Casualplay S4 – zkušenosti

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petra_21
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.08.10 20:19
Casualplay S4

Ahoj holky, prosím o radu.
Jsem z vesnice (takže počítat i s drsnějším terénem jako je polní cesta)a velice se mi zalíbil kočárek Casualplay S4 (bazarový), ale někde jsem četla recenze, že není vhodný do terénu, nebo, že mimi málem vyklipili, jaké jsou vašu zkušenosti?

Jak maminky hodnotí Casualplay S4

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Reakce:
pryfish
Závislačka 2508 příspěvků 08.08.10 20:29

ja si teda myslim, ze urcite neni vhodny do terenu, za me muzu doporucit nejakou ctrkolku s nafukovacima kolama… jako je mutsy urban rider nebo I'coo atd… ale dnes sem terenem testovala i quinny speedy a fakt me prekvapil, koukala sem co to zvladne…

jeste bych teda dodala a zajima me i reakce ostatnich maminek na toto tema, ze tyhle kocarky se docela porouchavaji…

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.08.10 20:31

Ahoj,

CS S4 mám…jezdíme s ním od loňského prosince.Terén zvládá dobře..dokomnce i sníh…samozřejmě se zaaretovaným kolečkem (nezaaretované je vhodné na hladký terén…tj, pěkný asfalt, obchody, atd.).

Upřímně řečeno bych ale po dosavadní zkušenosti za ty úeníze spíše doporučily Mutsy. CS S4 nám skřípe v kloubu a nikdo není schopen to opravot..resp. nám to servis CS odmítá uznat jako vadu a tak jezdím s kočárkem za 20 000, který skřípe jako nějaký polský :roll: .

Nutno říct, že to je ale jediná vada, kterou shledávám. Jinak je moc fajn :)

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.08.10 20:35

pryfish: ahooj :)))
No nevím jestli jsou poruchové…když jsme tlačili na reklamaci toho našeho, tak nám v e-shopu říkali, že to je neobvyklý problém, že CS S4 mívá obecně často problém s brzdou.

ALE ! na mmb jsem koukala na pár inzerátu, kde holky prodávaly CS 4 a nemalá část uváděla, že mají komplet nový podvozek…takže tam asi něco být mohlo, ale nevím co :nevim: . Bohužel nemám v okolí nikoho,, kdo by měl CS S4..většina lidí po Brně jezdí (z těch dražších kočárů) s Jané, Quinny, apod…CS tak často nevídám.

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 08.08.10 21:09

Měla jsem „tu čest“ jezdit s casualem asi týden, a do terénu není teda vůbec, je to strašný kostitřas, mám PP gt3 a to je jiné kafe, projede vše.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 08.08.10 21:21
k.a.c.k.a.1 píše:
Měla jsem „tu čest“ jezdit s casualem asi týden, a do terénu není teda vůbec, je to strašný kostitřas, mám PP gt3 a to je jiné kafe, projede vše.

jj, kostitřas je…ale proto, že to přední kolečko je sklapávací (při složení kolečka) a při jízdě po kamenech to rachtá..to musím potvrdit. Nicméně projede kde co…ale super tichá jízda to není.

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 08.08.10 21:36

do terénu bych radši volila jiný kočár, než S4..,(jináč pozor, skutečná váha je skoro 16kg!a pravdou je že dost často skřípe v kloubu a rachtá a vibruje přední kolo.)
Mutsy UR je fajn, speedi je bezva :) (a projeli jsme s ním opravdu hodně a kolo jsem neměla zaaretované snad nikdy!!), z trojkolek ještě PP GT3 stabilní (ale opět těžší), maxi cosi mura 3 má lepší jízdní vlastnosti v terénu než S4 (podle mého,ale taky je těžší). další variantou je Jané slalom.
ještě si do terénu chválí Redcastle shop n jogg, ale s tím jsem něměla tu čest..
Icco je dobré, bezva péruje, ale ta váha.. :-P skoro 20kg kočár.. :-(

k.a.c.k.a.1
Závislačka 3138 příspěvků 08.08.10 21:52

Lolinko, to jo projel, ale jak vždycky chytil stopu třeba v rigolu, tak to zdvojené kolo táhlo a táhlo, to by tak nevadilo, jako ten klapot, ale já jsem to nesnesla a manža mi tam nalepil dospod takové to těsnění, co se dává do oken-černé,takže nebylo vidět a krásně se to odhlučnilo. :-)

ivettka
Povídálka 35 příspěvků 08.08.10 22:03

Ahojky, já CS4 mám a jsem s ním moc spokojená! A to jsem ho koupila už použitý. Nic na něm neskřípe, nic se mi na něm nerozbilo a v terénu je bezva. Máme labradora, takže do přírody chodíme často. Myslím, že i váha je dobrá(když nepočítáte dítě a nákup :-D ). V zimě při sněhové kalamitě jsem ocenila gumová, nafukovací kola. Pravda 2× jsme píchli díky posypovým mini kamínkům na sníh, ale v opravně kol mi to ochotně během pár minut spravili.
Při dávání do auta oceníte sundavání kol, což je vážně super!! Doporučuju k němu autosedačku prima easy, v které můžete mimi doma houpat a je polohovací, což je super na cesty.
Jestli budeme mít v budoucnu další mimi, tak si ho pořídím znovu. :mavam:

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 08.08.10 23:13

Zkus si Teutoniu spirit S3 2010. Jsem s ní spokojená má velká kola a je velmi kvalitní . Projeli jsme s ní všecko a to dost cestujeme takže spokojennost.Ale váží teda dost asi 14kg.Je měkoučká a perfektně vypolstrovaná malej tam vydrží i dost dlouho když je potřeba a neřve.

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 09.08.10 07:35
k.a.c.k.a.1 píše:
Lolinko, to jo projel, ale jak vždycky chytil stopu třeba v rigolu, tak to zdvojené kolo táhlo a táhlo, to by tak nevadilo, jako ten klapot, ale já jsem to nesnesla a manža mi tam nalepil dospod takové to těsnění, co se dává do oken-černé,takže nebylo vidět a krásně se to odhlučnilo. :-)

kurnik, dobrý nápad..to zkusím taky :)

Lolinka_79
Závislačka 4633 příspěvků 09.08.10 07:37
Nataša píše:
do terénu bych radši volila jiný kočár, než S4..,(jináč pozor, skutečná váha je skoro 16kg!a pravdou je že dost často skřípe v kloubu a rachtá a vibruje přední kolo.)

Nataša:
JJ, to skřípání..strašně mě to štve..a hlavně přístup prodejce, nevím už co s nima :nevim: A defacto tady ten hlučný provoz je asi jedinej důvod proč na něj nadávám. JInak ho mám ráda…ale ještě mě čeká další zatěžkávací zkouška až se malej posadí, máme dlouhána, takže bůh ví jak dlouho vydrží :roll:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 09.08.10 12:11

tu autosedačku Prima easy nebrat - neprošla testy ADAC!! (úplně dole, mezi těmi špatnými..)

když už naklapávací na CSP, tak babyzero plus, tu klasickou - vajíčko - není polohovací,ale je bezpečná pro dítě v autě a o to u autosedačky jde hodně.. (v té tabulce ADAC je taky, získala GUT..není sice tak super, jako některé jiné, jako roemer, J. Strata, Cybex aton, ale jde..)

vždycky se najde někdo, kdo je s kočárem spokojený a někdo kdo není a víckrát ho nechce.. ale tady mi přijde, že je nějak hodně moc těch negativních zkušeností.. :( :-?

kratěna
Kecalka 459 příspěvků 18.09.10 11:32

Holky, já osobně patřím mezi ty, které byly s Casualem hodně spokojené - až na to, že už v 1,5roce měla dcerka boudičku naraženou přímo na hlavě. Dnes je dcerce 2,5 roku a když jsem jí včera v Malvíkovi posadila do casualku, tak má nad hlavou ještě spoudtu místa. Nevíte, od které kolekce to tak je? Uvažuju totiž že casual pořídim i na druhé mimčo

Klarus0808
Stálice 51 příspěvků 11.01.11 17:48

Kratěna: Tak to by znamenalo, že novější verze je snad větší?? Tak to by bylo asi super.. protože to je to, z čeho mám největší strach… aby nám ten kočár vydržel…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 29 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Peče, vaří a skvěle vypadá: Rosická je největší trefou slavného fotbalisty

Radka Kocurová (37) je velmi prozíravá žena. Kromě toho, že s léty neztrácí... číst dále >

Eben s Kostkovou původně do StarDance nechtěli! „Když Marek řekl ano, šla jsem!“

Taneční soutěž StarDance u nás patří k nejúspěšnějším televizním pořadům.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >