Čeká nás Inseminace

Anonymní
17.11.19 16:49

Čeká nás Inseminace

Ahoj holky mám otázku z přítelem se snažíme 4 roky zítra máme mít inseminaci včera jsem si brala injekci jméno nevím mám problémy z ms nedostanu bez Duphastonu a ovu nemám vůbec dostala jsem léky clostík už dozrávají takže nejspíše ovu bude přítel má špatné výsledky hrozně málo a pomalé mě jde oto mám docela fyzicky náročnou práci moc nevěřím že se to povede po takové době ale mohu chodit do práce bojím se toho že kdyby náhodou tak abych o to nepřišla hrozně si miminko přejeme :,(

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

Anonymní
17.11.19 16:51

Anonymní

Pardón dozrávají vajíčka to jsem tam zapoměla je to trochu zmatené psané ve špěchu ještě jednou se omlouvám

• Nahlásit
  • Citovat
5486
17.11.19 17:20

Do práce klidně chodit zatím můžeš. Případně při potvrzení těhotenství jít na rizikové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 17:35

Inseminace

@karkarka dobře děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
13485
17.11.19 18:48

Ber to s nadhledem, iui ma úspěšnost velmi malou oproti ivf. Po zavedení spermií jdeš normálně do práce a za dva týdny si uděláš test, Toť vše.
Ať se brzo zadari

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.11.19 19:15

Bude to ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 19:18

@jizvíková snat to bude dobrý modlím se za to 5 let je hrozně dlouhá doma sklamání nejvíc se bojím sklamaní a toho čekání to bude nesnesitelné hlavně na mě :,(

• Nahlásit
  • Citovat
95
18.11.19 09:57

Dobry den…me treba nechala moje dr. Doma jenze ja sem po dvou operacich zaludku, nespocetne zanetu, a hlavne delam 8hodin v lednici a v patek i 17 hodin…tak me nechala od zacatku doma…a ja jsem za to rada nedari se nam 2 roky…vim ze bych do prace chodit mohla ale u nas neotehotnel nikdo prirozene…navic je to psychycky i fyzycky narocna prace…a klidne me odsudte ale mimco je pro me dulezitejsi nez prace:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 10:52

@weru20 neodsuzuji já to mám totiš stejně s tou prací my se snažíme 5 let neuspěšně u náv v rodině pokuť vím tak jsou všichni v poho kromě mě no teťka jdu na autobus a jedu tam je tam asi 10%procent co říkala doktorka tak uvidíme

• Nahlásit
  • Citovat
95
18.11.19 11:08
@Anonymní píše:
@weru20 neodsuzuji já to mám totiš stejně s tou prací my se snažíme 5 let neuspěšně u náv v rodině pokuť vím tak jsou všichni v poho kromě mě no teťka jdu na autobus a jedu tam je tam asi 10%procent co říkala doktorka tak uvidíme

Vis co tak moje dr vi kde delam, v jakymch podminkach atd…takze jako rikala ze mi to napise…ale ja myslim v praci sem 3 co chtela otehotnet a skoncila v CAR jiank u nas vsichni otehotneli hned…tak drzim palce;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
846
18.11.19 12:02

Po IUI jsem šla normálně do práce, ale vím, že jsou ženy, co raději pár dní po zůstanou doma a pokud bych na tom byla jako ty (tak dlouhé snažení), tak bych si i vzala dovolenou. A pokud by těhu vyšlo, tak bych až potom přemýšlela, co dál. Hodně štěstí :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 12:46

Děkuju moc mám to za sebou a teť se jenom modlit překvapilo nás spermiogram na začátku před 2 rokama byla skoro nula a teťka je mnohem víc nevyznám se v tom moc ale co vím tak doktorka říkala že to je mnohem lepší

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.11.19 14:23

Holky uplně jsem zapoměla jak se bere utrogestan hnet den po insemina ja jsem si ho zavedla teť mám napsáno 2-2-2 to znamená že mám brát dva nebo jak to přesně je a nestane se nic když jsem zavedla 3 h po inseminaci

• Nahlásit
  • Citovat
5486
18.11.19 14:58
@Anonymní píše:
Holky uplně jsem zapoměla jak se bere utrogestan hnet den po insemina ja jsem si ho zavedla teť mám napsáno 2-2-2 to znamená že mám brát dva nebo jak to přesně je a nestane se nic když jsem zavedla 3 h po inseminaci

2 ráno, 2 v poledne, 2 večer

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.11.19 15:33

@karkarka takže večer si mám vzít další dva po jakech intervalech

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu