Čekání na darovaná vajíčka 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 16:42
Čekání na darovane vajíčka 2018

Ahoj snažíme se s manželem o miminko přes ivf s darovanymi vajíčky. Je to naše druhého ivf s darovanymi vajicky. První pokus nedopadl dobre. Dlouho jsme uvažovali zda to ještě zkusit jednou.Doma Máme dvouletého chlapečka, kterého jsme si adoptovali. Rádi bychom ještě sourozence. Budu ráda, když se nekdo přidá do skupinky a budeme čekat společne. Budu se těšit. Petra
:lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:

Uživatel je onlinemamina2017
Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 12.03.18 18:42

Ráda tě podpořím, i když já už mám doma 9 měsíčního chlapečka. ALe taky to nebyl první pokus :,(

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 18:50

@mamina2017 Ahoj jsem ráda, že si napsala.Na kolikátý pokus to bylo? :)

Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 12.03.18 18:57

Já měla dvě dárkyně… první mi nevyšlo a ani jsem neměla pak žádné další embrya. Pak jsem musela čekat několik měsíců na další… a u té se mi zadařilo na3.pokus. A jak jsi na tom ty?

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 19:07

@mamina2017 Jsem mela jednu darkyni.Jsem v roce 2014 a první pokus byl s 1 embryem a to se uchytilo, ale v 7.tydnu zamkle tehotenstvi, ale mela jsem pár mrazacku a za 3 měsíce jsem zkusila ket s dvěmi mrazacky, které nám zbyli a to nevyslo.Tak jsme to vzdali a adoptovali malého. A letos se mi nabídla ségra, že mi pujci penízky, jestli nechceme zkusit to ještě jednou…no a člověk co by pro mimi neudelal. a jak si reagovala na stimulaci sliznice? U me vyzkouseli mozne i nemozne a nakonec zabrali injekce Neofolinu. :roll:

Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 12.03.18 19:15

Já si pichala Clexane i celé těhotenství. A jak probíhala adopce? Jak dlouho jste čekali? Tedy pokud nejsem moc osobní.

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 19:25

@mamina2017 celkove jsme čekali dva roky. Museli jsme absolvovat kurz přípravy na prijeti dítěte do rodiny a projít, to trvalo 4 měsíce a sezení s psycholožkou a to bylo na dlouho, vyplňování spoustu dotazníku a pár pohovoru s ni a někdy az moc duverne otázky. návštěva soc. pracovnice a pohovor s ni, to bylo docela prijemne.Pak nás schvalili a od schválení jsme čekali už jen půl roku, tak to byl o pak rychle????pak jsme skoro dva měsíce jezdili k prechodnym pestounum seznamovat se s malym. A k nám malý přišel jak měl cerstve 9 měsíců????

Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 12.03.18 19:31

Takže takovej náš malej prcek :) to IVF taky někdy bylo divočina… někdy velké naděje, někdy totální beznaděj. už jsme nevěřili, že to dopadne. Někdy když se dívám na něj do postýlky, tak stále nevěřím, že jsme to dokázali..

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 19:41

@mamina2017 úplne ti rozumím????

Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 12.03.18 19:45

Fakt jsem na něj hrdá… a musím říct, že je moc šikovnej. Taky jsem měla kamarádku z dětství, s kterou jsme měly stejný problém… obě jsme starší ročník a ona má o 10 měsíců starši holčičku. taky moc šikovnou a milou.

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 19:58

@mamina2017 to je jasne????ja jsem taky moc ráda, že malého mame.Taky jsem byla někdy až bez naděje, a nemohla se dočkat a pak to vyšlo a ted bychom chtěli ještě sourozence????kolik ti je, jestli to není duverne…

Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 12.03.18 20:00

No… 46

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 20:04

@mamina2017 to mám stále času dost, když mě je letos 36.Tak to si statecna, to je moc dobře, že ti to vyšlo.

Ukecaná baba ;) 1113 příspěvků 12.03.18 20:10

To víš… dlouho nebyl ten správný chlap a já neuznávám jak já říkám, mít sama se sebou dítě. Když vidím, jak ti dva spolu blbnou, tak bych to žádnému dítěti neudělala. Mám kámošky, co jsou samy s dětmi a je to na prd.

Petraf1982
Kecalka 127 příspěvků 12.03.18 20:42

@mamina2017 to je fakt, vždycky je lepší, když jsou na výchovu dva…a za každou cenu to není dobré. Taky jsem cekala na vhodného partnera a když se našel tak už příroda nespolupracuje a už je to 10 roků co jsem si přála byt maminkou a jsem ráda za malého., ale stále verim, že budu ještě tehotna a porodim, aby se me mateřství úplne naplnilo…to nechci říct, že nejsem stastna…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Marek Taclík se během StarDance měl k sexy brunetce. Co je to za krásku?

V sobotu Česká televize odvysílala šestý soutěžní večer taneční show... číst dále >

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >