Čelní teploměr...?

2114
16.1.07 18:22

Čelní teploměr...?

Ahoj, věčně poslední dobou omýlané téma, ale chci koupit čelní teploměr a jelikož se absolutně nevyznám tak bych chtěla znát Vaše názory na tento, je v pohodě :?: :
http://internetovy-obchod.msbox.cz/…57-dp-35774/
Děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

386
16.1.07 18:45

Ahoj Sany,
už jsem se na to tady ptala, a lupre ho má objednaný, tak psala, že až jí dojde, tak dá vědět.

Tady je odkaz:
https://www.emimino.cz/modules.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
16.1.07 19:16

Díky, pošlu jí SZ…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ED
64
16.1.07 21:27

Ahoj všichni, napiště prosím někdo přesně kde jste čelový teploměr koupili, nejlépe přes internet.

prosím, prosím, ať to nemusím hledat ve starších diskuzích

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.1.07 11:34

ED: já sem nakonec koupila ten co mám na odkazu. Dnes dorazil a funguje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
23.1.07 11:38

Ahoj Sany,
tak napiš po nějaké době, jak jsi s ním spokojená. Když změříš teplotu víckrát, je pořád stejná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
23.1.07 12:40

EvaH: když měřim několikrát vychází mi pokaždý o malilinko jiná teplota ale to je tím že tím ještě neumím pořádně měřit, musí se to držet na čele rovnoměrně a při měření cítim že mi to trochu ještě ujíždí. Jaká bude spokojenost uvidím až po někoho nemoci, a to snad bude co nejpozději i když spokojená už sem teď, páč měřit malé teplotu normální teploměrem v podpaží je o nervy a rychloběžka už je boj a pláč…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
23.1.07 12:42

Tak až budeš mít větší praxi, napiš. Ď

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2114
15.2.07 21:43

EvaH: už mám praxi, malá dnes dostala horečku a tedy čelní teploměr nic moc, pokaždý úplně jinak asi to bude mou neschopností pracovat s tímto teploměrem. Takže v rozmezí cca 15 min měla malá od cca 36-38C tak mě to nedalo a svedli sme boj :( s podpážním teploměrem a měla přes 39C, po sražení Ibalginem sem změřila rychloběžkou (drastický boj :cry: ) nato hned čelním a to už mi celkem sedělo takže fakt to chce asi pořádnou praxi a talent :lol: No nic, musím trénovat :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
15.2.07 22:48

Sany - dík, asi zůstanu u klasické rtuťové rychloběžky podpaží. Když ho nějak zabavím, tak se to docela dá. Mám doma asi milion teploměrů - od dudlíkových po 3 digitální, rychloběžkové, no prostě sbírka. A používám jen klasickou ryhloběžku. Takže další nesmysl za tisícovku kupovat nebudu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama