Poradna pro látkování a látkové pleny
Miloslava Ščerbová
@prochis Jé tak to je paráda, to by fakt dnes člověk nečekal.
Tak právě toto řešení jsem čekal, ve velkých obchodech nic většinou neřeší a dají to do nákladů dodavatele. Poškozené, rozbalené neúplné zboží se normálně vrací. Supermarkety mají takovou sílu že jim na máloco dodavatel nekejvne.
@pccolor Tak sorry, tohle už mě nezajímá, jak si to vyřeší, jestli si zkontrolují svůj sklad, jestli se nedějě něco tam nebo to dají dodavateli nebo co. Přece to nebudu platit já.
Samozřejmě neříkám že je to tvoje vina a že bylo řešení špatné. Oni udělají cokoliv aby si udrželi zákazníka tak to má být.
Kdyby se ti to stalo v malém obchodě, tak asi neuspěješ, protože by to platil majitel ze svého.
@pccolor píše:
Samozřejmě neříkám že je to tvoje vina a že bylo řešení špatné. Oni udělají cokoliv aby si udrželi zákazníka tak to má být.
Kdyby se ti to stalo v malém obchodě, tak asi neuspěješ, protože by to platil majitel ze svého.
Ani tohle mě nezajímá. Spíš si myslím, že by se to v malém obchodě nestalo.