Chtěli byste celý byt na bílo

226
22.11.19 10:54

Celý byt na bílo

Všem hezké ráno a tahle diskuze bude jen taková oddechovka. Jak máte vymalováno/vytapetováno/obloženo v interiéru? Co říkáte na to, když má někdo všechny zdi bílé? Musím říct, že se nějak nemůžu rozhodnout, jestli se mi to líbil nebo ne. Prohlížím si teď jednu novostavbu na prodej, všude zatím bílé zdi a nějak mám pocit, že vymalováním na jinou barvu se ta “čistota” pokazí. Jak to máte vy? Hoďte nějakou inspiraci… :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22.11.19 10:57

My taky mame vse bile, az na detsky pokoj, mne se bile zdi libi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.11.19 10:59

Mám všechny zdi bílé, akorát v dětském pokoji jsem na jednu nakreslila barevné hvězdy :grin:

Jinak pár obrazů nebo fotek, hodiny… To jakoby rozjasní

Jedna nevýhoda je, že s malými dětmi se musí častěji malovat, protože to samozřejmě zašpiní :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
721
22.11.19 11:00

Mivali jsme barevno kdyz to bylo v mode, ted uz se mi to tezce nelibi a mam vsechno bile. I pokojík, a pro oziveni jen samolepky nad posteli.
Ted jsem to velice ocenila, kdyz vzal kluk na zed pastelky. Premalovala jsem to bilou raz dva. kdyby to bylo barevny, tak stejny odstin uz v zivote netrefim :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38883
22.11.19 11:02

Nechtěla bych mít celý byt vymalovaný na bílo. Nějak to ve mně nevyvolává pocit útulnosti. Spíš mi to připomíná hotelový pokoj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8968
22.11.19 11:03
@KaZeAd píše:
Všem hezké ráno a tahle diskuze bude jen taková oddechovka. Jak máte vymalováno/vytapetováno/obloženo v interiéru? Co říkáte na to, když má někdo všechny zdi bílé? Musím říct, že se nějak nemůžu rozhodnout, jestli se mi to líbil nebo ne. Prohlížím si teď jednu novostavbu na prodej, všude zatím bílé zdi a nějak mám pocit, že vymalováním na jinou barvu se ta “čistota” pokazí. Jak to máte vy? Hoďte nějakou inspiraci… :kytka:

Mám vše bílé. Lépe se to opravuje, přetírá. Barevné mám povlečení, přehoz přes sedačku… věci, které se lehce změní dle nálady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4896
22.11.19 11:10

Dřív jsme měli celý byt vymalovaný bílé a už nikdy víc, bylo to takové sterilní. Po rekonstrukci jsme nechali v pokoji vždy část stěn vymalovat barvou a i se stejným vybavením vhodné barvy ten prostor úplně změnily, je tu teď příjemně a útulno. Bílé vymalovanou máme jenom chodbu a kuchyni, tam je to praktické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
556
22.11.19 11:10

Máme doma všechny zdi bílé. Mám ráda jednoduchost a minimalismus. Barevné zdi jsou pro mě rušivý element, tedy pokud se nebudeme bavit o nějakých decentních přírodních barvách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
655
22.11.19 11:13
@KaZeAd píše:
Všem hezké ráno a tahle diskuze bude jen taková oddechovka. Jak máte vymalováno/vytapetováno/obloženo v interiéru? Co říkáte na to, když má někdo všechny zdi bílé? Musím říct, že se nějak nemůžu rozhodnout, jestli se mi to líbil nebo ne. Prohlížím si teď jednu novostavbu na prodej, všude zatím bílé zdi a nějak mám pocit, že vymalováním na jinou barvu se ta “čistota” pokazí. Jak to máte vy? Hoďte nějakou inspiraci… :kytka:

Vše máme bílé :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
22.11.19 11:15

Taky jsme začínali s barevným bytem a teď vše pomalu přetíráme na bílo, jen s nějakým barevným akcentem. Kuchyň je bílá, ale mám hráškově zelený obklad za linkou a pár zelených doplňků. Dětská herna bude čistě bílá, tam to bude divočina samo o sobě :lol: a počítám, že na stěny budeme dávat obrázky dětí. Dětská ložnice je taky bílá s jednou stěnou polepenou tapetou - pastelově oranžová, spíš jen takový nádech a jsou na ní obrázky sloníků, ale žádná divočina, takové něžné, maminka a její slůně :) Obývák a naše ložnice zatím zůstávají v takovém teplém, tlumeném oranžovo - okrovém tónu. A nábytek, dveře, parapety… se snažíme sladit do tmavě hnědých odstínů - ořech apod. Líbí se mi, že můžu mít v pohotovosti malý kyblík bílé barvy a miniváleček na rychlé opravy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8148

Máme malý byt a většinu zdí bílou. Za knihovnou přes celou zeď tedy máme tapetu s lehkým vzorem, a v části chodby taky. Ale není to ani tak kvůli barevnosti, jako kvůli ochraně zdi a aby se knihy nebo bundy na háčku neušpinily od té zdi. Ta knihovna s tapetou jako zadní stěnou je sama o sobě dost výrazný prvek.
Když jsme byt koupili, viděli jsme, jak působí barevné stěny, a je to tu fakt dost malé na to, aby se to ještě zmenšovalo barvou.
Kamarádka má dvě zdi v obýváku hnědé (poměrně tmavou hnědou, ale studený odstín, takže ne „bobkovou“), ale ona má obývák velký jako my celý byt, tak tam je to zmenšení spíš žádoucí, a na té hnědé pak má černobílé fotografie v rámečcích (všechno to jsou její fotky z cest i fotky rodiny) a vypadá to opravdu nádherně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1027

My mame vsude vymalovano bile a v obyvaku mame jednu stenu oblozenou prirodnim kamenem ve svetle barve. K tomu mame tmave hnede interierove dvere a nabytek v kombinaci tmave hneda a bila. Mame to vsechno takove ton v tonu. Ozivene to mame fotografiemi, cerstvymi kvetinami, pripadne originalnim obrazem. Nemam moc rada barevne interiery, ten nas mi prijde takovy jednoduse vzdusny a uklidnujici tou cistotou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
693
22.11.19 11:16

My jsme se asi zblaznili ale mame kazdou stenu jinou barvou - modra, zelena, cervena a zluta a vsechny svitive :mrgreen: uz nam chybi jen ruzova. Nevim ci to byl tenkrat napad :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13479
22.11.19 11:19

Máme všechno jenom bílou. Je to takové čisté, opticky to zvětšuje prostor, můžu měnit bytové doplňky podle nálady a nebát se že se to bude tlouct s barvou zdi, když se to uspini tak je snadné to přemalovat… Stačí pár obrazů a vůbec to nevypadá sterilně nebo studeně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4594
22.11.19 11:20

Máme celý byt bílý, jen v obýváku na jedné stěně poměrně výraznou tapetu. Ale také máme hodně obrazů, knih, v kuchyni poměrně výrazný obklad za linkou… Takže sterilní to není. Mě hodně bere australský styl a tam je jednoduchý základ nutnost…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama