Cenap Brno (NAPROHELP)

1.4.17 22:29

Cenap Brno( NAPROHELP)

Dobrý den, má někdo z vás zkušenosti právě s Cenap-Naprohelp? Nikde jsem tohle téma nenašla. Jak probíhá konzultace případně vyšetření? A jaký je postup například při velmi špatném spg. Děkuji za zkušenosti a rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.10.17 15:52

Dobrý den, asi už máte nějaké zkušenosti za sebou… My s manželem bydlíme daleko od Brna a proto jsme zvolili jednu celodenní návštěvu a další konzultace po emailu. Ještě před tím, než jsme se na CENAP obrátili jsme absolvovali krevní testy - hormonální profil, krevní obraz a také ultrazvuk a spermiogram. Tyto výsledky jsme pak konzultovali společně s komentáři lékařů, které se, jak jsme se v CENAPU dověděli, mnohdy ani nezakládali na pravdě a které pravděpodobně měli za cíl nás vystrašit a vmanipulovat nás do IVF cyklů. S CENAPem spolupracujeme asi půl roku a jsme velmi spokojení. Paní doktorka nám doporučila vitaminové doplňky, které jsou právě pro nás vhodné. Mě samotné se upravil (zkrátil) menstruační cyklus i když těhotná tedy zatím nejsem. Teď se chystám na vyšetření průchodnosti vejcovodů a popřípadě ještě na imunologii… Velmi se mi líbí pozitivní přístup, který v CENAPu všichni mají. Snad ses odhodlala a také se na centrum obrátila, já ho můžu jen doporučit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
8.1.20 15:29

@Evča85
Ahojda, chci se zeptat, jestli uz se Vam diky cenapu podarilo otehotnet? :) byla jsi na te imunologii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama