Čepičky na jaro a plátěné kloboučky

11.5.17 15:42

Čepičky na jaro a plátěné kloboučky

Ahoj holky,

prosím o Vaše tipy! Mám 4 měsíční holčičku a sháním čepičku jarní a na léto nějaký klobouček. V okolí kde bydlím, není žádný obchod, který by to prodával a na netu marně hledám. Pořád nacházím stejné zboží - jarní čepičku bych i věděla, ale nevíte jestli se dá koupit někde PLÁTĚNÁ ČEPIČKA (KLOBOUČEK) na léto???

Děkuji za tipy a pěkný slunečný den :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3936
11.5.17 15:43

V H&M uz maji asi mesic kloboucky i ksiltovky ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
11.5.17 16:08

Co bazárek? třeba tady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
11.5.17 16:08

Já tyhle věci vždycky nejlíp koupím u vietnamců. Chodím tam nerada, ale je pár věcí, co se jinde shání těžko nebo se sehnat nedají. Moc pěkně sedící klobouček pro takhle malé dítě jsme koupily loni u vietnamců v Maďarsku (zapomněla jsem je zabalit - takovou základní věc :roll: ). Je plátěný, boky má síťované a vzadu je kousíček nařasený do gumičky, tak krásně drží na hlavičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22590
11.5.17 16:10

Ano a bazary tady jsou plné. Já teda dítě ležící/sedící na kočárku vždycky chránila hlavně korbou a slunečníkem na kočárku. Škoda, že jsi to nenapsala dřív, hodně takhle prťavých jsem zrovna dala známé, mohla jsem si za poštovné poslat :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5205
11.5.17 16:13

Zkuste klobouček Kidz Banz. Jsou s UV filtrem a některé druhy jsou na suchý zip takže krásně upravíte rozměr aby seděl. Syn se ho snaží nosit i doma a to jiné čepičky moc nemusí. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
11.5.17 16:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 16:37

Já koupila loni a budu i letos brát z C&A. Maj tam krásný holčičí do 150Kc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
719
11.5.17 17:04

Doporucuji kings.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.17 17:07

Děkuji maminky :-) konečně jsem měla štěstí a našla i pěkné na netu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3399
11.5.17 18:06

A co třeba pepco? Tam je levno a třeba tam mají i čepičky, nebo mě pak napadá kik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama