Poradna duly
Jana Čurdová
Ahoj holky, já už odpočítávám hodiny a modlím se, aby to už přišlo, i když termín je jen na papíře, ještě je možnost přenášení
.Já už nechci
.ty horka, to je šílené. Člověka nic nebaví, večery jsou katastrofa, už jsem na vybulení
![]()
Jojoo taky se přidávám že stáále čekám a už nechciii mám nohy jak betonový sloupy ![]()
Tak dnes 40+2TT a stále se nic neděje. Záznam nic moc, mimču se nechce ještě ven. Takže pokud mě to nechytne, tak příští pátek si mě tam už nechají na vyvolání ![]()
@Anet29 ahojky,to Ti teda fakt nezávidím
Držím pěsti ať vše dobře dopadne a hlavně málo bolesti
Moje malá už má 6týdnů a váhu už skoro dohnala
má 3,2kg. Drž se! ![]()
@Anet29 jsem na tom uplně stejně, jen mně o vyvolání zatím neříkali
ach jo
Ahojky, tak my se už dočkali, máme synáčka:-)))3,40kg. všem držím palce!!! ![]()
@lenoušík Mocinky gratuluji
Naše malá má taky 3,40kg, ale už má skoro 7týdnů
Přeju hodně zdravíčka ![]()
Všechny zdravím po delší odmlce, hlásím, že máme synáčka Matěje…narodil se nám 20.6.2013 a tak i já jsem se stala hrdou maminkou, mateřství si moc užíváme i s tatínkem a máme se čile k světu porodní váha a míra byla 2880g a 49 cm a dnes po třech týdnech máme 3800g a 54cm, rosteme a těšíme se na každý další den
…ať Vám vaše miminka dělají jen a jen radost stejně tak jako nám náš Matýsek ![]()
Ahojky. Jsem z prahy 5 je mi 22 let a rada bych nasla nekoho na společne procházky po parku s kocarkem, na posezení u kavy a popovidani. Syn se narodil na konci kvetna 2013 a kdyz je tata v praci tak by se hodila nejaka kamaradka taky s mimcem. Nejlepe praha 5 nebo 6 repy. Pokud je tu nekdo takovy budu moc rada kdyz odepisete. Hezky den!
Ahoj holky, taky se trochu opožděně hlásíme.. našemu malému překvapení se moc nechtělo na svět, tak až po vyvolání se nám 2.7. narodila holčička Anička s 50cm a 3210g ![]()
Ahoj holky, Jmenuji se Markéta je mi 22 let… mam dvě děti dceru Sofii(nar.18.1.2011) a syna Kubíčka (8.6.213 - s mirami 3220g/49cm) bydlíme v Jablonci nad Nisou… rada si popovídám s dalšíma maminkama o dětech a o všem možném…
Ahojky holky!!tak jak se Vám všem s miminkama daří? teda oni to už ted miminka moc nejsou, že? Náš mazel je moc hodnej, bude mu už 9 měsíců, couve a ma 8 zoubku:-))je to štěstí. Mám krámek s kojeneckým dětským zbožím, kdyby jste měli zájem a věděli o čekajících maminkách atd:-)je to na facebooku..
https://www.facebook.com/…ekpromaminky?…
![]()
@lenoušík Ahojky
ty jó, 8zoubků
Naše malá bude mít 10měsíců a má dva zoubky
ale zato má 10kg ![]()
@lenoušík
Ahoj, teda, my máme jen dva zoubky. Jinak Nikča už leze, sama si sedá, je s ní sranda s kočičkou ![]()