Červené fleky kolem pusinky

884
28.5.06 18:38

Červené fleky kolem pusinky

Ahoj holky,
náš prcek poslední měsíc příšerně slintá.Nestále má mokrou pusinku a krček.Nejprve se mu udělaly takové malé červené pupínky, které jsem snadno zvládla vyléčit obyčejným jelením lojem.Jenže poslední týden se pupínky slily v obrovské rudé fleky, které jsou hodně vysušené.Nezabírá nic.Mažu jak blázen snad 100× denně,ale ten náš malej uslintánek si to hned nějak setře ručičkama nebo plínkou.
Vyloučila jsem,že by to byla alergie na nějakou potravinu.Dokonce jsem mu na pár dní úplně vy:,–(ila příkrmy a zlepšení nikde.Už nevím,co s tím mám dělat.Jeho to evidentně nesvědí,ale estetický pohled na rudou bradičku a tvářičky nic moc.
Stejně budeme muset zajít v týdnu k doktorce,ale třeba mi tu některá poradíte co s tím.

díky Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Tattiana
28.5.06 18:44

ahojky, malý to měl taky, protože hodně slintal a slintá doteď čím dál více, ale navíc olizoval „gumové“ hračky, takové ty zvířátka pískací . Tak jsem mu je zabavila - odnesu je kamarádčinému jezevčíkovi - on je miluje. Zkus teda vyloučit nějaké dráždící hračky nebo podobné předměty. Já teda s tím mám takovou zkušenost a rychle se mu to zlepšovalo bez jakéhokoliv mazání. Hodně štěstíčka! I.

• Nahlásit
  • Citovat
7797
28.5.06 18:53

U nás byl problém krk. Měla ho rudej, měla jsem strach, jestli to není exém…
Nejdřív taky pupínky a pak celistvý rudý krk. Zkoušela jsem mlíčka na exém, bepanten, infadolan… Bez úspěchu.
Nakonec zabral Pytiol!!!!!!!! Za pár dní to bylo pryč. Tak jsem usoudila, že to prostě byla zapařenina jak slintala apod.
A mazala jsem vždy jen 1× denně, před spaním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
28.5.06 18:54

IVIK,
to já bych ho musela leda tak na týden uspat :lol: Protože večer jde spinkat, já mu to pořádně namažu a ráno vypadá krásně, jenže už do hodiny mu z pusy lejou potoky slin a okamžitě to zčervená.Gumové hračky ani moc nemáme,takže fakt nevím.Jo a když náhodou necumlá hračku, tak to jistí jeho vlastní ručička a slintá se zase.....ach..jo.

díky Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
28.5.06 18:57

Alenko,
zítra letím pro Pytiol a doufám,že to zabere.Prosím tě, je to volně prodejné nebo na recept? Díky moc

pa Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
28.5.06 19:18

Yasmin, a co třeba bryndáčky - z jedné strany látkový a z druhé PVC folie, malý to nosí kvůli slintání na krku pořád a chutná mu moc… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
7797
28.5.06 19:46

Yasmin - to nevím, mám ho od známé :?
Ale nelekni se, v příbal. letáku je až od více let! Ale neboj, my v práci (v nemocnici na dětském) dávali, když už nešlo ničím jiným vyléčit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
28.5.06 20:17

IVIK-bryndáčky nosíme neustále.. 8O
ALENKO-četla jsem,že je Pytiol od 10let,ale když máš zkušenosti přímo z nemocnice,tak se nebudu bát a zkusím ho. :wink:

díky Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28524
28.5.06 22:15

Pytiol používáme na zadeček akdyž měl Maju opruzené podpaží - spotil se, tak to pomohlo, doporučila nám to Dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama