Červené svědivé fleky na hrudníku a krku po antb.

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
108
14.5.22 12:40

cervene svedive fleky na hrudniku a krku po antb.od kozniho

Ahojky muzete mi prosim poradit co mi na to muze pomoct? ve stredu mi dal kozni nejake potirani s antibiotiky na akne no a pak se mi dva dvy potom objevily tyto cervene fleky ktere svedi… dala jsem si na to pres noc zinkovou mast a vodicku s antb. jsem si lokalne dala jen na pupinky na obliceji ale nic furt to tam je… dala jsem si i sudokrem a porad nic.. svedi to a jako by hori.. mam se stim jit poradit do lekarny nebo radeji na pohotovost? vecer mam jit ven a rada bych i sla :)

dekuji za pripadne rady…

jeste pridavam fotku te vodicky s antb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2473
14.5.22 13:11

Pravdepodobne je to alergicka reakce na to antibioticke, takze bych to do pondeli vysadila a v pondeli tam volala. Muzes si vzit Fenistil kapky na zmirneni te alergicke reakce nebo to potrit fenistil masti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
14.5.22 13:39
@tini píše:
Pravdepodobne je to alergicka reakce na to antibioticke, takze bych to do pondeli vysadila a v pondeli tam volala. Muzes si vzit Fenistil kapky na zmirneni te alergicke reakce nebo to potrit fenistil masti

No popravde jsem si zavolala do lekarny a rekla mi ze muze byt reakce nebo i popalene a ze pokud me to svedi a pali tak si mam radeji zajit na pohotovost aby to videl lekar.. fenistil mi nedoporucila jen zinkovou mast kterou jsem mela pres noc… a leky na alergii coz mam taky (xados)

a vcera jsem tu vodicku aplikovala jen na oblicej, vynechala jsem krk a dekolt…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5303
15.5.22 06:43

Proč se tím furt mazes, když ti to nedělá dobre? 8o :roll: vyhoď to a na to akné si kup nějakou dermokosmetiku :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
20.5.22 20:20
@Semtex píše:
Proč se tím furt mazes, když ti to nedělá dobre? 8o :roll: vyhoď to a na to akné si kup nějakou dermokosmetiku :nevim:

prosim te namazala jsem si to asi jen dvakrat a bylo to primo od kozniho… silnejsi nez nejaka dermokosmetika :) ale mela jsem reakci takze jsem to hned prestala pouzivat a dobry… akne mam stale ale fleky ne :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat