Kopie Červňátka 2015

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
289
22.10.14 18:00

@Dittaa já myslím, že by se mohla klidně založit ještě jedna a nebo bychom mohly zůstat tady. Stejně jak tak koukám, tak většina z nás tady má TP ke konci června a budeme mít i podobně vyšetření u lékaře atd.. takže více společných témat :mrgreen:
A v tabulce to stáčí (to cos napsala), když tak později by tam mohly být i jména dětiček. :andel:

  • načítám...
6044
22.10.14 19:06

Jo já bych tady taky zůstala a klidně uzavřela a brala byc hlky dál což??

Posílejte mi tedy údaje do tabulky do zpráv a přidám tam ty jména. :pankac:

  • načítám...
289
22.10.14 20:30

@Dittaa jasně zůstaňme tady, počkáme, jestli přibude nějaká těhulka, a pak se to tady může uzavřít ;).
Údaje: MS:8.9.2014 / TP:20.6.2015 (zatím podle kalkulačky na netu, měla jsem pozdě ovu) / pohlaví nevím :andel: / Jména: Elenka/Tadeášek

  • načítám...
6044
22.10.14 20:35

@SSophia Já si taky myslím, že budu mít jiný termín ovu jsem měla až 19. nebo 20.dc :nevim:

Taky chci Tadeáše :palec: a holčička asi Sára

  • načítám...
1049
22.10.14 20:39

Ahoj holky podle kalkulačky bych měla mít termín kolem 25.6.2015 ještě uvidím co mi Dr. řekne za 14 dní u dalšího UZ. Jinak Vás všechny zdravím a když tady píšete ta jména. Tak holčička Charlotte Isabell a chlapeček předběžně Gabriel ale to je ještě dost ke zvážení.

  • načítám...
1119
22.10.14 20:51

@Dittaa my Tadeáška máme :)

  • načítám...
6
22.10.14 20:53

Ahoj holky,
podle kalkulačky mám TP 23.6.2015, k Dr. jsem objednaná na UZ až příští týden, tak doufám, že mi potvrdí jasné // na testu… A hlavně doufám, že vše bude ok, jsem trochu starší ročník… :D

  • načítám...
289
22.10.14 20:53

@ditta Je to krásné jméno, ovšem zatím jsem si je vybrala sama :mrgreen: Nevím, co na to přítel. :mrgreen:. A Ovu jsem měla taky takhle pozdě až 20DC a už jsem si říkala, že to snad není možné. :cert:

  • načítám...
6044
22.10.14 21:01

@SSophia Taky jsem si říkala, že to zase neklapne a i to obulela a pak v den ms 2 čárky byli pořádným překvapením :mrgreen: :mrgreen:

Tak mě manžel Tadeáše schválil a o Sáře ví, že po ní toužím od malička. Jenže mám tucha, že tu holčičku čekáme amě se to jméno přestává líbit :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Napadá mě třeba Tereza no uvidíme. Bude to asi boj

K dr. jdu na první kontrolu až v pátek, ale dneska mě bolí nějako břicho, jak při ms nebo střevní chřipce, tak nevím :nevim:

  • načítám...
1119
22.10.14 21:40

Já už na první utz byla :), příští mně čeká další čt, tak doufám, že bude srdíčko a vše ok

  • načítám...
289
22.10.14 23:02

@Dittaa Taky si myslím, že to bude holka :andel: u nás v rodině je převaha holek, z mamčiny strany jen holky. A taky jsem se dívala na internet na určení pohlaví podle lunárního kalendáře a tam vyšla taky holka. A s těmi jmény to je takové předčasné, chtěla bych hlavně nějaké vhodné k příjmení, a pak taky aby ve školce nebo škole byla/byl jediný a ne např. 10 Kubíků, Vojtíšku atd. :mrgreen: :mrgreen:
Mě tak dva dny po objevení // z ničeho nic strašně začaly bolet záda a podbříšek i břicho, úplně odporná bolest, nejraději bych si vzala nějakou tabletku, ale nesměla jsem :mrgreen:, naštěstí to trvalo jen pár hodin. A do teď mě sem tam pichne v podbříšku, a trošičku mě bolí bradavky, jinak nic. Takže když čtu na diskuzích jak každá těhule cíti pachy, bolí ji prsa, zvrací, se cítím, že těhu nejsem :cert:

Na první kontrole jsem byla už minulý týden, to jsem byla asi 4+5tt a nic ještě neviděl, ale mám takového doktora, že mi neřekl nic, ani mi těhu nepotvrdil :cert:, jen řekl nic tu není a objednal mě na příští středu. Takže doufám, že už něco vidět půjde :srdce:

  • načítám...
1077
23.10.14 07:43

Ahoj, TP mám 23.6. (už jsem tu koukala, že tento den není ojedinělý :) ) a na kontrolu jdu zítra. Mám strach, ale zároveň věřím v dobré zprávy :srdce:

  • načítám...
1049
23.10.14 11:50

@Walerka tak to jsme na tom stejne akorat ja jdu na druhy za 14 dni :))

  • načítám...
7065
23.10.14 11:57

Koukám holky ze všechny už jste pomale byli na prvním utz mne to teprve ceka příští týden

  • načítám...
23.10.14 12:45

@Jannys neměj strach, ja byla taky uz na UZT, ale to byl TT 3+4 a nic tak nebylo videt až na váček:) No stres:)

  • načítám...

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 165 recenzí

Digital

  • (4.2) + 98 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna duly

Ikona - Jana Čurdová

Jana Čurdová