Kopie Červňátka 2015

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Dittaa
Kelišová 6044 příspěvků 12.10.14 20:14
červňátka 2015

Ahojky

Je tu někdo kdo má termín porodu červnu?

Já dneska našla po 4 měsících snažení 2 čárky. :dance:

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »
Reakce:
Velaník
Kecalka 291 příspěvků 12.10.14 20:21

Ahooj. Já, podle kalkulacky aspon, kolem 12. 6. :mrgreen:

Dittaa
Kelišová 6044 příspěvků 12.10.14 20:38

Já bych měla 18.6 :) taky podle kalkulačky k dr. si budu volat asi příští týden :)

Dittaa
Kelišová 6044 příspěvků 12.10.14 20:43

Budu ráda když se nás tu ukáže víc a uzavřeme si skupinu a uděláme tabulku a budeme se dělit o pocity a fotečky :palec:

fifinkaa
Kelišová 6321 příspěvků 12.10.14 21:15

Mám konec května začátek června :kytka:

Mikika1111
Kecalka 203 příspěvků 12.10.14 22:27

Ahoj holky, termín podle kalkulačky mám 18.6., v pátek mi tt clearblue ukázal, že jsem těhotná! Krásný pocit!

Velaník
Kecalka 291 příspěvků 13.10.14 00:00

@Dittaa gratuluju :kytka: a drzim palce aby bylo vse ok :) ja jdu 23. A to jste se snazily o prvni? :) Jinak jsem pro mužem nechat skupinu uzavrenou ;)

Dittaa
Kelišová 6044 příspěvků 13.10.14 17:14

@Mikika1111 Jé tak to máme stejný termín :dance: Já našla // čárky včerá nádhera :dance:

Jinak my už máme doma jednoho ďábla jsou mu 2 roky a 5 měsíců. Tak mu chceme pořídit sestřičku. Co vy??

Dittaa
Kelišová 6044 příspěvků 13.10.14 17:15

Jinak k dr. si budu volat příští týden, zatím to nemá smysl, když jsem 5tt, ale bude to nekonečný :mrgreen:

Mikika1111
Kecalka 203 příspěvků 13.10.14 20:23

Dobrá náhoda, tak to musíme mít stejně MS:-) Já jsem ve čtvrtek zkusila test a našla jsem ducha, tak jsem si běžela pro ten digi a ten mě v těhotenství utvrdil. Byla jsem strašně zvědavá:-) V září jsem se vdávala a jsem bezdětná. Dneska jsem šla náhodou kolem gyndy, tak jsem se šla objednat a sestřička mi dala termín až 4.11., to je tááák daleko. Držím palce s holčičkou:-)

Dittaa
Kelišová 6044 příspěvků 13.10.14 20:38

No já mám dlouhé cykly, takže jsem to neřešila a věděla, že ms bude tam neděle, tak jsem si šla změřit jen teplotu nechtěla jsem testovat, abych nebyla sklamaná. Teplota 37, tak jsem šla na test a 2 čárky :dance:

Dneska jsem si povídala s malým a prý bude vozit, koupat a hrát si s mimčem :mrgreen: :mrgreen: to jsem zvědavá, zda mu to nadšení vydrží :mrgreen:

Já si asi zítra zavolám na gyndu, ať už vím taky kdy uvidím fazolku :mrgreen:

Mikika1111
Kecalka 203 příspěvků 13.10.14 21:59

Taky jsem nechtěla testovat, ale bylo to silnější, než já:) Já jsem nemocná, cítím se už dobře, ale kašel se mě drží už týden, tak snad to nebude mít špatný konec:-( Do toho mě manžel donutil teď vypít ACC, neuvědomila jsem si, že bych neměla nic brát a on to chudák ještě neví, že čekáme. Čekám na vhodnou příležitost, asi to moc hrotím.
Bude to velkej brácha, myslím, že načasování super, taky bych chtěla dvě děti cca po 3 letech od sebe, určitě bude pomáhat :D

Basterao
Ukecaná baba ;) 2218 příspěvků 13.10.14 23:03

Ahoj holky, já mám termín 10.6 zatím dle výpočtů, uvidíme, jak se to změní dle UZ :) A gratuluji všem! U nás bylo neplánované, ale i tak z něj máme radost! :)

Dittaa
Kelišová 6044 příspěvků 14.10.14 09:16

No já to chlapoj řekla hnedka :mrgreen: On se v sobotu opil a v neděli měl opičku. Tak jsem mu řekla,,Ty jsi zapíjel předčasně?" a on,,Co tim chceš jako říct?" Tak jsme mu dala test :mrgreen:odpověď,,Co tam mám jako vidět?" :mrgreen: Bych mu v tu ráno nejraději plácla :mrgreen: Ale velikánská radost po 4 měsících snažení :mrgreen:

K dr jdu 31.10 jinak v 8tt, tak už snad bude vše krásně vidět

Mikika1111
Kecalka 203 příspěvků 14.10.14 22:20

:mrgreen: Já mu to právě řeknu v pátek, resp. jsem koupila dudlík, tak jsem zvědavá na reakci:-) 4 měsíce je super, když mám kolem sebe páry, kterým to trvá i roky:-( My to měli za dva měsíce, ani jsem tomu nemohla uvěřit, že to tak rychle vyšlo. Já se moc těším na ultrazvuk, na ten první se ale asi chlapi neberou, že jo?

Holky, taky vás tak bolí břicho?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >