České aplikace na tablet?

stepankad
20.6.13 13:26

ceske aplikace na tablet?

Ahojky, potrebovala bych poradit, kde stahnout ceske aplikace na tablet. na internetu je toho spousta, ale vetsinou to co by se mi nejvice libilo je samozrejme anglicky, coz pro me neni uplne dobre…trochu rozumim, ale opravdu jen trosku…a tak patram po ceskych aplikacich, nebo aplikaci, ktera by anglicke prevedla do ceskych. najde se tu nekdo, kdoby mi poradil?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
20.6.13 13:31

Asi budes muset aspon trochu udat smer - hry, informacni, uzitecne, zpravy, blbinky, cestovani?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stepankad
20.6.13 13:42

Asi vsechno mozne…mam novy tablet tak hledam cokoli a stahuju spoustu veci, na ktere narazim, stahnu, ale kdyz pustim a zjistim ze je to cele anglicky a rozumim kazdemu patemu slovu, tak zase mazu :)

• Citovat
  • Nahlásit
26636
20.6.13 13:45

Tak ja tam mam asi nejakou aplikaci o tehotenstvi, banku.. ceskou televizi.. dal uz nevim. Otazka co hledas, od vseho se da vetsinou najit nejaka ceska mutace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
20.6.13 13:50

@stepankad
tak pro zacatek: i vysilani CT, ct24, mapy.cz, jizdni rady, heureka.cz, idos, in pocasi

dal uz zalezi, co te zajima a co potrebujes - je fajn mit aplikaci sveho operatora, sve banky atd.
mimochodem je aplikace, ktera vyhledava ceske aplikace :

https://itunes.apple.com/…/id460766809?mt=8

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stepankad
20.6.13 13:51

A tu o tehotenstvi mas v cestine? ja mam menstruacni kalendar cesky, ten je celkem fajn, ale pry az otehotnim tak by se mel dat zmenit v tehu kalkulacku, ale to mi teda nefunguje. ale ceskou aplikaci o tehotenstvi jsem jeste nevidela. jinak ja u toho dokazu prosedet fakt spoustu casu a vzdycky me prekvapi jake aplikace existuji. take nehledam nic konkretniho…proste vseobecne aplikace :)

• Citovat
  • Nahlásit
stepankad
20.6.13 13:52

A tu o tehotenstvi mas v cestine? ja mam menstruacni kalendar cesky, ten je celkem fajn, ale pry az otehotnim tak by se mel dat zmenit v tehu kalkulacku, ale to mi teda nefunguje. ale ceskou aplikaci o tehotenstvi jsem jeste nevidela. jinak ja u toho dokazu prosedet fakt spoustu casu a vzdycky me prekvapi jake aplikace existuji. take nehledam nic konkretniho…proste vseobecne aplikace :)

• Citovat
  • Nahlásit
26636
20.6.13 13:57

Jeste asi dotaz, zda mas android nebo apple. Ta tehotenska je WomanLog Pregnancy a je na Android.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stepankad
20.6.13 14:00

Mam android:)

• Citovat
  • Nahlásit
11132
20.6.13 14:00

@pikola
to nezni moc cesky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26636
20.6.13 14:03
@Ali-Ali píše:
@pikola
to nezni moc cesky ;)

No nezni, ale je :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8022
24.6.13 17:59

Holky potřebujeme do tabletu Android nějaký office, aby tam byl excel a word, můžete poradit kde stáhnout v češtině? Klidně i placený

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
stepankad
25.6.13 18:45

Zkus google play, ja uz tenhle program mela nainstalovany po koupeni tabletu, mam taky android a jmenuje se to officeSuite

• Citovat
  • Nahlásit
22
6.8.13 09:14

Tak z českých her se mi teď vybavuje nová hra Zachraň šneka - http://smartmania.cz/…ohledem-5297 celkem švanda, jinak stačí hledat české vývojáře

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
369
13.11.16 21:03

Zdravím, náhodou nějakou užitečnou apku pro android, kam by se daly zaznamenávat tělesné proporce s grafem hmotnosti a úbytku cm neznáte? ideálně česky, ale případně i anglicky bych to zvládla.
Díky :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat