Čestné prohlášení - expartner a daně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 15:01
Čestné prohlášení-ex

Ahoj maminky prosím potřebovala bych poradit jestli jste někdo psal čestné prohlášení že otec dítěte nemá dítě zapsané v daních. Je to asi tak že žiji jen s malou a otce už léta neviděla ale paní na uřadě potřebuje nějak dokázat že dítě na něj není napsané tudíž v daních což není a tak mě požádala abych napsala čestné prohlášení že dítě žije jen semnou a otec s ní nemá nic společného. Už jste někdo něco takového psal? Nikde nemůžu najít ani vzor. Děkuji za pomoc

Reakce:
Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9547 příspěvků 16.03.19 15:02

A máš malou v péči??

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 15:16

Nemáme to soudně prostě je v rozdém listě ale nestará se a já už mám nového manžela ale vyžadují po mě alespon to prohlášení.

Uživatel je onlineZkai
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 37 inzerátů 16.03.19 15:25

Napsala jsem stručně ze otec s námi nesdílí společnou domácnost. A stačilo to. Také nemám papír na dítě ve své péči. Pokud otec s vámi nežije, nemůže ani uplatňovat slevu na dani na dítě.

Zuziky
Neúnavná pisatelka 16929 příspěvků 16.03.19 15:28

Pokud berete dětské přídavky, mohl by stačit tenhle papír :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.19 15:36

Bohužel nemám ani přídavky protože bych opět potřebovala jeho když je uveden v RD. Takže musím nějak sesmolit to prohlášení.

Šáruší
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 16.03.19 15:57

Tak napiš čestně prohlašuji, že otec s námi nežije ve společné domácnosti, o dítě se nestará, dítě nevídá. Protože s s dítětem nežije ve společné domácnosti, nemá nárok na to, aby si uplatňoval slevu na dítě.

Slevu na dítě může uplatnit jen ten, kdo s ním žije ve společné domácnosti

lorelai947
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 16.03.19 16:15

Napsala bych takto:

Čestně prohlašuji, že p. Jan Novák, narozen 1.1.1980, trvalým bytem tam a tam, s námi nežije ve společné domácnosti a tudíž neuplatňuje slevu na dani za svoji dceru Elišku Novákovou, nar. 2.2.2017.

Váš příspěvek
Reklama