Cestovní ruch nebo obchodka?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
23.6.26 10:53
@Anonymní píše: Více

každá má svoje plusy a mínusy, spíš bych se řídila tím co tě bude víc bavit, o co máš větší zájem a víc si v tom dokážeš představit budoucnost :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1807
23.6.26 12:00
@Anonymní píše: Více

Těžší škola bývá ta, která tě nebaví a k jejímuž oboru nemáš žádný vztah :nevim: Doporučovala bych ti projít si na webu vzdělávací program oboru, podívat se, kolik mají hodin jakých předmětů a jaké výstupní znalosti to obnáší. Tím si uděláš lepší představu, co to pro tebe bude snažší/těžší. Využití pro praxi nevím, ale z mých třech dětí dvě pracují mimo obor střední školy a nepřijde mi to nijak výjimečné. To, že má člověk maturitu v nějakém oboru, ještě neznamená, že se tím taky musí jednou živit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

O Budulínkovi

  • (5) + 5 recenzí

O Červené karkulce

  • (5) + 5 recenzí

Poradna dětského psychologa

Ikona - Václav Mertin

PhDr. Václav Mertin