Chalupa na Dolní Moravě a blízkém okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 16.01.18 19:17
Chalupa na Dolní Moravě a blízkém okolí

Ahoj, prosím o doporučení chalupy/chaty pro 12 lidí na Dolní Moravě nebo blízkém okolí. Požadavky: 3 samostatné ložnice, společenská místnost, blízko lesa a turistických tras, dobrá dojezdnost ke vzdálenějším místům. Není nutný žádný luxus. Díky moc. Z.

Reakce:
IvaX
Ukecaná baba ;) 1890 příspěvků 16.01.18 19:34

My jsme byli minulý rok tady, úplně to nesplňuje tvé požadavky, ale je to tam super. Dojezd do Dolní Moravy se nám zdál v pohodě. Ale tedy už mají v létě obsazeno, to je ale už ve většině chalup. Když jsem teď hledala chalupu pro nás, tak už je skoro všechno obsazeno, je to hrůza. Nebo si zkus ještě zadat chalupa Rampuše, je tam několik chalup na ubytování, třeba se to bude některá líbit. http://www.chalupaupejska.cz

unuděná
Kelišová 5612 příspěvků 1 inzerát 16.01.18 20:29

Penzion Balnea. Skvele ubytovani pro rodiny s detmi, spolecenska mistnost s pingpongem, hrackami pro prtata, ale i spousta mista pro klidne posezeni jinde v objektu. Jidlo (polopenze)slusne. Lokalita paradni. Jefina nevyhoda je, ze penzion je dimezovan pro hodne osob, takze se muze stat, ze se sejdete s nekym, kdo vam uplne nesedne a o odhlucnenosti budovy se neda ani mluvit ;) Ale za me doporucuji.

cecetka
Kelišová 7490 příspěvků 16.01.18 20:38

@Zuzz Na podzim jsme byli tady http://chalupa-dolni-morava.cz Super ubytovani. Kdyz si pronajmete obe pulky (kazda ma svuj vchod), tak se tam vlezete vsichni. Nas bylo v jedne pulce 6 dospelych + 2 deti.

Zuzz
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 16.01.18 21:47

@cecetka Děkuji, na tuhle chalupu jsem se taky dívala, děkuji za doporučení
@unuděná raději bychom chalupu než penzion
@IvaX děkuji, bohužel je to jen pro deset lidí. Na Rampušu jsem se dívala a ještě pohledám. Díky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhorší věc na pákistánské base? „Vadí mi turecké záchody,“ vzkázala Tereza

Pašeračka Tereza v pondělí opět stanula před pákistánským soudem, po pár... číst dále >

Pařmenka měsíce: V jakém stavu opouštěla Schneiderová večírek StarDance?

Jitka Schneiderová nepatří jen k nejkrásnějším českým herečkám, ale bezesporu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >