Chce trojku s mužem

Anonymní
6.11.20 23:29

Chce 3ku s mužem

Požádal mě o trojku. Dost špatně jsem to nesla. Připadala jsem si špatně, že mě nechce atd. Pak z něj vypadlo, že chce trojku s mužem. Mám kývnout?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4976
6.11.20 23:33

Jop. Ale řekla bych mu, že chci aby mu ho chlap strkal do zadku…buď si to rozmyslí, nebo je gay.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
6.11.20 23:40

Ja se o tom bavila s mým s ex, ze bych chtěla jeste dalšího a jemu to nevadilo, hrozně ho vzrusovala představa jak se na me divá když si užívám s jiným. ;) Ale on by s tim druhým chlapem určitě nic nevyváděl, bylo to myšleno ze bych si to rozdávala se 2 najednou, kdežto u tebe to vypada ze na toho druhého chlapa ma víc zálusk ten tvůj chlap 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
6.11.20 23:45

No asi záleží na tom jestli to chceš ty, my to tady asi neodhlasujem:-) tisíc ludi tisíc chuti. Dobře ze má k tobě důvěru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
482
7.11.20 00:13

Poptej se ho, co přesně ho na tom láká. Jestli to bude vzrušovat i tebe, tak do toho jdi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28413
7.11.20 00:15
@Anonymní píše:
Požádal mě o trojku. Dost špatně jsem to nesla. Připadala jsem si špatně, že mě nechce atd. Pak z něj vypadlo, že chce trojku s mužem. Mám kývnout?

Fakt chceš vidět, jak ten třetí strká tentononc do jeho kakacího otvoru? Nebo ty chceš, aby s tebou souložil cizí chlap? Já bych po takové otázce neváhala a odešla pryč od něj. Máte děti?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60923
7.11.20 05:37
@Anonymní píše:

Pokud tě to láká, tak hurá do toho :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
7.11.20 05:45

Ve vztahu bych do toho nešla, bála bych se výčitek tipu: jemu se venuješ víc, víc jsi se s ním snažila a pod. :mrgreen: měla jsem trojku s kamarády a pak s jedním začala chodit. Celý půl rok mi něco vyčítal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2923
7.11.20 06:32
@Anonymní píše:

Tak to je přeci na tobě, nikdo z nás neví, jestli se ti chce souložit s jiným mužem nebo vidět jiného muže, jak má sex s tvým mužem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11054
7.11.20 07:54
@Dany.dee píše:
Ve vztahu bych do toho nešla, bála bych se výčitek tipu: jemu se venuješ víc, víc jsi se s ním snažila a pod. :mrgreen: měla jsem trojku s kamarády a pak s jedním začala chodit. Celý půl rok mi něco vyčítal..

A zůstali jste spolu nebo byl půlrok rak akorát?

Ve vztahu bych do trojky nesla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
7.11.20 07:57
@Anonymní píše:

Nejdřív si zkus nějaký gangbang a gloryhole… pak uvidíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
7.11.20 09:03

Lákavá představa, ale asi by mě to zas tak nebavilo, raději si užiju jednoho pořádně. Musíš se rozhodnout podle sebe a taky se ho zeptat, jak přesně by si to představoval…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12053
7.11.20 09:04
@BukvickaMalicka píše:
Nejdřív si zkus nějaký gangbang a gloryhole… pak uvidíš.

Gloryhole je takový neosobní. Tu o toho gangbangu alespoň přijde mezi lidi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
7.11.20 09:07
@Prof. Farnsworth píše:
Gloryhole je takový neosobní. Tu o toho gangbangu alespoň přijde mezi lidi.

Právě by na tom poznala, jestli ji vadí ty lidi okolo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
7.11.20 09:12
@Prof. Farnsworth píše:
Gloryhole je takový neosobní. Tu o toho gangbangu alespoň přijde mezi lidi.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama