Líbí se vám blonďatí muži?

470
6.11.20 11:15

Líbí se vám blonďatí muži?

Zakládám téma spíše pro pobavení, otázka je jasná. Vím že pro všechny muže to nemůže platit a že nezáleží jen na vzhledu. Prostě mě zajímá zda se vám to líbí a jestli jste někoho takového měly nebo máte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60893
6.11.20 11:25

@Švédka87 mám teď blondaka a ano, líbí se mi.. A ještě víc nás týdenní blondaty synek :mrgreen: jen jsem vždycky chtěla chlapa s dlouhými blond vlasy a chlap si holí hlavu, no :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9786
6.11.20 11:27

Ne :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
6.11.20 11:29

@martina.se Taky mám a nikdy jsem neměla, mám ho ale celkově ráda. A vlasy nosí spíš delší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 11:30

@Švédka87 Snad nevadí anonym :oops:
Sama jsem přírodní blondýna s velmi světlou pletí a paradoxně se mi blonďáci opravdu vůbec nelíbí, přijdou mi takový nevýrazný :lol: Můj manžel je tmavovlasý a tmavooký, když jsem se teď tak zamyslela, tak i předchozí 2 partneři byli typu mého muže :think:

• Citovat
  • Nahlásit
2879
6.11.20 11:30

Mně se takoví ti echt blonďáci se světlým obočím fakt nelíbí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
6.11.20 11:31

Uprimne, vubec nemam vyhraneny typ co se barvy vlasu ci oci tyce a nikdy jsen nepochopila svoji kamaradku, ktera randi jen s hnedovlasymi muzi a blondatym neda sanci i kdyby byli sebelepsi. Jinak moji partneri byli kazdy vzhledove uplne jiny, od severskeho modrookeho blondaka po snedy jizansky typ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
6.11.20 11:31
@Švédka87 píše:
@martina.se Taky mám a nikdy jsem neměla, mám ho ale celkově ráda. A vlasy nosí spíš delší.

Vždycky jsem měla vysněný typ ala Kurt Cobain.. A dřív to nějak nevyšlo :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5136
6.11.20 11:32

Za normálních okolností ne, ale pak příjde Chris Hemswoth a je všechno jinak ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
6.11.20 11:38

Blonďáci, zrzci :srdce: celkově se mi více líbí světlé typy s výraznýma světlýma očima. Snědé typy mě neberou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
6.11.20 11:41
@martina.se Taky mám a nikdy jsem neměla, mám ho ale celkově ráda. A vlasy nosí spíš delší.
@Anonymní píše:
@Švédka87 Snad nevadí anonym :oops:
Sama jsem přírodní blondýna s velmi světlou pletí a paradoxně se mi blonďáci opravdu vůbec nelíbí, přijdou mi takový nevýrazný :lol: Můj manžel je tmavovlasý a tmavooký, když jsem se teď tak zamyslela, tak i předchozí 2 partneři byli typu mého muže :think:

Jsem taky od přírody blondýna, velmi světlé vlasy ale pleť spíše bronzová která se snadno opaluje, oči světlé a on to má podobně tak je to takové úsměvné že jsme oba stejní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
470
6.11.20 11:43

@akavi To jsem přesně já, i když jsem teda žena. Nemám žádné obočí, maluji si ho :)))

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5197
6.11.20 11:43

Ano, můj manžel je blondak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 11:44

Asi bych k tomu řekla, že není blonďák jako blonďák :mrgreen: Z Brada nebo podobnejch nordickejch krasavců mi klidně zvlhnou gaťky, ale pak jsou samozřejmě i blonďáci slizouni, který bych doma fakt nechtěla :lol: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
5421
6.11.20 11:46

Nordický blonďáci pak špinavý blondáci co maj zesvětlený vlasy jakoby od sluníčka hodně špinavá blond se zelenýma nebo modrýma očima. Obecně se mi líbí na mužích výrazné modré nebo zelené oči.

Příspěvek upraven 06.11.20 v 11:47

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama