Žádost o ruku- ona žádá jeho

63
5.11.20 16:40

Žádost o ruku ona žádá jeho

Jaký máte názor na to když žena žádá o ruku může? Vím že je to takové netradiční. On se ten můj přítel k tomu nějak nemá. Jsme spolu přes 3 roky a myslím si že to není nějak brzo. Kdyžtak jak ho požádat? Mám to naplánované na Vánoce ale mám to udělat s prstýnek nebo ho nemám kupovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14138
5.11.20 16:41
@Eka3 píše:
Jaký máte názor na to když žena žádá o ruku může? Vím že je to takové netradiční. On se ten můj přítel k tomu nějak nemá. Jsme spolu přes 3 roky a myslím si že to není nějak brzo. Kdyžtak jak ho požádat? Mám to naplánované na Vánoce ale mám to udělat s prstýnek nebo ho nemám kupovat?

Trapné a zoufalé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2839
5.11.20 16:41

Nežádala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3492
5.11.20 16:42

Strašný :zed: za mě úplná potupa a chlapa, co nemá koule bych si nevzala.

Každopádně nemám obecně rada spojení nějaké takové události s něčím tradičním. Když se to pokazí, každý rok na Vánoce si na to oba vzpomenete.

Jestli mas ale nějakou hrdost, tak si s nim o tom promluv, lepší se nějak domluvit, než žádat chlapa, aby si mě vzal.

Svět se v p.rdel obrací :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63
5.11.20 16:44

@Verurizeckova
Dobře, děkuji tak na Vánoce to neudělám. Zkusím znovu na to nahodit téma. Vždycky když to řeknu tak on jo jednou jo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
5.11.20 16:49

Kruciprdel pochopte to uz. Muzi se zenit nechteji. Nechteji nema to zadne plusove body. Vsechno to bere a nic neprinasi. Pro chlapa naprosto k nicemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
5.11.20 16:51
@Pavlik Morozov píše:
Kruciprdel pochopte to uz. Muzi se zenit nechteji. Nechteji nema to zadne plusove body. Vsechno to bere a nic neprinasi. Pro chlapa naprosto k nicemu

Nesouhlasím absolutně! Tohle může napsat jen nešťastný člověk, který snad v životě nemiloval a sobec, který myslí jen na sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
5.11.20 16:52
@Eka3 píše:

Udelat to mne, tak z principu reknu ze ne. A neustale o tom mluvit a nadhazovat to, tak me to utvrdi v tom si dotycnou nevzit. Kdyz nekdo po necem tak prahne, tak ne bezduvodne (zurive blikajici cervene svetlo jako ze NEDELEJ TO)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2774
5.11.20 16:52

Tyhle diskuze tu občas proběhnou a většinový verdikt bývá stejný.
A já jak ráda chodím proti davu tak musím souhlasit - je to trapas jak kráva :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
5.11.20 16:54

Hodně zoufalý a trapný. Nikdy bych se takhle před takovým chlapem, co vubec nestojí o svatbu, neponížila. Když nechce, nebude chtít, ani když ho požádáš ty, maximálně z donucení, aby měl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1046
5.11.20 16:54
@Tinunka píše:
Nesouhlasím absolutně! Tohle může napsat jen nešťastný člověk, který snad v životě nemiloval a sobec, který myslí jen na sebe.

Milovani s aktem svatby nema nic spolecneho. Naprosto stupidni uvaha. Muzu milovat jak chci i bez nejakeho stupidniho papiru a sracek okolo. Jedine co to zpusobuje je to, ze to co ponsvatbe prshne vice se jako mavnutim kouzelneho proutku meni a ubyva snahy pracovat na vztahu. Protoze uz ma takrikajic spleno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
5.11.20 16:55

Zakladatelko nedělej to, opravdu je to potupné a je dost možný, že o tom třeba uvažuje a tímto ho úplně odrovnáš, vylekáš a zazdíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18585
5.11.20 16:55

Trapný a zoufaký pokus ženská źádat o ruku chlapa… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
465
5.11.20 16:56

Ačkoli s Pavlikem většinou nesouhlasím, tady teda budu v jedný lajně: kdyby si tě chtěl vzít, začne o tom mluvit sám. Tyhle vyhýbavé “jo, jo, jednou” nejsou nic jiného než chlácholením a doufáním, že tě to přejde. Pokud ho o tu ruku požádáš, nejspíš si neřekne “a jo! Vlastně svatba! Super! Že mne to nenapadlo dřív?” Mnohem pravděpodobnější je, že z toho bude rozpačitý trapas, pokud ne rovnou odmítnutí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8205
5.11.20 16:58

Nic trapnějšího už udělat nemůžeš. To nemáš žádné sebevědomí, sebeuctu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama