Nejspíš je hodný, ale nelíbí se mi

Anonymní
6.11.20 22:58

Nejspíš je hodný, ale nelíbí se mi

Nedávno jsem se seznámila s mužem, o kterém si myslím, že to je hodný člověk (což v dnešní době zdaleka není samozřejmost, jak jsem měla možnost poznat). Má práci, nekouří, nepije, nehraje automaty nebo něco tomu podobného. Není hloupý, píše bez gramatických chyb, má o věcech přehled. Všechno toto jsou pro mě dost důležité atributy. Problém je ten, že se mi fyzicky, řekněme, nelíbí. Ne že by objektivně byl nějak ošklivý, zkrátka není můj typ, není tam chemie z mé strany, je mi zkrátka sympatický jako člověk, ale ne jako chlap. Asi to řeším moc předčasně, viděli jsme se teprve párkrát, sex ještě nebyl (ani nevím, jestli se mi ta představa líbí :oops:)… Ale myslíte si, že má takový vztah smysl? Sama nejsem kdo ví co, nikdy jsem nebyla holka, o kterou by se kluci prali - vzhledově jsem průměrná a hlavně těžký introvert, který jen tak nenajde s někým společnou řeč. Měla bych tedy asi být ráda, jenže nejsem. Řešil někdo něco podobného? Co byste dělali na mém místě? Má vztah z rozumu cenu? Anonym z pochopitelných důvodů. Podotýkám, že mi je necelých 26 let.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
502
6.11.20 23:02

Takovych diskuzi je tu nespocet.
Na kazde strance nejmen tri, spise pet.
Vsechny jsou si podobne jako vejce, proto se ptam: proc oteviras dalsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:09

Vím, jak se cítíš, chápu, že nemůžeš být s někým jen z rozumu, když tě nepřitahuje. Také jsem to tak měla a mám. Ale třeba někdy ta jiskra ještě přeskočí, nebo ne. Dost mě udivuje že v dnešní době někdo takový je :) také mám tyto atributy jako ty :D a kolik mu je?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:14

@carsin
Asi si chtěla založit svou diskusi, a ne se vtírat do jiné. Chtěla se prostě zeptat, některé diskuse jsou tu naprosto o ho*ně a taky to nikomu nevadí

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:16
@carsin píše:
Takovych diskuzi je tu nespocet.
Na kazde strance nejmen tri, spise pet.
Vsechny jsou si podobne jako vejce, proto se ptam: proc oteviras dalsi?

Koukám, že jich tu je hodně, ale 23leta rozhodující se mezi mladým a rozvedeným nebo naopak žena se třemi dětmi po vztazích s alkoholiky není můj případ :nevim: Myslím, že jednu další diskuzi emimi ještě snese. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:18
@Anonymní píše:
Vím, jak se cítíš, chápu, že nemůžeš být s někým jen z rozumu, když tě nepřitahuje. Také jsem to tak měla a mám. Ale třeba někdy ta jiskra ještě přeskočí, nebo ne. Dost mě udivuje že v dnešní době někdo takový je :) také mám tyto atributy jako ty :D a kolik mu je?

Děkuji ti :kytka: Je mu 31. Myslíš tedy, že tomu mám dát čas? Zase bych nechtěla sebe nebo jeho do něčeho zamotat…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:21

Já myslím, že zakladatelka se radši na nějaký názor vykašlala, když se jí dostane odpovědi- „proč otevíráš další“?? No comment

• Citovat
  • Nahlásit
MaM
198
6.11.20 23:21

Za pár schůzek nic nedáš a víc ho poznáš. Třeba se ještě objeví nějaké stinné stránky. A nebo ti třeba něčím naprosto nečekaným učaruje. Dala bych tomu šanci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:23
@Anonymní píše:
Děkuji ti :kytka: Je mu 31. Myslíš tedy, že tomu mám dát čas? Zase bych nechtěla sebe nebo jeho do něčeho zamotat…

Hmm… :hug: a ty víš, jak to on má k Tobě?

• Citovat
  • Nahlásit
502
6.11.20 23:23
@Anonymní píše:
Koukám, že jich tu je hodně, ale 23leta rozhodující se mezi mladým a rozvedeným nebo naopak žena se třemi dětmi po vztazích s alkoholiky není můj případ :nevim: Myslím, že jednu další diskuzi emimi ještě snese. :kytka:

Jo, je jich tu hodne, vic, nez hodne; skoro mam pocit, ze brzy na idnes vyjde na toto tema clanek.
Ale budu to tu s napetim sledovat, jestli dostanes jinou odpoved nez ty desitky ci stovky odpovedi v jinych diskuzich, ktere se takrka vsechny shoduji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:31

Já napíšu jak to bylo u nás, třeba ti to pomůže. Chlapa jsem viděla, byl mi představen. Vůbec se mi nelíbil vzhledově. Spíš naopak. Byla jsem hodně mladá (19), takže jsem nehledala lásku, ale spíš sex. A to jaksi s někým kdo tě nepritahuje nejde. Ale rozuměli jsme si. Moc. Byli jsme kamarádi. Já jsem se spala s pár jeho kámošema :oops:, on měl nějaký holky. Ale vždycky jsme nakonec seděli spolu u kafe a kecali do rána. Po pár letech se to ve mě zlomilo a najednou jsem ho chtěla, děsně. Asi ne tak fyzicky, ale psychicky. Uvědomila jsem si, že vzhled pro mě není na prvním místě. Dneska jsem spolu 10 let, jsme manželé, máme 2 děti a víš co? Jsem strašně šťastná, že jsem nedala na ten vzhled. Protože bůh ví, kde bych teď byla.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:38

Taky jsem jeden takový vztah měla. Ale úplně stejně, taky děsně fajn kluk (v té době jsme byli oba na střední, já prvák, on druhák), který nekouřil, nepil, slušný, pozorný, chytrý. Jen ten vzhled, přesně jak píšeš. Jelikož jsme se seznámili v tanečních a byl to můj první kluk (první kluk, který projevil zájem), tak jsem s ním začala chodit. U mě to bylo jako na houpačce - jednou jsem do něj byla šíleně blázen a podruhé jsem se s ním nechtěla ani sejít :oops: :oops: No zkrátím to, po roce vztahu jako na houpačce (z mé strany, jak říkám cca 3× za celý rok jsem byla zamilovaná nebo asi ani ne zamilovaná, jako šíleně šťastná, že ho mám což trvalo vždy tak kolem pár týdnů a pak byli ty týdny kdy jsem přemýšlela co s tím vztahem :roll: ). Nakonec jsem se s ním teda rozešla. Už je to hoodně let a občas si napíšeme, ale jinak to bylo dobře. Nedělalo by to dobrotu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:43

Moje mamka se tak vdala, měla za sebou pár divokých vztahů, nebyla nejkrásnější ani nejštíhlejší, - jsou spolu 37 let

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 23:43

Takhle podobně to mám já. Bylo mi skoro 30, když jsem se seznámili s mým partnerem. Teď už jsme spolu 7 let a máme spolu dítě. Taky mě fyzicky nijak extra nepřitahoval a není to úplně můj typ, ale v tom věku už jsem koukala i na jiný věci než je vzhled. Zdál se mi hodnej, pracovitej, spolehlivej, dalo se s ním mluvit a jak to dopadlo jsem už psala. Určitě se s tím dá žít, ale záleží vždycky na těch dvou. Nebudu lhát, pár krizí bylo a sex po těch letech žádná hitparáda. Ani spolu nespíme moc často. Nějak není čas a teda nemluvíme o tom spolu, ale přijde mi že nám to oběma celkem vyhovuje. Ale mě sex po letech moc nebavil ani s chlapama, ze kterých jsem byla na začátku fakt hotová. Bylo to prostě pro mě moc stereotypní. Občas teda trpím třeba u nějakýho romantickýho filmu, že bych zase chtěla takovou tu krásnou zamilovanost, ale ta po letech není v žádným vztahu. Jsem ráda, že mám doma chlapa kterej mi je oporou a holt v našem věku už je ta přitažlivost trochu na vedlejší koleji. Pokud máš taky takový priority a nepotřebuješ mít doma alfa samce, kterej tě sice bude přitahovat, ale třeba ti bude nevěrnej nebo ti s ničím nepomůže, tak to můžeš aspoň zkusit a uvidíš :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
933
6.11.20 23:50

Pokud si rozumíte a jako člověk vám je blízký, tak buďte přátelé. Ke vztahu je potřeba i fyzická přitažlivost. Alespoň k takovému, který má chvíli vydržet. Je fuk, jak vypadáte nebo jestli máte co nabídnout. Tohle je o tom, že vztah, do kterého se z rozumu donutíte, nebude fungovat. A nebude fungovat ani někomu, kdo vypadá jako Becky G, ani takové, která vypadá jako Susan Boyle. Tak to je.

Fyzická blízkost toho druhého vás má těšit, vzrušovat, uklidňovat. Má vzbuzovat kladné pocity. Nemá vám způsobovat napětí a už vůbec se nemá aktivovat reflex ucuknout, když má dojít k doteku atd.

Cítíte to správně. Není to ono. To se nedá nic dělat. Ani kdyby byl pán světec, tak se to nezmění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama