Pokec u kávy

Anonymní
6.11.20 21:07

Pokec u kávy

Měl bych spíše technický dotaz…
Jak se všude píše pokec u kávy nebo když spolu dva na rande tlachají celé hodiny u kávy, tak jak to vlastně doopravdy je a jak dlouho vám taková káva při běžném usrkávání vydrží? Když pominu to, že v kavárnách nedávají kávu v 5L džbánech… Mám takový problém, že mě to miniaturní pressíčko většinou nevydrží ani na 5 minut a potom nevím, co s rukama, co s očima a hledím jen na prázdný šálek, nohy skáčou a nemám od nervozity co usrkávat i při dobré a záživné konverzaci. Vůbec si nedovedu představit, že bych u toho miniaturního šálečku dokázal vysedávat celé hodiny a kdybych si těch šálečků měl objednat za tu dobu třeba 20, tak to buďto neutlačí pumpa nebo mě dotyčná bude mít za magora a uteče, jinak vychladlé kafe mi nevadí, pokud se zrovna nedávím gruntem. Tak samo to mám, když se jde na škopek. Naliju do hlavy narychlo 4 škopky a už se klátím pod stůl, poruchy řeči atd. prostě to nevydržím usrkávat celé hodiny. To už je pro mě lepší procházka, ale ne každá dáma zvládne třeba 25km po městě rychlým krokem :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15
6.11.20 21:14

Kor když bude mít podpatky tak to dáma nezvládne. Musíš chodit tak jak chodí ona. Procházka ženám nevadí. Pomalé procházce.

Děj si třeba čaj, když nechceš více kávy :) bych poradila. Ale toto je asi spíše otázka pro muže. Co dělají. Já jako žena, si dám čaj a dokážu u toho sedět hodinku :) nebo si k tomu dát dortika, pak nějaká procházka, když je co povídat ani si nevsimnes že utekly třeba 2hodiny. Příjemná společnost je vždycky krásná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
6.11.20 21:18

A proč rychlým krokem, prosímtě? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.20 21:22

Jo jasně, to zní divně, ale důvod je prostý…mě prostě jen z pomalé chůze bolí záda a nohy, jsem dlouhán a zatímco žena cupitá, tak já udělám krok :)

• Citovat
  • Nahlásit
769
6.11.20 21:30

25 km po městě? :lol: to je výhra. Tak si dej k tomu kafi vodu, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7315
6.11.20 21:38

Tak si objednej džbánek vody. Ta vydrží na dýl, ne? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2771
6.11.20 21:44

Bolest u pomalé chůze, neschopnost vyřešit kávovou situaci… hele, tohle těm ženským radši ani neříkej. Zníš jak výrobna problémů :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
6.11.20 22:33
@Anonymní píše:
Jak se všude píše pokec u kávy nebo když spolu dva na rande tlachají celé hodiny u kávy, tak jak to vlastně doopravdy je a jak dlouho vám taková káva při běžném usrkávání vydrží? Když pominu to, že v kavárnách nedávají kávu v 5L džbánech… Mám takový problém, že mě to miniaturní pressíčko většinou nevydrží ani na 5 minut a potom nevím, co s rukama, co s očima a hledím jen na prázdný šálek, nohy skáčou a nemám od nervozity co usrkávat i při dobré a záživné konverzaci. Vůbec si nedovedu představit, že bych u toho miniaturního šálečku dokázal vysedávat celé hodiny a kdybych si těch šálečků měl objednat za tu dobu třeba 20, tak to buďto neutlačí pumpa nebo mě dotyčná bude mít za magora a uteče, jinak vychladlé kafe mi nevadí, pokud se zrovna nedávím gruntem. Tak samo to mám, když se jde na škopek. Naliju do hlavy narychlo 4 škopky a už se klátím pod stůl, poruchy řeči atd. prostě to nevydržím usrkávat celé hodiny. To už je pro mě lepší procházka, ale ne každá dáma zvládne třeba 25km po městě rychlým krokem :nevim:

To je vul :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14061
6.11.20 22:35

:mrgreen: Objednej si ke kávě vodu a hned to vydrží dýl. Jinak vyloženě někam do kavárny tak hodinu, max. hodinu a půl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1033
6.11.20 22:35
@D.lsak píše:
Kor když bude mít podpatky tak to dáma nezvládne. Musíš chodit tak jak chodí ona. Procházka ženám nevadí. Pomalé procházce.Děj si třeba čaj, když nechceš více kávy :) bych poradila. Ale toto je asi spíše otázka pro muže. Co dělají. Já jako žena, si dám čaj a dokážu u toho sedět hodinku :) nebo si k tomu dát dortika, pak nějaká procházka, když je co povídat ani si nevsimnes že utekly třeba 2hodiny. Příjemná společnost je vždycky krásná.

Ja razim taktiku, ze omrkni situaci kdyz je toto rande necim decentnejsim a kdyz je to slibna kost, tak se drzim v decentnejsi duchu a kdyz je to krava, tak se u toho trochu privozeru, at je to zabavnejsi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3906
6.11.20 22:52
@Anonymní píše:
Jak se všude píše pokec u kávy nebo když spolu dva na rande tlachají celé hodiny u kávy, tak jak to vlastně doopravdy je a jak dlouho vám taková káva při běžném usrkávání vydrží? Když pominu to, že v kavárnách nedávají kávu v 5L džbánech… Mám takový problém, že mě to miniaturní pressíčko většinou nevydrží ani na 5 minut a potom nevím, co s rukama, co s očima a hledím jen na prázdný šálek, nohy skáčou a nemám od nervozity co usrkávat i při dobré a záživné konverzaci. Vůbec si nedovedu představit, že bych u toho miniaturního šálečku dokázal vysedávat celé hodiny a kdybych si těch šálečků měl objednat za tu dobu třeba 20, tak to buďto neutlačí pumpa nebo mě dotyčná bude mít za magora a uteče, jinak vychladlé kafe mi nevadí, pokud se zrovna nedávím gruntem. Tak samo to mám, když se jde na škopek. Naliju do hlavy narychlo 4 škopky a už se klátím pod stůl, poruchy řeči atd. prostě to nevydržím usrkávat celé hodiny. To už je pro mě lepší procházka, ale ne každá dáma zvládne třeba 25km po městě rychlým krokem :nevim:

Tak si dej ke kave dezert a pak muzete dat na stul vodu v dzbanku nebo jiny drink, u nas v cukrarne delaji i aperol

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4966
6.11.20 23:17

Proč anonym? Kvůli kafi? 8o

Dala bych si k tomu kafi vodu a pak se uvidí podle situace. Když je rande dobrý, dala bych si ještě něco k pití, když blbý - zaplatím a jdu. Třeba těch 25 kiláků. Nazdar bazar.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
131
7.11.20 00:20

Samy problém, co nějaké řešení? Pomalou chůzi taky nemusím, ale když si chci pokecat, tak prostě nemůžu druhou stranu ustvat, nejsme na závodech. Když nevyhovuje presso, tak zkusím nějaký jiný pití.
Nejsi spíš vystresovanej, že potřebuješ dělat všechno honem rychle?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3358
7.11.20 00:29

Doporučuji Starbucks… dají ti to do něčeho co vypadá jako malý nočník,
Než to do sebe dostaneš bude to určitě trvat nejméně dvě hodiny.

PS: nebuď škrt a vem ji do pořádné restaurace na oběd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2830
7.11.20 06:29

Tak se obětuj a na rande si dej latéčko. To většinku pressařům nechutná a srkaj ho hoďku až dvě.
A těch 25 km chůze po městě může být zkouška, jestli je v kondici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama