Reklama

Chce mě znova vidět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 11:44
Chce me znova vidět ?

Ahoj holky :) před týdnem jsem byla s jedním klukem venku, rozumneli jsme si..dokonce proběhla i celkem vášnivá líbačka :mrgreen: a všechno nasvědčovalo tomu, ze ma o me opravdu zájem..no, po 2 dnech jsme si psali a když jsem mu napsala, kdy teda zase nekam pujdem, odpověděl mi, ze nemá v tu dobu čas a nenavrhl jinou dobu, kdybychom se vidět mohli :roll: já. vim, ze je to o proti jiným tématům tady banalita, ale myslim si, ze kdyby měl opravdu zájem tak se bude chtít znovu sejit co nejdřív..nebo me jenom napíná, abych ho uháněla?…což já na uhaneni bohužel nejsem..dávám anonym protože mi profil sleduje hodne znamejch a jsem z vesnice, takže to nemusí kazdej vědět dik :srdce:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 07.10.18 11:49

Jak se říká, kdo chce, hledá způsoby… Kolik vám je?

Uživatel je onlineEmimin7
Echt Kelišová 8835 příspěvků 07.10.18 11:49

Nerekl bych, ze te chce znovu videt. Leda by makal od rana do vecera i vikendy a opravdu nemel cas.

Ohsuzi
Povídálka 25 příspěvků 07.10.18 11:50
-

-

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48401 příspěvků 07.10.18 11:52

Asi tě vidět nechce, pokud nic nenavrhnul.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 07.10.18 11:53

První krok jsi udělala, nech to na něm. Mimochodem - jestli jsi ho neznala nijak moc, tak proč hned ta vášnivá líbačka? To jste tak hladoví a vyprahlí, že se skoro rozdáte na prvním rande?

Pak není co objevovat, možná už objevil, že neumíš líbat, tak toho nechá. Možná ne.
Jenomže když se neozve nebo nebude iniciovat další setkání, tak budeš zbytečně dlouho přemýšlet, proč Tě tak ochotně líbal a přitom nic. No protože vlastně prázdno, nic.
To si máš nechat na příště.

Když nedochází k přehnaným nepodloženým aktivitám hned napoprvé, tak se snáze smiřuje s tím ničím, protože to nic nebylo.
I vášnivá líbačka by měla mít nějaký podklad.

růžový achát
Závislačka 4267 příspěvků 07.10.18 11:54

:hug: prď na něj

Ohsuzi
Povídálka 25 příspěvků 07.10.18 11:59
-

-

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 12:02
@LaPaloma píše:
První krok jsi udělala, nech to na něm. Mimochodem - jestli jsi ho neznala nijak moc, tak proč hned ta vášnivá líbačka? To jste tak hladoví a vyprahlí, že se skoro rozdáte na prvním rande?

Pak není co objevovat, možná už objevil, že neumíš líbat, tak toho nechá. Možná ne.
Jenomže když se neozve nebo nebude iniciovat další setkání, tak budeš zbytečně dlouho přemýšlet, proč Tě tak ochotně líbal a přitom nic. No protože vlastně prázdno, nic.
To si máš nechat na příště.

Když nedochází k přehnaným nepodloženým aktivitám hned napoprvé, tak se snáze smiřuje s tím ničím, protože to nic nebylo.
I vášnivá líbačka by měla mít nějaký podklad.

My už jsme se jednou líbali na diskotece a teď jsme se po dlouhý době zase sešli…nebylo to nějak unahleny si myslim a to ze blbě libam to urcite nee :mrgreen: :andel: proste jsme se chtěli znovu vidět

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 07.10.18 12:10
@Anonymní píše:
My už jsme se jednou líbali na diskotece a teď jsme se po dlouhý době zase sešli…nebylo to nějak unahleny si myslim a to ze blbě libam to urcite nee :mrgreen: :andel: proste jsme se chtěli znovu vidět

Už jednou jste se líbali - na základě čeho? Chodili jste spolu? Jestli nechodili, tak to bylo z nudy a protože neměl jinou povolnou na líbání.
Líbání není jako „nic“. Je to projev náklonnosti a kdyby byla náklonnost, tak byla rande už po prvním líbání. Asi se už konalo příliš mnoho diskoték. Zřejmě oba berete vášnivé líbačky jako skoro nic, tak se s tím musíte oba naučit žít.
Já jsem starší škola a mám to tak, že po vášnivých líbačkách brzy následuje sex. A ten jsem nikdy nedělala na druhém nebo třetím rande s někým, s kým už jsem se jednou líbala v diskošce.
Podle toho, jak si to zařídíš a jak moc lacině se podbídneš, tolik Tě bude bolet hlava.

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10717 příspěvků 07.10.18 12:16
@Anonymní píše:
Ahoj holky :) před týdnem jsem byla s jedním klukem venku, rozumneli jsme si..dokonce proběhla i celkem vášnivá líbačka :mrgreen: a všechno nasvědčovalo tomu, ze ma o me opravdu zájem..no, po 2 dnech jsme si psali a když jsem mu napsala, kdy teda zase nekam pujdem, odpověděl mi, ze nemá v tu dobu čas a nenavrhl jinou dobu, kdybychom se vidět mohli :roll: já. vim, ze je to o proti jiným tématům tady banalita, ale myslim si, ze kdyby měl opravdu zájem tak se bude chtít znovu sejit co nejdřív..nebo me jenom napíná, abych ho uháněla?…což já na uhaneni bohužel nejsem..dávám anonym protože mi profil sleduje hodne znamejch a jsem z vesnice, takže to nemusí kazdej vědět dik :srdce:

Popravdě kdyby se mi nějaká holka hodně líbila, a zvlášť po vášnivé líbačce, tak bych to takhle nehodil do outu v případě zájmu. Buď se snaží být nepřístupný (což u je u kluka ne tak častý asi), byl v tu chvíli nějak zaměstnaný, a nebo o tebe bohužel nemá moc zájem. Přikláním se k tomu třetímu vzhledem k proběhlé touze hned na prvním rande :kytka:.

Na mě je líbání hned na prvním rande velká rychlost, ale já jsem slabý :oops: :).

Klopotkova
Echt Kelišová 7569 příspěvků 07.10.18 12:25

Z jeho chování cítím nezájem. :nevim:
Pokud o něj opravdu moc stojíš, tak teď to nech být, udělala jsi první krok, teď je řada na něm, buď se ozve nebo ne, nech tomu nějakou časovou lhůtu, třeba do 20.10., pokud se do té doby neozve, tak na něj zapomeň. :andel:

Jaja97
Povídálka 31 příspěvků 07.10.18 12:29

Vykasli se na nej :hug:

Z vlastni zkusenosti - pokud ma chlap opravdu zajem, najde si vzdy cas. Z jeho strany moc zajem nevidim.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.18 12:31
@Klopotkova píše:
Z jeho chování cítím nezájem. :nevim:
Pokud o něj opravdu moc stojíš, tak teď to nech být, udělala jsi první krok, teď je řada na něm, buď se ozve nebo ne, nech tomu nějakou časovou lhůtu, třeba do 20.10., pokud se do té doby neozve, tak na něj zapomeň. :andel:

Diky..taky to tak cejtim..zase na druhou stranu pokud on o me zájem mít nebude tak ho ztrácím i já..nechci byt někdo na 2.miste..i kdyby se ozval do toho 20.10. :)

Uživatel je onlineDetsa
Extra třída :D 10717 příspěvků 07.10.18 12:35
@Anonymní píše:
Diky..taky to tak cejtim..zase na druhou stranu pokud on o me zájem mít nebude tak ho ztrácím i já..nechci byt někdo na 2.miste..i kdyby se ozval do toho 20.10. :)
:palec: :kytka:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >