Chce si jen psát?

Anonymní
12.4.21 19:26

Chce si jen psát?

Zpočátku bych chtěla poprosit všechny moralisty, aby se zdrželi odpovědí.
Jsem teď už nezadaná s dětmi a protože jsem teď po rozchodu nechtěla hned vážný vztah, hledala jsem něco jen spíš na kamarádství s výhodami.
Na seznamce jsem po nějaké době našla kluka, co mi vyhovoval.
On je zadaný, to já vím, s tím se netajil, oběma šlo jen o flirt.
Vyměnili jsme si fotky a všecko dobrý, lichotí mi, píšeme si, ale už 4 měsíce. Plánuje schůzku, ale pořád to nějak nevychází. Už několikrát jsem mu psala, že mi nejde o psaní a že chci opravdu flirt, ale žádný vztah.
Už to trvá právě ty 4 měsíce a on se k ničemu nemá, ale pořád mi aktivně píše. Když se odmlčím i na víc dní, tak opakovaně píše, je ten aktivnější, pořád opakuje, že až se uvidíme, tak… Má narážky i ty dvojsmyslný, je jasný, že o to taky stojí, doma se mi nezdá, že by byl nějak skříplý, má i volnou práci, kdyby chtěl, tak se uvolnit může.
Popravdě nevím, co s tím? Proč se nechce sejít?
On nenapsal, že nechce, ale mě je blbý mu navrhovat sama schůzku, místo, čas a tak, když vím, že on je zadaný a sám to nenavrhne.
Vím, že kdybych to chtěla ukončit, tak asi nebude souhlasit. Mám se na to vykašlat a najít si někoho jinýho? Nebo jak to popostrčit, abych nebyla já ta, co to někam tlačí?
Proč se k ničemu nemá, ale ukončit to nechce?
Co si o tom myslíte? Poradíte?
Proč stojí o to si pořád psát a nechce se sejít?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8294
12.4.21 19:36

Protoze ho proste bavi jen vypisovani a zvysovani si sebevedomi, ze po nem tak jedes, ze te muze ctyri mesice vodit za nos a neposles ho tam, kde slunce nesviti. Lide maji ruzne duvody a netreba slozite resit neco, co je zjevne. Zatim to vypada, ze jsi pro nej do jiste miry vyplneni nudy.
Kdyby se videt chtel, uz jste se sesli. Nesnazila bych se hledat skryta psychologicka zakouti tam, kde nejsou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27462
12.4.21 19:42

Ano, máš si najít nejlépe nezadaného, který bude mít na tebe čas.
S tímto nic nebude, je čas posunout se dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 19:51

Tak v prvom rade by som si nehladala zadaneho muza… To ze si po rozchode ty neznamena ze niekomu inemu musis rozbit vztah a je zjavne ze ten chlap je len pisalko a o nic ine podla mna nema zaujem lebo ak, uz by sa stretol. Chlap ktory chce len flirt si na to cas najde ak chce :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 19:56
@Mango_Lassi píše:
Ano, máš si najít nejlépe nezadaného, který bude mít na tebe čas.
S tímto nic nebude, je čas posunout se dál.

To by bylo nejlepší, ale těch nezadaných normálních v mým věku (35-40) moc není. A já opravdu nechci vztah. Neměla bych problém to ukončit, ale je pravda, že mi sedí vzhledově i povahově, ale nejsem do něho blázen. To já takto bez setkání ani neumím.
Já ani nechci ten čas, právě že ani to vypisování mne nebaví. Stačí se jednou za čas potkat. On to doma má asi velký špatný ale je mi jasný že mi napíšete že to říká každý.
Sem právě myslela že chlapi to mají naopak že si chtěj urvat to jedno a že je tohle nebaví, vo tomhle nevím co si mám myslet.

• Citovat
  • Nahlásit
5376
12.4.21 19:56

Co si představuješ pod pojmem flirt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6658
12.4.21 20:03
@Anonymní píše:
To by bylo nejlepší, ale těch nezadaných normálních v mým věku (35-40) moc není. A já opravdu nechci vztah. Neměla bych problém to ukončit, ale je pravda, že mi sedí vzhledově i povahově, ale nejsem do něho blázen. To já takto bez setkání ani neumím.
Já ani nechci ten čas, právě že ani to vypisování mne nebaví. Stačí se jednou za čas potkat. On to doma má asi velký špatný ale je mi jasný že mi napíšete že to říká každý.
Sem právě myslela že chlapi to mají naopak že si chtěj urvat to jedno a že je tohle nebaví, vo tomhle nevím co si mám myslet.

Sedi ti povahove? Vzdyt jste se jeste nepotkali, ty jsi teda velka srandistka :lol:

Co chces ty je jemu uplne fuk, on se s tebou proste potkat nechce, cemu na tom nerozumis :nevim:
Viditelne o chlapech toho vis hodne malo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
12.4.21 20:06

Hele proste ho jen baví si psát. Ja sama to kdysi tak měla. Bavilo mě si s jedním typkem jen psát, ale víc sem nechtěla. Těžko rict, tenkrát mi to asi dělalo dobre, nebo co ja vím. Asi je doma spokojený, jen mu chybí nějaký vzrušo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.4.21 20:08
@Chytrak píše:
Sedi ti povahove? Vzdyt jste se jeste nepotkali, ty jsi teda velka srandistka :lol:Co chces ty je jemu uplne fuk, on se s tebou proste potkat nechce, cemu na tom nerozumis :nevim:
Viditelne o chlapech toho vis hodne malo.

No právě toho asi vím o chlapech málo. Jsem ráda, že sem nějaký chlap napsal. Asi ho neznám dobře, ale píšeme si 4 měsíce cca 3× denně (někdy i celou noc).
Můžeš mi prosím napsat proč když mu napíšu že tohle nemá smysl tak mě začne přesvědčovat že má? Když jsem naznačila že to chci ukončit tak von nechce? Proč to nevodpíská když nemá zájem? proč když já 3 dny nenapíšu, tak on zatím napíše 3×?
Já nemám problém to ukončit, jen tomu fakt nerozumím, vo co mu jde? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
27462
12.4.21 20:09
@Anonymní píše:
No právě toho asi vím o chlapech málo. Jsem ráda, že sem nějaký chlap napsal. Asi ho neznám dobře, ale píšeme si 4 měsíce cca 3× denně (někdy i celou noc).
Můžeš mi prosím napsat proč když mu napíšu že tohle nemá smysl tak mě začne přesvědčovat že má? Když jsem naznačila že to chci ukončit tak von nechce? Proč to nevodpíská když nemá zájem? proč když já 3 dny nenapíšu, tak on zatím napíše 3×?
Já nemám problém to ukončit, jen tomu fakt nerozumím, vo co mu jde? :nevim:

Protože ho baví si s tebou psát :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5376
12.4.21 20:14
@Anonymní píše:
ženy píšou lépe než muži.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
12.4.21 20:14
@Anonymní píše:

Hele, fakt ne. Vetsina to ma doma normalni a ani moc si to nechce kazit. Tech opravdu vasnivych a jen nedomazlenych moc neni.

Bejt tebou, tak bych nezduraznovala, ze nechci vztah, normalne si vypisuj a az se ti nekdo bude libit, tak se s nim sejdi, ne…

Hele, nerikej, ze ti na seznamce odepsal jen tenhle jedinej :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
9
12.4.21 20:16

Baví ho si psát, ale krok k nevěře udělat zatím nechce. Zvyšuje si sebevědomí :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
12.4.21 20:17
@Anonymní píše:

Opravdu mu muze jit o to, si s tebou jenom psat, predstavovat si… jemu se fakt treba nechce si komplikovat zivot lhanim, dojizdenim, nejakym namahanim… :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5376
12.4.21 20:20

Vo co ti de?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie