Chci se rozejít, dělá mi scény

121
12.12.19 13:47

Chci se rozejít, dělá mi scény

Ahoj,
prosím o radu. Chci se rozejít s přítelem. Problém je ten, že jsem to už zkoušela, ale skončilo to přemlouváním. Chtěla jsem to ukončit nadobro, ale on mě ukecal aspoň na kamarádství s výhodami (to, že to byla pěkná blbost už vím).
Když jsem se pokusila tohle téma navést znovu, udělal mi scénu.
Myslím, že mě má vážně rád, ale já s ním být prostě nechci. Důvody proč, by byly na jinou diskuzi, jsem rozhodnutá, že to tak chci.

Po vánocích jsem rozhodnutá, že to musím skončit a zpřetrhat veškeré vazby, konec na půl à la kamarádství s výhodami je dost skličující.

Otázka zní: Jak dosáhnout rozchodu a setrvat si na svém?

P. S. Vztah trval jen několik mesíců, nemáme spolu žádné děti, bydlíme zvlásť

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31211
12.12.19 13:50
@Emmie píše:
Ahoj,
prosím o radu. Chci se rozejít s přítelem. Problém je ten, že jsem to už zkoušela, ale skončilo to přemlouváním. Chtěla jsem to ukončit nadobro, ale on mě ukecal aspoň na kamarádství s výhodami (to, že to byla pěkná blbost už vím).
Když jsem se pokusila tohle téma navést znovu, udělal mi scénu.
Myslím, že mě má vážně rád, ale já s ním být prostě nechci. Důvody proč, by byly na jinou diskuzi, jsem rozhodnutá, že to tak chci.

Po vánocích jsem rozhodnutá, že to musím skončit a zpřetrhat veškeré vazby, konec na půl à la kamarádství s výhodami je dost skličující.

Otázka zní: Jak dosáhnout rozchodu a setrvat si na svém?

P. S. Vztah trval jen několik mesíců, nemáme spolu žádné děti, bydlíme zvlásť

Tak nečekej na Vánoce, ne? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
12.12.19 13:52

@Russet Říkala jsem si, že mu nechci zkazit svátky. Myslíš, že je to blbý nápad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6340
12.12.19 13:52

Nekomunikovat, zablokovat, pokud se bude pokoušet kontaktovat rázně utnout a pohrozit paragrafem na stalking prostě NEKOMUNIKOVAT.

pokud toto nezvládneš tak máš problém větší než on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20548
12.12.19 13:53

Proč po vánocích? rozejdi se hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4376
12.12.19 13:53

Co vidíš za problém? Jsi svepravna? Prostě mu oznam konec. On se s tím musí poprát. Naopak, když to budeš protahovat, bude to mnohem horší. Pro oba.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21054
12.12.19 13:56

V čem je problém? Mu řekni nebo napiš, že s ním definitivně končíš a nepřeješ si žádnou formu kontaktu. A je vyřešeno. A jestli se bojíš scén, udělej to někde mezi lidmi a vezmi si s sebou kamarádku, která bude poblíž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.12.19 13:59

@Emmie

Žádné po Vánocích - konec hned a bez čekání.
Jak už tu někdo říkal - zablokovat, smazat, přerušit veškeré styky.
Představ si, ze by jsi v této situaci s ním otěhotněla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31211
12.12.19 14:01
@Emmie píše:
@Russet Říkala jsem si, že mu nechci zkazit svátky. Myslíš, že je to blbý nápad?

Kazíte si navzájem život. Na co pro 3 dny v roce protahovat tu agónii? Myslíš, že po svátkách bude míň hysterčit?

To si jako by nic dáte dárky a 5. ho čutneš do zádele? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2320
12.12.19 14:04

Hned, není na co čekat. Pro všechny to bude lepší..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5599
12.12.19 14:37

Ukončí to ihned a modli se, ať z toho kamarádství nejsi těhotná. Už neriskuj. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
309
12.12.19 14:48

Hned. Po Vánocích by tě pomluvil, žes čekala na dárek, a pak ho poslala do pr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
TRG
2342
12.12.19 15:17

Rozejdi se hned. Vztah trvá/trval pár měsíců a už jste se stihli rozejít a scházet jako kamarádi s výhodami. Vezmi to tak… Po Vánocích, to znamená kdy? Rozejít se před Silvestrem taky nic moc. Rozejít se před Valentýnem taky nic moc. Rozejít se před 1. májem taky nic moc. Pak už budete mít koupenou letní dovolenou, tak teda radši až po ní. :P Schválně to zveličuju… Do Vánoc je ještě dost času na to, aby to normální člověk po pár měsících chození a chvíli kamarádování s výhodami vydýchal. Jestli není normální, tak je úplně jedno, co je za roční dobu. A @Pandemie má správnou, velmi věcnou a konkrétní poznámku, až si říkám, že má s podobným uvažováním zkušenosti. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2072
12.12.19 15:21

Nech si na Vanoce od nej nadelit neco pekneho, treba Ferrari nebo aspon BMW. No a az budes mit na sebe prepsane papiry, tak mu dej kopacky. Pokud bude delat sceny, tak nekde na verejnosti.

A utnout veskery kontakt. Pokud neda pokoj, nadslasit jej jako stalkera na policii - je to trestny cin.

A pak si uzivej nove auto a najdi si nekoho, kdo se k Tobe hodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
12.12.19 15:25

Prostě zpřetrhat vazby, no. Neodepisovat, nezvedat telefon… Je to hnusný (podle mě), ale pokud někdo nechápe stanovení hranic, tak to budeš muset udělat asi takhle tvrdě…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat