Mám napsat příteli, že jsem nemocná?

Anonymní
12.12.19 10:17

Napsat příteli. Jsem nemocná

Ahoj. Od pondělí jsem nemocná - z obyčejné bolesti v krku, to přešlo do rýmy a dnes horečky.

No, zkratim to. V úterý za mnou byl přítel. Přivezl mi nějaké ovoce a asi dvě hodiny se mnou byl…

Popravdě, ráda bych, aby přišel i dnes. Ale nechci ho nakazit, nevím jestli je vhodný mu napsat. A případně co byste psaly??

Na zítra naplánoval výlet do Prahy, nakupovat dárky, ale ten evidentně z mé strany padá - půjdu maximálně k lékaři, protože se můj stav nelepší a asi dostanu ATB. Což ješte, ani neví, že nepojedu…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

624
12.12.19 10:21

Prostě mu to napiš tak jak to je ne :mrgreen: promiň jsem nemocná, zítra jdu k lékaři, mám horečky a nechci aby ses nakazil :lol: nakupování dárků necháme na další týden jo. Co jiného chceš jako napsat?? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
12.12.19 10:22

Co resis, dej mu co nejdriv vedet ze vylet pada! To je zaklad slusnosti dat vedet co nejdriv, aby s tim ten druhy nepocital… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18943
12.12.19 10:23
@Anonymní píše:
Ahoj. Od pondělí jsem nemocná - z obyčejné bolesti v krku, to přešlo do rýmy a dnes horečky.

No, zkratim to. V úterý za mnou byl přítel. Přivezl mi nějaké ovoce a asi dvě hodiny se mnou byl…

Popravdě, ráda bych, aby přišel i dnes. Ale nechci ho nakazit, nevím jestli je vhodný mu napsat. A případně co byste psaly??

Na zítra naplánoval výlet do Prahy, nakupovat dárky, ale ten evidentně z mé strany padá - půjdu maximálně k lékaři, protože se můj stav nelepší a asi dostanu ATB. Což ješte, ani neví, že nepojedu…

A kvuli tomu zakladas diskuzi a ptas se na internetu?
Lidstvo fakt degeneruje :zed:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 10:29

Ale ne. Asi jsem to špatně napsala. Zítřek samozřejmě padá… Ale chci, aby přijel za mnou dnes. Prostě spolu být. Já jen zda to není blbý?

• Nahlásit
  • Citovat
624
12.12.19 10:34
@Anonymní píše:
Ale ne. Asi jsem to špatně napsala. Zítřek samozřejmě padá… Ale chci, aby přijel za mnou dnes. Prostě spolu být. Já jen zda to není blbý?

Jo je to blbý, si ho zvát domů když je ti tak blbě a máš horečky. Já bych byla ráda že se můžu vylezet a spát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7836
12.12.19 10:34

Ví že jsi nemocná? Ví, tak je jasný že výlet padá, dá se to přeložit na jindy ne? Normálně mu to napiš. Co je na tom tak složitého? Kvůli tomu zakládáš anonymní diskusi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5293
12.12.19 10:35
@Anonymní píše:
Ale ne. Asi jsem to špatně napsala. Zítřek samozřejmě padá… Ale chci, aby přijel za mnou dnes. Prostě spolu být. Já jen zda to není blbý?

Ale to přece musíš vědět Ty - jak to spolu máte, jaké je riziko nákazy, jestli není hypochodr nebo nedělá práci, kde by byl velký problém, kdyby něco chytl :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
12.12.19 10:37

Ví, že jsem nemocná, ale když u mě v úterý byl, tak… To bylo lepší. Teď se to zhoršilo. Včera mi ještě psal, ať se výlezim, že v pátek pojedeme do Prahy.

No, v noci mi bylo už jasný že ne… Protože od půlnoci nespím, nemůžu dýchat, potom se, střídavě je mi zima.

Už se mi nechce, ani přes den spát. Nemám chuť k jídlu, teče mi z nosu jak z kohoutku. Přikryjí se a leje ze mě. Střídavě teplo a zimnice… :roll:

A to jsem roky nenarodila s nachlazením, natož tohle

Lékař ordinuje až zítra, tak že jdu k němu i kdyby trakaře padaly. Nejsem schopná si ani zajít nakoupit jak ne to semlelo, jídlo jsem si pro dnešek objednala… Jen piju, chodím čůrat, ležím protože mám hlavu jak střep a jim ovoce. Dokola.

Příspěvek upraven 12.12.19 v 10:39

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:38

A kvuli tomuhle zakladas diskuzi na internetu? jako ze kdyz ti vsechny poradime, at napises priteli Laskave za mnou okamzite prijed, je mi blbe, nebo se s tebou rozejdu tak to udelas? Ty nemas vlastni usudek? :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
624
12.12.19 10:39

@Danielss no tak to sem Prostě stává no.. Tak přeci není přítel takový aby se na tebe naštval že jsi nemocná a nemůžeš do prahy ne.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
110
12.12.19 10:40

@Jessica4 Ale tak to nemyslím proto sjemd iskuzi nezakládala. Samozřejmě že zítřek zruším. Ale jde mi teď o to proto ta diskuze zda by byl se mnou, jen prostě spolu být… Nějak to potřebují, ale zároveň ho nechci nakazit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1656
12.12.19 10:40
@lany2 píše:
Co resis, dej mu co nejdriv vedet ze vylet pada! To je zaklad slusnosti dat vedet co nejdriv, aby s tim ten druhy nepocital… :zed:

Mně by zajímalo, jaké varianty ještě zakladatelka zvažuje. Namátkou mě napadlo:

1. Vůbec by mu nenapsala. Ani o nemoci, ani o zrušení plánovaného výletu. Proč? To sama neví.
  2. Napsala by mu, že je nemocná a ať za ní nechodí, aby se nenakazil (a v duchu by přitom doufala, že muž i přes jasný zákaz přijde a celý večer jí bude nosit čaj s medem a citrónem, protože ji miluje)
  3. Napsala by mu, že se těší na výlet a na závěr zprávy by dodala, že doufá, že jí do zítřka už bude líp. Pravému muži by mělo dojít, že jí není dobře, a že by bylo lepší výlet zrušit. Což by jí následně měl navrhnout, ona by chvíli oponovala, ale zároveň by dávala vodítka pro to, jak je jí strašně špatně, aby se muž v závěru rozhovoru rozhodl výlet zrušit, i přes její nesouhlas.
  4. Počká do večera, jestli za ní přijede. Večer mu pošle vyčítavou zprávu, že jí nebylo dobře a že ho ani nenapadlo za ní přijet, nebo se jí alespoň zeptat, jak jí je. On by pak musel přijet s omluvou a s bonboniérou.

Ještě nějaká další možnost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
12.12.19 10:43

8o ale chápu, že jsi nemocná, je ti zle… Taky mi to v horeckach moc nemysli. Normálně mu napiš, že zítřejší nákupy padají, že ti je víc zle. A ráno půjdeš k lékaři. Že bys ho dnes ráda viděla, ale bojíš se, že bys ho mohla nakazit, tak at se rozhodne podle sebe. (nevycitala bych mu, kdyby nepřišel)
:nevim: brzy se uzdrav :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 10:47

@Danielss Jinak jestli chces opravdovou radu, tak ja bych na tvem miste napsala

Ahoj Zlato, bohuzel zitrejsi vylet pada, je mi silene blbe s horeckama, asi budu potrebovat k Dr pro ATB. Kdybys za mnou chtel prijet, strasne rada bych te videla, ale nechci te nakazit, tak necham na tobe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama