Problémy z dlouhé samoty

1
11.12.19 23:41

Cítím minulost

Zdravím Vás maminky, mám tu možná trochu nevšední nabídku, ale pro začátek Vám popíšu, proč mě a přítele vůbec napadla. S přítelem nám to v sexu úplně neklape a oba jsme předtím, než jsme byli spolu, byli hrozně dlouho bez sexu (bez partnera). Krom sexu nám vše funguje a máme krásný vztah. Vzhledem k tomu, že oba dva rádi pomáháme, děláme rádi radost ostatním a zažili jsme si dlouhé chvíle bez sexu, napadlo mě, že pokud by nějaká maminka/žena/slečna byla dlouho sama a chyběl jí sex. Mohli by se občas sejít s mým přítelem a užít si chvilku relaxu. Ten pocit, že jsem někomu udělala radost mě naplňuje víc, než to, že nám společný sex neklape, navíc věřím, že díky tomu třeba může začít klapat. Přítel je tomu nakloněn a tak se proto ptám, je tu nějaká žena, která by toto ocenila? Pokud Vám moje nabídka připadne hloupá, nereagujte na ní, děkuji. Naopak, pokud Vás zaujala, neváhejte mi zanechat zprávu. Přítel si s Vámi rád dá kávu a dle sympatií potom užije krásnou chvilku. Třeba se tak jednou sejdeme všichni a budeme dobří přátelé.

Přítel je vysoký 198cm, sportovní postavy, velice skromný, spíše introvert, slušný.

Předem moc děkuji za Váš čas a případnou odpověď. Přeji hezký večer. S pozdravem Denisa P.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1124
11.12.19 23:51

:D :D :D dobrý pokus, to se musí nechat :palec: :D :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
11.12.19 23:54

A ze je to jméno Denisa mezi trolly tak populární? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29214
11.12.19 23:59
@Denisa P. píše:
Zdravím Vás maminky, mám tu možná trochu nevšední nabídku, ale pro začátek Vám popíšu, proč mě a přítele vůbec napadla. S přítelem nám to v sexu úplně neklape a oba jsme předtím, než jsme byli spolu, byli hrozně dlouho bez sexu (bez partnera). Krom sexu nám vše funguje a máme krásný vztah. Vzhledem k tomu, že oba dva rádi pomáháme, děláme rádi radost ostatním a zažili jsme si dlouhé chvíle bez sexu, napadlo mě, že pokud by nějaká maminka/žena/slečna byla dlouho sama a chyběl jí sex. Mohli by se občas sejít s mým přítelem a užít si chvilku relaxu. Ten pocit, že jsem někomu udělala radost mě naplňuje víc, než to, že nám společný sex neklape, navíc věřím, že díky tomu třeba může začít klapat. Přítel je tomu nakloněn a tak se proto ptám, je tu nějaká žena, která by toto ocenila? Pokud Vám moje nabídka připadne hloupá, nereagujte na ní, děkuji. Naopak, pokud Vás zaujala, neváhejte mi zanechat zprávu. Přítel si s Vámi rád dá kávu a dle sympatií potom užije krásnou chvilku. Třeba se tak jednou sejdeme všichni a budeme dobří přátelé.

Přítel je vysoký 198cm, sportovní postavy, velice skromný, spíše introvert, slušný.

Předem moc děkuji za Váš čas a případnou odpověď. Přeji hezký večer. S pozdravem Denisa P.

Co takhle se rozejít a najít si vhodnějšího partnera, než oblbovat maminu od dětí nějakým moc slušným introvertem, co si rád štrejchne bokem a má rád kafe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32789
12.12.19 00:05

A proc ta minulost? To chtelo jeste dotahnout :think:

Ze by badaboomovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11743
12.12.19 03:26

Já cítím budoucnost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
12.12.19 07:02

Jo, takže tvůj přítel bude obstastnovat a ty mezi tim nejake ženě pohlidas deti, taky můžeš uklidit atd…no ty jsi jitrnice, boze Můj :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5534
12.12.19 07:41

Jako já už vážně zírám, co je člověk schopen napsat na internet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7188
12.12.19 10:35
@Denisa P. píše:

Předem moc děkuji za Váš čas a případnou odpověď. Přeji hezký večer. S pozdravem Denisa P.

To setkání očekávám v čekárně na kožním…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat