Zamilovala jsem se do jiného, současnému nechci ublížit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 07:32
Chci vedet vás nazor

Ahoj holky, mám takovej citovej problém, mám kluka už přes rok a je mi 16,jemu 18,z ničeho nic jsem prestala k němu něco cítit a začala myslet na kluka kterého jsem potkala asi před 3 rokama a vubec o nem nic nevim, proste jsem v háji, nevim jestli se mám rozejit nebo co ale jsem i z toho smutna, a vubec nevim proč jsem začala myslet na kluka kterého jsem videla asi před 3 rokama, štve mě to..asi ho mám z nějakého důvodu uloženého v hlavě a nevim proč! ani nevim jak se jmenuje a mymu klukovi nechci ublížit, nejradši bych si vandala mozek, teď si asi říkáte ze jsem mala a td ale já to potrebuju někomu říct!????????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cecetka
Echt Kelišová 7880 příspěvků 13.02.19 07:59

Tak si to rekla. A ted se koukej venovat skole, at z tebe neco v budoucnu bude :mavam:

SlecnaSally
Kelišová 6355 příspěvků 13.02.19 08:00

Se svým klukem nechceš byt , tak mozek hleda důvody.
Měla jsem to ve tvém věku stejne. Rozejdi se ,stejne to nemá smysl.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26532 příspěvků 13.02.19 08:01
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám takovej citovej problém, mám kluka už přes rok a je mi 16,jemu 18,z ničeho nic jsem prestala k němu něco cítit a začala myslet na kluka kterého jsem potkala asi před 3 rokama a vubec o nem nic nevim, proste jsem v háji, nevim jestli se mám rozejit nebo co ale jsem i z toho smutna, a vubec nevim proč jsem začala myslet na kluka kterého jsem videla asi před 3 rokama, štve mě to..asi ho mám z nějakého důvodu uloženého v hlavě a nevim proč! ani nevim jak se jmenuje a mymu klukovi nechci ublížit, nejradši bych si vandala mozek, teď si asi říkáte ze jsem mala a td ale já to potrebuju někomu říct!????????

Nebudu ti lhát, zasmála jsem se…

Nicméééně - pak mi došlo, že mi taky kdysi bylo 16 a nechci nijak zesměšňovat lásku náctiletých. Tenkrát jsem ty city taky brala jako konec světa a nic víc prostě nebylo :think:

Takže si myslim, že dospělácké rady nejsou na místě. V šestnácti bych to asi řešila tak, že bych se dotyčného kluka pokusila najít a když bych ho našla tak to prostě zkusila a se současným přítelem se rozešla.

V dospělosti bych nad nějakým klukem, jehož jméno ani neznám, mávla rukou a věnovala se svému dospělému vztahu a pracovala na něm.

Je na tobě, ke které verzi se spíše kloníš :kytka:

Hodně štěstí.

Lucy75
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 2 inzeráty 13.02.19 08:08

:-) jestli toho současného kluka už nemiluješ, tak se rozejdi… toho kluka z minulosti zkus najít přes známé/kamarády, kde jsi ho potkala, že nevíš, jak se jmenuje ?
jsou to pěkné starosti 8) užívej si tyhle první lásky, jednou na ně budeš s úsměvem vzpomínat a netrap se , kluků bude ještě spousta :mrgreen:

Kakika
Neúnavná pisatelka 15172 příspěvků 13.02.19 08:12
@Anonymní píše:

Nevím, jestli se ti tu dostane rady, jakou bys potřebovala a čekala. Přeci jen, my už tady přemýšlíme úplně jinak (no jo, dinosauři :lol: ). Nemáš nějakou kamarádku, se kterou by jsi to mohla probrat? Myslím, že to by ti pomohlo víc, než rady dospělých žen, které už ty první lásky berou s úsměvem, ač jsme je kdysi také dost intenzivně prožívaly.

Já bych tedy zkusila vyhledat toho, na kterého myslíš. A pak se uvidí, co dál.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 08:24

Já ho zkoušela najít na fb ale tam je těch lidi Fakt dost :D @FreeLady12

pavlak55
Stálice 56 příspěvků 13.02.19 08:31

Tvů j kluk ti jaksi zevšedněl -rok je už docela dlouhá doba a zamilovanost vyprchala -ted je třeba pěstovat lásku a začít se snažit -už to není zadarmo. Na kluka ,co jsi ho potkala před lety myslíš jen, protože hledáš tu zamilovanost , co logicky po roce vztahu u Vás pominula.
Zamilovanost a láska je něco uplně jiného ,ale ty máš ještě čas toto řešit klidně si nech oba a neměj špatné svědomí .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 08:32

Já jen vim ze hraje hokej ale nevim v jakem městě,tehdy jsem ho potkala na nabrouseni bruslí(dělám krasobruslení) @Lucy75

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20601 příspěvků 13.02.19 09:16

V šestnácti máš plný právo se rozhlížet, a držet vztah, kde to už po roce neklape, je pitomý i v pětadvaceti, natož takhle mladinká.
I já měla v šestnácti kluka a myslela si, jaká je to láska, a za rok bylo všechno jinak… :srdce:

Jinak ten „objev“ si nejspíš nenechává brousit brusle někde daleko od svýho města nebo od stadionu, kde trénuje, ne? Tak bych zkusila třeba prozkoumat stránky místního klubu, jestli se tam někde neobjeví ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 09:44

No jakoby to bylo v Praze a byl to nejlepsi brousic(už umřel)a na stránky v Praze jsem se divala a nic :,( kdyby na mě tak nekoukal tak bych ho možná ani nehledala,jen mi dal signál ze má asi taky zájem @Mar__tanka1983

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 09:50

A kdybych ho nasla tak nevim jestli si mě bude pamatovat @Mar__tanka1983

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 09:53

Napadlo mě ze bych se zeptala jednoho hokejisty z Prahy jestli nezná někoho kdo si tam chodil brousit brusle.. @Mar__tanka1983

milktea
Kecalka 247 příspěvků 5 inzerátů 13.02.19 09:58

Jenom hledáš záminku a nové vzrušení. To, že je to nějaký kluk 3 roky zpět je jedno. Ten už má dávno jiný a na tebe si ani nevzpomene, takových holek potkal, na který se usmál… buď realista.

Spíš bych řešila tvůj vztah s přítelem. Jestli ho fakt máš ráda, nebo miluješ nebo ti ho je jen líto a nechceš mu ublížit? I kdybys mu ublížila, nebudeš první ani poslední „bezcitná mrcha“ pod sluncem a takový věci se stávají.

Vždyť je ti 16 a vše máš před sebou :)

milktea
Kecalka 247 příspěvků 5 inzerátů 13.02.19 10:10
@FreeLady12 píše:
Takže si myslim, že dospělácké rady nejsou na místě. V šestnácti bych to asi řešila tak, že bych se dotyčného kluka pokusila najít a když bych ho našla tak to prostě zkusila a se současným přítelem se rozešla.

naopak, co já bych si ušetřila trápení, kdybych poslechla zkušených starších…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Jeli pozdravit „mamku“ osobně? Kolečko a Vignerová ve vlaku směr rodina

Je to teprve jen pár dní, co rozjařená modelka Aneta Vignerová (31)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >