CHICCO Nosič You & Me - je ergonomické?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
72725
26.3.15 19:00

@abidail kolik má prcek? Já mám obyč šátek, dítě 9 kg a nosíme pořád a v pohodě.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
896
26.3.15 19:03

https://www.emimino.cz/…-360-424730/ takže toto také není ergonomické? Ikdyž to píší a může se nosit čelem ven?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
896
26.3.15 19:03

@martina.se skoro půl roku a 7300g

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
26.3.15 19:09

@abidail na ty erga se fakt mrkni na to nosenideti.cz. Všechny erga neznám, ale prostě jak je fotka dítěte čelem ven, je to špatně.. Jinak 7,3 kg? :think: to bys ještě mohla zkusit nějaký obyč Vatanai, Šanami a spol. Ale lepší je se poradit opravdu tam - nemusíš do toho vrážet tisíce, ale dá se sehnat i za 1000-1500 kč :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14110
26.3.15 19:11

@abidail já ergo mám, ale abych pravdu řekla, tohle vidím poprvé a neznám ho…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11296
26.3.15 20:26

@abidail Jak staré mimčo máš? Mei tai stojí kolem pětikila…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13787
26.3.15 21:35
@abidail píše:
https://www.emimino.cz/…-360-424730/ takže toto také není ergonomické? Ikdyž to píší a může se nosit čelem ven?

Ano, tohle je nové Ergo, dá se s ním nosit i čelem ven, není to úplně klasický vis, ale já bych tak nenosila. Každopádně tohle Ergo ergonomické je, ty „otvory“ na nožičky se tuším dají upravit, aby pro nošení čelem k sobě nožky správně podepíraly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
896
27.3.15 09:43

@AnastazieB a proč bys tak nenosila když je to ok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
896
27.3.15 09:44

@LucijeS skoro půl roku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11296
27.3.15 10:01

@abidail Jojo, já než jsem to včera napsala tak jsem k tomu příspěvku došla:-D Přidej se na FB ke skupině „Nosíme děti“…tam je informací, až ti půjde hlava kolem :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13787
27.3.15 11:02
@abidail píše:
@AnastazieB a proč bys tak nenosila když je to ok?

Protože podle mého názoru nosit čelem ven OK není, Ergo asi jen reaguje na poptávku lidí, kteří tomu nerozumí a nevědí, že to pro dítě není dobré (možná pro větší dítě 1-2 roky, ale tam pak už ani není důvod, podle mně).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Manduca

  • (5) + 34 recenzí

Nosítko

  • (4.7) + 15 recenzí

Baby vak

  • (3.7) + 9 recenzí

Butterfly 2

  • (4) + 6 recenzí

Poradna o zdravém nošení dětí

Ikona - Iva Gondeková

Iva Gondeková