Reklama

Chlap lev - ozve se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nemedi
Povídálka 11 příspěvků 17.03.18 18:00
Chlap lev - ozve se?

Příspěvek upraven 17.03.18 v 18:43

Reklama

Reakce:

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 17.03.18 18:04

Mě udivuje jedna věc…on ti řekne, že se chce sejít, ale bez toho konce, čímž ti dal jasně najevo, že s tebou nechce zatím spát. a ty ho pozveš na „zkouknutí filmu“, což je vždycky znamená pozvání na sex :D…mělas ho pozvat na kafe/víno/pivo/ki­no.

Levandulina
Kelišová 5229 příspěvků 8 inzerátů 17.03.18 18:05

Přijde mi, že sex s tebou nechce, tak se ani nechce stýkat. Nebo možná by se sešel ale ne takhle v soukromí :-)

ellie94
Kecalka 252 příspěvků 17.03.18 18:06

Jo a ještě: jak s tím souvisí, že je lev? předpokládám, že je to znamení.

karkarka
Ukecaná baba ;) 2380 příspěvků 17.03.18 18:07

Myslím že už nenapíše. kdyby měl zájem, urćitě by se už ozval.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9526 příspěvků 17.03.18 18:10

Podle meho nema zajem ani o sex ci vic, maximalne o nahodny pokec.

Helileli
Závislačka 2774 příspěvků 17.03.18 18:12

Není zadaný? A nebo se už leknul tvé iniciativy, nemůže dobývat, kór lev, tak co s tebou :nevim: Nechala bych to být, kdyby zájem měl, tak ví, kam se ozvat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 18:13

@nemedi já bych řekla, že se s tebou možná „neměl“ vyspat a lekl se sám sebe a toho co udělal.
Jinak pokud vím tak zrovna lev je ten, se kterým žena „už nikdy nebude sama“.
Já teda měla lva těžkou přísavku, ani ne po dvou měsících jsem z toho utekla, ale to byl spíš už psychickej problém dotyčného než lev :D

nemedi
Povídálka 11 příspěvků 17.03.18 18:15

..

Příspěvek upraven 17.03.18 v 18:44

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 17.03.18 18:19

A nemáš zakladatelko chuť místo lva na rybu? :hug:

alisekR
Kelišová 5009 příspěvků 17.03.18 18:22

No pokud ti napsal, že to bylo fajn, ale „příště bez té koncovky“ tak ho to s tebou neoslovilo, nechce to opakovat. To že to bylo fajn ti napsal on první a nebo ty jemu?? Pokud ty, tak on přitakal jen ze slušnosti.
Chlap, který by to chtěl znova, by reagoval jinak. Myslím, že proto se neovzal…prostě to nechal vyšumět. Asi je to tvrdé, že to tak píšu. Už to že vycouval z dalšího setkání v soukromí hodně naznačuje. :think:
Ale psala jsi, že jste spolu někdy v pravěku měli sex…možná ho jen lákalo srovnat, to co si pamatuje a nostalgicky ho to lákalo. Přecenil svojí představu.

nemedi
Povídálka 11 příspěvků 17.03.18 18:30

..

ebroker777
Povídálka 40 příspěvků 17.03.18 18:47
@ellie94 píše:
Jo a ještě: jak s tím souvisí, že je lev? předpokládám, že je to znamení.

Tím jen autorka vlákna chtěla udělat atraktivnější nadpis příspěvku, aby měl větší proklikovost.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Africký paradox: Čím víc kontinent bohatne, tím víc lidí míří do Evropy

Africké státy Gambie, Pobřeží slonoviny nebo Senegal nepatří mezi země... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama