Má v hlavě bývalou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  17.03.18 13:10
Má v hlavě bývalou?

Ahoj podobný příběh už jsem tu viděla ale stejně se radši zeptám :/ jsem s přítelem půl roku, stejně tak dlouho není se svojí bývalou přítelkyní, protože byli jiní, měli jiné zájmy, hádali se, začal si hodně rozumět se mnou, s ní se rozešel a prakticky ihned navázal vztah se mnou, milujeme se, máme stejné zájmy, jsme úplně stejní, trávíme spolu času co to jen jde, známe hned od prvních dnů svoje rodiny, kamarády, jezdíme na výlety, chodíme do kina, vše klape, přítel je obětavý, pořád se ke mně tulí hladí mě, říká mi hezká slova, ale když zrovna nejsme spolu tak si prohlíží na facebooku, instagramu atd i 5× denně svoji bývalou, tak 8× do měsíce jí napíše, jak se má, jestli nechce s něčím pomoct, že je tu pro ni, skoro pokaždé to přejde k tomu, že se vyptává jestli někoho má a když zjistil, že s někým spala už, tak jí to dá se říct vyčetl, asi i žárlil, psal jí, že mu záleží na ní a že ji kdykoliv rád uvidí, nevídají se, ale jednou už se spolu líbali a to bylo jedinkrát co se za těch 6 měsíců viděli, to jsem si jistá, jen se zahlídli ale to se ani nezdravili, protože ona ho sice miluje ale nedokáže mu odpustit, že si ihned našel mě, která jsem mu psala celý vztah a vždy sem ho chtěla, vždy na mě žárlila a prý se kvůli mě se i hádali…přítel má poštu pět minut od domu ale psal jí, že se mu na poštu nechce, ale že jí věci někdy přiveze až bude mít cestu kolem, teď jí na sociální síti poslal fotku a za 3 minuty se jí omluvil, že to byl omyl, jsou to záminky se vidět/rozpoutat konverzaci? co znamená tohle celé stalkování a občasné psaní? dost často jí píše úplně vtipně, jakoby jí připomínal jak se spolu bavili..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Reakce:

Malina7
Závislačka 2581 příspěvků 17.03.18 13:23

Nevyřešená minulost. Do takových nechodit, jelikož těmto dělají nové přítelkyně tzv. převoznice. Kdyby Ex louskla prsty, jde za ní. Klasika.
Záleží na Tobě, co chceš, jestli být ta první nebo být jenom momentální kotva. Upřímně, tohle bych netolerovala a dala jasně najevo buď a nebo. :cert: Když chlap miluje, nemá zapotřebí vyhledávat bývalé přítelkyně, jako to dělá ten Tvůj. Takže jeho,, miluji Tě,, bych mu tedy nebaštila, evidentně je citově zaháčkovaný u Ex. Takže mu dej jasně na vybranou a ukaž mu, že sranda skončila a že tohle tedy né. Hele, jaké si to uděláš, takové to budeš mít a tady v tomto případě neexistuje žádný kompromis. Nastav hranice a připomeň mu, že takovému člověku nemůžeš 100 pro věřit, takže ať si laskavě vybere a nedělá z Tebe blbce.

prekvapenana2
Kecalka 210 příspěvků 17.03.18 13:43

Ty jsi mu psala už když byl s ní? A že ho chceš? Dle mého s tebou je protože po rozchodu tě měl prostě jistou… Ale ona je pro něj víc. Chápu že se hádaly i skrze tebe a to že s tebou teď je pro ni musela být poslední kapka. Ale když by chtěla, ex bude z tebe…

nostress
Extra třída :D 12616 příspěvků 17.03.18 13:47
@Anonymní píše:
Ahoj podobný příběh už jsem tu viděla ale stejně se radši zeptám :/ jsem s přítelem půl roku, stejně tak dlouho není se svojí bývalou přítelkyní, protože byli jiní, měli jiné zájmy, hádali se, začal si hodně rozumět se mnou, s ní se rozešel a prakticky ihned navázal vztah se mnou, milujeme se, máme stejné zájmy, jsme úplně stejní, trávíme spolu času co to jen jde, známe hned od prvních dnů svoje rodiny, kamarády, jezdíme na výlety, chodíme do kina, vše klape, přítel je obětavý, pořád se ke mně tulí hladí mě, říká mi hezká slova, ale když zrovna nejsme spolu tak si prohlíží na facebooku, instagramu atd i 5× denně svoji bývalou, tak 8× do měsíce jí napíše, jak se má, jestli nechce s něčím pomoct, že je tu pro ni, skoro pokaždé to přejde k tomu, že se vyptává jestli někoho má a když zjistil, že s někým spala už, tak jí to dá se říct vyčetl, asi i žárlil, psal jí, že mu záleží na ní a že ji kdykoliv rád uvidí, nevídají se, ale jednou už se spolu líbali a to bylo jedinkrát co se za těch 6 měsíců viděli, to jsem si jistá, jen se zahlídli ale to se ani nezdravili, protože ona ho sice miluje ale nedokáže mu odpustit, že si ihned našel mě, která jsem mu psala celý vztah a vždy sem ho chtěla, vždy na mě žárlila a prý se kvůli mě se i hádali…přítel má poštu pět minut od domu ale psal jí, že se mu na poštu nechce, ale že jí věci někdy přiveze až bude mít cestu kolem, teď jí na sociální síti poslal fotku a za 3 minuty se jí omluvil, že to byl omyl, jsou to záminky se vidět/rozpoutat konverzaci? co znamená tohle celé stalkování a občasné psaní? dost často jí píše úplně vtipně, jakoby jí připomínal jak se spolu bavili..

Myslím, že stejnou diskuzi už jsem tady nedávno viděla. Co ti k tomu napsat? Tvoje situace je taková, že jsi v pozici převoznice. Nikdy nechoď do vztahu, kde nemá někdo vyřešenou minulost. Takto bude stačit, aby mu ona někdy napsala, nebo ho pozvala někam, a už u ní zůstane.

Černá vdova
Kelišová 7231 příspěvků 17.03.18 13:55

Má v hlavě bývalou a Ty jsi ho nezachránila. On nemá vyřešenou minulost. Nebudete šťastní nikdo z vás.
Role se vám s jeho ex obrátily. Ty jsi chtěla jeho a povedlo se Ti ho získat pro sebe. Teď ho chce pro sebe ona a pravděpodobně Ti ho odloudí.
Vrátilo se Ti to zpátky poměrně hodně rychle. Fakt chceš takového chlapa?

Detsa
Kelišová 7103 příspěvků 17.03.18 14:27

No, to je špatný :nevim:. Dostala ses do role převoznice vztahů a už bývá pravidlem, že to nevyjde. On v tu chvíli moc nevěděl, co vůbec chce a pro něho si, promiň teď, byla v tu chvíli vhodný způsob, jak rozchod přejít. Ale je vidět, že svůj rozchod stále nepřešel. Kvůli oboum si myslím, že by bylo lepší, kdyby ste se rozešli :hug:… aspoň do doby, než se srovná sám se svou minulostí a bude vědět, co chce.
Znám dost podobný případ z nedávné zkušenosti, kde jsem se nechtěně dostal do týdle pozice.

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 1933 příspěvků 17.03.18 15:02

https://www.emimino.cz/…vala-310371/ tvoje diskuse, nebo jen neuvěřitelná shoda okolností? No každopádně platí furt to samé, jsi pravděpodobně jen převoznice, bohužel.

lalalyla
Kecalka 459 příspěvků 17.03.18 15:13

Chapu to spravne, ze jste si spolu zacali kdyz byl jeste s tou byvalou?

elena.78
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 17.03.18 15:39

Sorry, ale přeji Ti, aby se ten Tvůj borec vrátil k ex. Tohle se mi stalo také, jedna taková mrcha mi odloudila chlapa, pracovala na něm asi půl roku, nakonec se jí to povedlo. Po sedmi měsících se vrátil. Vůbec mi Tě není líto, pamatuj si, že do zadaných chlapů/ženských se nevyplatí vrtat. Buď se vrátí k ex nebo za nějaký čas půjdou o dům dál.

Anonymní  17.03.18 17:48

A jak se tedy pozná, že má chlap vyřešenou minulost? Jak poznám, že jsem pouhou převoznicí ve vztahu? Jak poznám, že má chlap v hlavě pořád svojí ex? Je možné že i po 5 letech může mít ex v hlavě? Jak poznám, že pokud by ex kývla tak partner nebude váhat ani vteřinu a vrátí se k ní? Toto téma je pro mě momentálně jak zadek na hrnci, děkuji za zodpovězené otázky :kytka:
Anonym 2

Anonymní  17.03.18 21:44
@Michelle_M píše:
https://www.emimino.cz/…vala-310371/ tvoje diskuse, nebo jen neuvěřitelná shoda okolností? No každopádně platí furt to samé, jsi pravděpodobně jen převoznice, bohužel.

právě tuto jsem myslela, až jsem se divila

Anonymní  17.03.18 21:47
@Malina7 píše:
Nevyřešená minulost. Do takových nechodit, jelikož těmto dělají nové přítelkyně tzv. převoznice. Kdyby Ex louskla prsty, jde za ní. Klasika.
Záleží na Tobě, co chceš, jestli být ta první nebo být jenom momentální kotva. Upřímně, tohle bych netolerovala a dala jasně najevo buď a nebo. :cert: Když chlap miluje, nemá zapotřebí vyhledávat bývalé přítelkyně, jako to dělá ten Tvůj. Takže jeho,, miluji Tě,, bych mu tedy nebaštila, evidentně je citově zaháčkovaný u Ex. Takže mu dej jasně na vybranou a ukaž mu, že sranda skončila a že tohle tedy né. Hele, jaké si to uděláš, takové to budeš mít a tady v tomto případě neexistuje žádný kompromis. Nastav hranice a připomeň mu, že takovému člověku nemůžeš 100 pro věřit, takže ať si laskavě vybere a nedělá z Tebe blbce.

takže to, že ji vyhledává může znamenat, že se nesrovnal s rozchodem, ikdyž se rozešel on s ní? Podle toho jak to psal mi nepříjde, že by ji chtěl zpět :( a třeba to, že jí omylem poslal fotku, jak jde běhat? Hned se omluvil, tak kdyby to bylo omylem, tak by si toho snad nevšiml hned :/

Anonymní  17.03.18 21:49
@Detsa píše:
No, to je špatný :nevim:. Dostala ses do role převoznice vztahů a už bývá pravidlem, že to nevyjde. On v tu chvíli moc nevěděl, co vůbec chce a pro něho si, promiň teď, byla v tu chvíli vhodný způsob, jak rozchod přejít. Ale je vidět, že svůj rozchod stále nepřešel. Kvůli oboum si myslím, že by bylo lepší, kdyby ste se rozešli :hug:… aspoň do doby, než se srovná sám se svou minulostí a bude vědět, co chce.
Znám dost podobný případ z nedávné zkušenosti, kde jsem se nechtěně dostal do týdle pozice.

a podle čeho se dá z toho co jsem psala usoudit, že rozchod nepřešel? :( rozešel se s ní on, tak proč by hledal převoznici, když mě miluje :nevim:

Anonymní  17.03.18 21:51
@elena.78 píše:
Sorry, ale přeji Ti, aby se ten Tvůj borec vrátil k ex. Tohle se mi stalo také, jedna taková mrcha mi odloudila chlapa, pracovala na něm asi půl roku, nakonec se jí to povedlo. Po sedmi měsících se vrátil. Vůbec mi Tě není líto, pamatuj si, že do zadaných chlapů/ženských se nevyplatí vrtat. Buď se vrátí k ex nebo za nějaký čas půjdou o dům dál.

nemyslím si, že jsem mrcha, prostě jsem pro něj vždy měla slabost a miluji ho a u vašeho partnera to s ní nefungovalo nebo si uvědomil, že miluje vás?

Anonymní  17.03.18 21:53
@prekvapenana2 píše:
Ty jsi mu psala už když byl s ní? A že ho chceš? Dle mého s tebou je protože po rozchodu tě měl prostě jistou… Ale ona je pro něj víc. Chápu že se hádaly i skrze tebe a to že s tebou teď je pro ni musela být poslední kapka. Ale když by chtěla, ex bude z tebe…

můžu se zeptat z čeho soudíte že je pro něj víc? :/ když s ní se nevídá a ke mně se chová nejlíp co může a miluje mě? :/

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Kretén, sliz a duševní mrzák! Takto uráží komentátor ČT Bosák lidi na YouTube

Jaromír Bosák neřádí jenom na sociální síti Facebook, on si oblíbil urážení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama