Přítelova bývalá přítelkyně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 13:08
Přítelova bývalá přítelkyni

Ahoj podobný příběh už jsem tu viděla ale stejně se radši zeptám :/ jsem s přítelem půl roku, stejně tak dlouho není se svojí bývalou přítelkyní, protože byli jiní, měli jiné zájmy, hádali se, začal si hodně rozumět se mnou, s ní se rozešel a prakticky ihned navázal vztah se mnou, milujeme se, máme stejné zájmy, jsme úplně stejní, trávíme spolu času co to jen jde, známe hned od prvních dnů svoje rodiny, kamarády, vše klape, přítel je obětavý, pořád se ke mně tulí hladí mě, říká mi hezká slova, ale když zrovna nejsme spolu tak si prohlíží na facebooku, instagramu atd i 5× denně svoji bývalou, tak 8× do měsíce jí napíše, jak se má, jestli nechce s něčím pomoct, že je tu pro ni, skoro pokaždé to přejde k tomu, že se vyptává jestli někoho má a když zjistil, že s někým spala už, tak jí to dá se říct vyčetl, asi i žárlil, psal jí, že mu záleží na ní a že ji kdykoliv rád uvidí, nevídají se, ale jednou už se spolu líbali a to bylo jedinkrát co se za těch 6 měsíců viděli, to jsem si jistá, jen se zahlídli ale to se ani nezdravili, protože ona ho sice miluje ale nedokáže mu odpustit, že si ihned našel mě, která jsem mu psala celý vztah a vždy sem ho chtěla, vždy na mě žárlila a prý se kvůli mě se i hádali…přítel má poštu pět minut od domu ale psal jí, že se mu na poštu nechce, ale že jí věci někdy přiveze až bude mít cestu kolem, teď jí na sociální síti poslal fotku a za 3 minuty se jí omluvil, že to byl omyl, jsou to záminky se vidět/rozpoutat konverzaci? co znamená tohle celé stalkování a občasné psaní? dost často jí píše úplně vtipně, jakoby jí připomínal jak se spolu bavili..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11709 příspěvků 17.03.18 13:19

:mrgreen: dva stalkeři pohromadě…Nejspíš se ještě z rozchodu nevzpamatoval. Ale ja to je, to my ti tady neřeknem. A chlap možná taky ne. Pokud se mu o ní třeba i zdává.

Bandii
Ukecaná baba ;) 1162 příspěvků 17.03.18 13:20

Stíhačka a chlap co stojí jednou nohou tam a druhou onde. :palec:

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 17.03.18 13:22

Karma je zdarma.

beruska9
Extra třída :D 10713 příspěvků 17.03.18 13:25

Kdyz byl s ni, psal si s tebou, ted je s tebou, pise si s ni…no jste dobry material oba :lol: Mi prijde, ze on ani sam nevi, kterou chce…

Janli
Kelišová 6046 příspěvků 9 inzerátů 17.03.18 13:26

Jo, má ji v hlavě. To je důvod, proč by se nemělo skákat ze vztahu do vztahu. Nejdřív jedno ukončit a to i v hlavě, a pak se teprve vrhat do dalšího vztahu. Přebrala jsi jí ho, tak co chceš :nevim:.

Uživatel je onlineRusset
Extra třída :D 11709 příspěvků 17.03.18 13:26
@beruska9 píše:
Kdyz byl s ni, psal si s tebou, ted je s tebou, pise si s ni…no jste dobry material oba :lol: Mi prijde, ze on ani sam nevi, kterou chce…

A líbí se mu, že ho chtějí dvě.

Anna85
Kecalka 344 příspěvků 17.03.18 13:30

Takze mu kontrolujes mobil, messenger atd? To se ti zda v poradku? :roll:

glitterball
Zasloužilá kecalka 611 příspěvků 17.03.18 14:05

A nebyla ti hanba psát zadanému chlapovi? Hrdost a takt jsou asi cizí slova že? Zjistit, že nějaká stíhačka chce mého muže (což se dá lidsky pochopit, ale slušná ženská neleze do zelí a drží to sama v sobě) a vypisuje mu, tak by to byl velmi rychlý proces. Ale asi bych ani nemusela, solidní chlap což díky Bohu takového doma mám by dotyčnou odkázal do patřičných mezí sám a velice rychle. Je mi té jeho bývalé líto. On materiál k pohledání a ty to samé… A věř mi, že pokud on má o ní stále zájem a ona za čas třeba povolí tak jsi nahrána.

Detsa
Extra třída :D 10942 příspěvků 17.03.18 14:38

Duplicitní téma :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 21:56
@karkarka píše:
Karma je zdarma.

jakože karma, že se o vrátí jemu, nebo se to vrací mně?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 21:57
@Detsa píše:
Duplicitní téma :nevim:

psalo mi to, že se tak už nějaká diskuze jmenuje, tak jsem ji přejmenovala a najednou koukám, že jsou tu obě :/

karkarka
Závislačka 2683 příspěvků 18.03.18 06:52
@Anonymní píše:
jakože karma, že se o vrátí jemu, nebo se to vrací mně?

Tobě.

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 18.03.18 10:38

Tvůj cápek je divnej. Když někoho opuštím, vím proč. Když za někým jdu, vím proč… :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 10:48
@glitterball píše:
A nebyla ti hanba psát zadanému chlapovi? Hrdost a takt jsou asi cizí slova že? Zjistit, že nějaká stíhačka chce mého muže (což se dá lidsky pochopit, ale slušná ženská neleze do zelí a drží to sama v sobě) a vypisuje mu, tak by to byl velmi rychlý proces. Ale asi bych ani nemusela, solidní chlap což díky Bohu takového doma mám by dotyčnou odkázal do patřičných mezí sám a velice rychle. Je mi té jeho bývalé líto. On materiál k pohledání a ty to samé… A věř mi, že pokud on má o ní stále zájem a ona za čas třeba povolí tak jsi nahrána.

Prostě jsem ho celou dobu měla hodně ráda, měla pro něj tu slabost.. a z tohohle poznám, že ji chce? píše ji to tak jako neutrálně, bez náznaku, že by ji chtěl zpátky, nebo jí něco naznačoval, co moc nechápu, tak je omylem poslaná fotka

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Překvapení ve StarDance se nekonalo, Stodůlková a Gondík počítali s vypadnutím

Šestý taneční soutěžní večer StarDance se nesl v netradičním duchu, namísto... číst dále >

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >