Jeho bývalá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emulda
Nováček 8 příspěvků 02.03.18 15:09
Jeho bývalá

Ahoj, příjde mi, že přítel neustále myslí na bývalou, vím, že ji dost miloval ale hodně se hádali, poslední týdny jejich vztahu to mezi námi začlo jiskřit, tak to jen přispělo k jejich rozchodu.. hned na to začal tedy se mnou, hodně si rozumíme, trávíme spolu čas a podle mě je vše super.. ale..všimla sem si u něj v telefonu, že jí tak dvakrát týdně napíše, vždy pod nějakou záminkou, ať už jen jak se má, nebo že by něco potřeboval, dost často se jí nenápadně vyptává jak je na tom s jinými kluky, jestli někoho má, jestli s někým spí..teď sem se i dozvěděla, že se s ní líbal, když byli oba opilí, měl na ni sexuální narážky a nějakým způsobem jí připomínal zážitky společné.. + si ji každý den třeba 5× prohlíží na sociálních sítích a dívá se na její i jejich společné fotky..má ji prostě pořád v hlavě, ikdyž mi tvrdí jak ji nesnáší, že byla hysterická atd..možná je to jen kec, abych nežárlila..neví, že vím tohle vše…Můžete mi někdo poradit co to znamená, jaký k ní má asi ještě vztah? Vím, že ona ho ještě miluje a stálého partnera nemá (jsou spolu totiž jen 3 měsíce po rozchodu), ale ona je většinou ta, co se do konverzace s ním nehrne a on se jí jakoby vnucuje..Moc děkuji za rady a odpovědi
A ještě jsem si vzpomněla, že ji psal, jak mu na ní záleží, že by jí rád vídal, když po něm chtěla poslat věci, tak jí napsal, že to se mu nechce, že jí je někdy přiveze (což beru jako záminku se vidět)..když zjistil, že s někým už něco měla, tak jí to pomalu vyčítal, jakoby na ni žárlil..

Příspěvek upraven 02.03.18 v 18:52

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 02.03.18 15:16
@Emulda píše:
Ahoj, příjde mi, že přítel neustále myslí na bývalou, vím, že ji dost miloval ale hodně se hádali, poslední týdny jejich vztahu to mezi námi začlo jiskřit, tak to jen přispělo k jejich rozchodu.. hned na to začal tedy se mnou, hodně si rozumíme, trávíme spolu čas a podle mě je vše super.. ale..všimla sem si u něj v telefonu, že jí tak dvakrát týdně napíše, vždy pod nějakou záminkou, ať už jen jak se má, nebo že by něco potřeboval, dost často se jí nenápadně vyptává jak je na tom s jinými kluky, jestli někoho má, jestli s někým spí..teď sem se i dozvěděla, že se s ní líbal, když byli oba opilí, měl na ni sexuální narážky a nějakým způsobem jí připomínal zážitky společné.. + si ji každý den třeba 5× prohlíží na sociálních sítích a dívá se na její i jejich společné fotky..má ji prostě pořád v hlavě, ikdyž mi tvrdí jak ji nesnáší, že byla hysterická atd..možná je to jen kec, abych nežárlila..neví, že vím tohle vše…Můžete mi někdo poradit co to znamená, jaký k ní má asi ještě vztah? Vím, že ona ho ještě miluje a stálého partnera nemá (jsou spolu totiž jen 3 měsíce po rozchodu), ale ona je většinou ta, co se do konverzace s ním nehrne a on se jí jakoby vnucuje..Moc děkuji za rady a odpovědi

Sorry, ale zřejmě to je tak, jak to vypadá. :? Záleží jenom na tobě, jestli chceš být v pozici převoznice.

PeknyVlasy
Kecalka 214 příspěvků 02.03.18 15:19

Jste spolu chvíli a už tě s ní podvedl? 8o

Hele on tě má jako zálohu, je mi líto, ale je to tak. A ty jsi podezřívavá policajtka.

I kdyby to z něj časem opadlo, stejně mu nebudeš věřit a budeš mu to zazlívat. A když ti tohle dělal na začátku vztahu, dovedeš si představit co ti bude dělat za pár let, to už třeba nezůstane jen u líbání. A co budeš dělat ty? Budeš mu kontrolovat každej krok dokud se z toho nezblázníš? Být tebou, zachovám si alespoň špetku hrdosti (on neví, že ho tak šmíruješ) a ukončím to s grácií. Ale něco mi říká, že to s ním ještě pár let potáhneš, nejlépe si do toho uděláte dítě, dokud se oba nezačnete nenávidět. Enjoy!

PS. bývalá za to nemůže, že on je vůl, tak to na ní nesváděj.

Příspěvek upraven 02.03.18 v 15:20

Ms.Ragdoll
Závislačka 2630 příspěvků 02.03.18 15:19

Nemaji to spolu doresene, city neprejdou ze dne na den.

Neskocil po tobe z velke lasky, ale z trucu. Mozna si potreboval neco dokazat. :nevim:

Jsi proste v tomhle trojuhelniku, evidentne jen prevoznice, ta co je tu navic, promin…

Byt tebou, sla bych od toho. Mas tohle zapotrebi? Podle mne je otazka casu, kdy to zase daji dohromady, byť treba jen docasne. Sama vidis, jak to je. Chce ji. :nevim:

Příspěvek upraven 02.03.18 v 15:27

Hroznej puberťák
Závislačka 4828 příspěvků 02.03.18 15:20
@Emulda píše:

To už je holt tak, když si začneš s někým, kdo to ještě nemá s předchozí srovnané. Teď to buď kousneš a budeš čekat, zda se to nějak srovná, a nebo ho pošleš k vodě a budeš hledat nějakého už srovnaného :D První varianta znamená přetrpět si klidně pár pokusů o návrat k bývalé, druhá varianta s sebou nese riziko, že nějaká bude rychlejší, protože je ochotná vzít ještě nesrovnaného :mavam:

Michelle_M
Ukecaná baba ;) 2106 příspěvků 02.03.18 15:22

To je riziko přeskakování ze vztahu do vztahu, věci nejsou dořešené a uzavřené. Je mi líto, ale asi jsi jen převoznice.

Kakika
Extra třída :D 14939 příspěvků 02.03.18 15:23

@Emulda Doporučuji se rozejít. Jste spolu 3 měsíce. Za tu dobu už se s bývalou líbal, neustále ji vyhledává a ty mu důvěřuješ natolik, že víš přesně, kdy a co ji píše. Na tomhle se vztah postavit nedá. V tuhle dobu by jste měli mít líbánky a mít oči jen pro sebe. Ne pro bývalé, ne pro telefon toho druhého. Tenhle vztah budoucnost nemá.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1081 příspěvků 1 inzerát 02.03.18 15:27

Takže tys jí ho víceméně přebrala a teď se vztekáš, že na ni myslí? Nech ho být, nemá to smysl. Trápíte se oba. Příště zkus to jiskření směřovat na volného chlapa, aby se ti to nestalo znova.

jdukolem
Hvězda diskuse 49256 příspěvků 02.03.18 15:32
@Emulda píše:

přimotala ses do vztahu dvou pohádaných lidí ale ten vztah ve skutečnosti není ukončený takže 1+1+1=?… někdo ve vztahu dvou je tam navíc, ale jeho ex to není ;)

Zuzulunka
Kecalka 151 příspěvků 02.03.18 15:51

Ber to tak že jsi naskočila do rozjetého vlaku.. :nevim: nebýt tebe třeba by to ani neskončilo.. Nevím jak moc ho máš ráda.. ale smířila bych se s tím že se k sobě mohou vrátit a třeba i chtějí :?
Ty chceš žít ve vztahu, kde nemáš důvěru?.. Nevím ale pročítat někomu mobil když vlastně víš co se tam dozvíš.. Navrhla bych mu že víš co k sobě pořád cítí tak ať si promluvi aby ty jsi věděla na čem jseš.. :think:

Aromalampa
Ukecaná baba ;) 1067 příspěvků 02.03.18 16:03

No, nevidím to tak černobíle, co vidím jako zásadní a špatné je tvé chování - to, že mu lezeš do telefonu a šmíruješ, měla bys respektovat cizí soukromí a hlavně to, že on má nějakou minulost a nedořešenou, takže buď ho chceš a necháš ho, ať si to urovná, protože jsi moc dobře věděla, do čeho jdeš, nebo ho nechceš a tím pádem se na to vykašli, ale vztah, kde mu lezeš do mobilu a špízluješ není k tomu :poblion:

Emulda
Nováček 8 příspěvků 04.03.18 17:54

@nostress můžu se zeptat co to vůbec znamená být převoznice? :(

nostress
Extra třída :D 13386 příspěvků 04.03.18 18:06
@Emulda píše:
@nostress můžu se zeptat co to vůbec znamená být převoznice? :(

Převozník/pře­voznice se nazývá ten, kdo si začne s někým, kdo nemá vyřešený minulý vztah, nebo těsně potom, co se rozešel po dlouholetém vztahu, a nemá to v sobě uzavřené, případně podvědomě doufá, že se k němu partner/ka vrátí. Ale na tu dobu si začne s někým, koho vlastně ani memiluje, a dotyčná osoba mu dělá něco jako vrbu, nebo ho utěšuje. Většinou se tyto vztahy rozpadají.
 http://www.dama.cz/…-i-vas-25190

Chytrak
Závislačka 2770 příspěvků 04.03.18 18:18

@Emulda kolik ti je? Tak max 20, ne :lol: Jj, navezla ses do vztahu a ted sklizis ovoce. Podivej zarlenim a scenami ho k sobe nepritahnes a on ji milovat neprestane. Vrele doporucuji najdi si nekoho s vyresenou minulosti, bude to pro tebe lepsi.

Emulda
Nováček 8 příspěvků 04.03.18 19:36

Je mi 19 no, ale přítel opravdu neví, co všechno vím a kdybych tohle vše nevěděla, tak mi příjde, že mě opravdu miluje, máme společné zájmy, to s ní neměl, je nám spolu podle mě dobře.. :?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

Šafářová oslavila Fed Cup s parťačkami i přáteli. Plekanec ale pořád nikde!

Tenisovou kariéru sice pomalu končí, přesto si Lucie Šafářová náramně... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >