Nechce mě nechat jít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 01.03.18 22:09
Nechce mě nechat jít

Dobrý večer,
Já (24) žiju v Německu s němcem (38) se kterým jsem 2 roky (bohatý, úspěšný), který mě dostal se všech mých dluhů a pomohl mi se dostat na své vlastní nohy. Bohužel od minulého roku spolu nespíme, nevím proč, ale přítel se tomu vyhýbal ( možná nějaký zdravotní problém) ale nikdy se semnou o tom nechtěl bavit. Ani spolu nespíme ve stejné posteli a problémů narůstalo postupně čím dál tím víc. Jsme poslední dobou jako kamarádi nebo spolubydlící, kteří spolu nemají stejné koníčky ani přátelé.

Nedávno jsem potkala Slováka (22), se kterým teď momentálně spím a mám ho víc než ráda.

Dneska jsem Němcovi dala konec a on nechce, pořád chce šanči a já ani pořádně nevím proč!!Šel na mě psychlologicky, že patřím do jeho rodiny, chce semnou budoucnost a postupem času si mě i vzít. Mám s ním skvělý život, nemusím pracovat ani hnout prstem, ale srdce je mocný čaroděj, alespoň u mě. Je mi ho líto a mám ho strašně ráda, ale mé srdce se rozhodlo ho opustit.

Vím, že teď to nebude lehké a musím si najít práci, ale zajímal by mě Váš názor jestli jsem vlastně udělala dobře. Kdybych s ním zůstala tak asi jen kvůli lítosti a peněz a o tohle já asi vážně nestojím! Jsem v naprosté depresi a oči v slzách…Tahle situace mě opravdu ničí..

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.03.18 22:10

@Esperanza94 to musíš vědět ty sama. jestli chceš být s někým celý život jen proto, že nemusíš makat :think: :lol:

Detsa
Extra třída :D 11013 příspěvků 01.03.18 22:20

@Esperanza94 Myslím, že je dobrý se v tédle situaci řídit i srdcem a dát na city. Vypadá to, že jsi srdcem blíž ke klukovi ze Slovenska.
Zeptej se sama, proč bys chtěla být s mužem z Německa? Je to proto, co pro tebe udělal nebo ti ho je líto? Nebo to je kvůli jeho bohatství?
Byla by škoda nechat si utíct někoho jiného kvůli výše zmíněným otázkám. Jestli skutečně cítíš hodně k mladšímu klukovi, dej přednost jemu. Přecejenom i věkově je to tak ‚vhodnější‘ bych řekl z mého pohledu. Rozdíl 14 let už také není zanedbatelné.
Neudělej zbytečně unáhlené rozhodnutí i když je v tudle chvíli těžký :kytka:.

Brigity
Povídálka 13 příspěvků 01.03.18 22:21

@Esperanza94 nechce tě pustit třeba kvůli tomu že ti takle pomohl?

Malaga
Generální žvanilka 24859 příspěvků 01.03.18 22:27
@Esperanza94 píše:
Dobrý večer,
Já (24) žiju v Německu s němcem (38) se kterým jsem 2 roky (bohatý, úspěšný), který mě dostal se všech mých dluhů a pomohl mi se dostat na své vlastní nohy. Bohužel od minulého roku spolu nespíme, nevím proč, ale přítel se tomu vyhýbal ( možná nějaký zdravotní problém) ale nikdy se semnou o tom nechtěl bavit. Ani spolu nespíme ve stejné posteli a problémů narůstalo postupně čím dál tím víc. Jsme poslední dobou jako kamarádi nebo spolubydlící, kteří spolu nemají stejné koníčky ani přátelé.

Nedávno jsem potkala Slováka (22), se kterým teď momentálně spím a mám ho víc než ráda.

Dneska jsem Němcovi dala konec a on nechce, pořád chce šanči a já ani pořádně nevím proč!!Šel na mě psychlologicky, že patřím do jeho rodiny, chce semnou budoucnost a postupem času si mě i vzít. Mám s ním skvělý život, nemusím pracovat ani hnout prstem, ale srdce je mocný čaroděj, alespoň u mě. Je mi ho líto a mám ho strašně ráda, ale mé srdce se rozhodlo ho opustit.

Vím, že teď to nebude lehké a musím si najít práci, ale zajímal by mě Váš názor jestli jsem vlastně udělala dobře. Kdybych s ním zůstala tak asi jen kvůli lítosti a peněz a o tohle já asi vážně nestojím! Jsem v naprosté depresi a oči v slzách…Tahle situace mě opravdu ničí..

A kdo tě bude dostávat z dluhů příště? :think:

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 01.03.18 22:28

To se máš čím chlubit se nemusíš pracovat a nic dělat :palec:

Hofida
Kecalka 260 příspěvků 1 inzerát 01.03.18 22:34

Jsi mladá, jdi tam, kam tě srdce táhne.
Němec má poučení… lásku si nekoupíš.

Zuzulunka
Kecalka 155 příspěvků 01.03.18 22:42

@Esperanza94 No tak hlavní je že o tom takhle uvažuješ :) řekni mu skutečné duvody proč chceš odejít, nemusíš mu říkat že je v tom muž.. ale ty opravdové duvody ktere jsi tu popsala.. třeba se v něm něco zlomí a buď se změní nebo tě nechá odejít.. ale vzhledem k tomu že sama jak říkáš, miluješ někoho jiného.. Jsi ochotná kvuli němu změnit svůj život.. Pak běž a přeji hodně štěstí :mavam: ;) :palec:

Blanka S
Kelišová 5041 příspěvků 01.03.18 22:44

Já jsem byla před deseti lety v podobné situaci. Neplatil tedy žádné dluhy…jen jsem si žila jako „královna“, pracovala jsem pro vlastní pocit. Moje výdaje značně převyšovali příjmy ;).

Od boháče jsem odešla k „chuďasovy“ mám krásný obyčejný život a dvě nádherné dcery a nikdy jsem nelitovala.

Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 01.03.18 23:03
@Detsa píše:
@Esperanza94 Myslím, že je dobrý se v tédle situaci řídit i srdcem a dát na city. Vypadá to, že jsi srdcem blíž ke klukovi ze Slovenska.
Zeptej se sama, proč bys chtěla být s mužem z Německa? Je to proto, co pro tebe udělal nebo ti ho je líto? Nebo to je kvůli jeho bohatství?
Byla by škoda nechat si utíct někoho jiného kvůli výše zmíněným otázkám. Jestli skutečně cítíš hodně k mladšímu klukovi, dej přednost jemu. Přecejenom i věkově je to tak ‚vhodnější‘ bych řekl z mého pohledu. Rozdíl 14 let už také není zanedbatelné.
Neudělej zbytečně unáhlené rozhodnutí i když je v tudle chvíli těžký :kytka:.

Děkuji za rozumnou odpověď.
Němec pro mě udělal hodně a uvědomuji si to. Díky němu jsem vlastně i dokončila školu, ale asi bych s ním byla opravdu jen z lítostí. Tohle fakt nikam nevede…Jen kdyby mi to nedělal horší a nechal mě jít, tak je to mnohem jednodušší…nechce o mě přijít, chce na mě napsat půl firmy a i půl baráku, dokonce i kdybych se rozhodla opravdu odejít, tak mě chce finančně jistit. Takhle mi to dělá ještě horší…ale o to tady vůbec nejde, jen mi vadí že je pořád tak hodný..

Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 01.03.18 23:06

@Blanka S Opravdu obdivuji takový krok. Nebála ses tehdy, že neuneseš tu změnu životního stylu?

Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 01.03.18 23:06
@Brigity píše:
@Esperanza94 nechce tě pustit třeba kvůli tomu že ti takle pomohl?

To si nemyslím, řekl…že i kdybych opravdu odešla tak mi chce pořád pomáhat…

Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 01.03.18 23:07
@Hofida píše:
Jsi mladá, jdi tam, kam tě srdce táhne.
Němec má poučení… lásku si nekoupíš.

Pravda, děkuji za podporu :)

Esperanza94
Stálice 53 příspěvků 01.03.18 23:10
@Lalelale píše:
@Blanka S Opravdu obdivuji takový krok. Nebála ses tehdy, že neuneseš tu změnu životního stylu?

Bojím se a moc, ale něco mi říká, že tohle všechno za to stojí…Obdivuju sama sebe, jak jsem změnila za celé roky myšlení, před pár lety pro mě peníze byli celý život, teď už to tak fakt není…

Lalelale
Závislačka 2702 příspěvků 01.03.18 23:16

@Esperanza94 To je dobře. Já myslím, že je asi lepší jít za tím vztahem, a to i kdyby nevyšel. Co ze života s mužem, co s tebou ani nechce sdílet postel. Ale chápu tě, že není lehké to oznámit někomu, kdo ti kdysi pomohl.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se synů nejspíš nedočká. V Montrealu jsem šťastná! vzkazuje Lucie

Na ledě se mu daří, přesto ale hokejista Tomáš Plekanec stále nemá příliš... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >