Přemýšlím, že opustím manžela

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 23:11
Přemýšlím, že opustím manžela

Ahoj, píšu, protože mě zajímá názor ostatních. Anonim snad chápete.
Poslední dobou dost vážně přemýšlím nad tím že opustím manžela. Máme spolu tříletou krásnou dcerku.
Manžel vydělá dost peněz, je na nás hodný, má nás rád. Akorát takový,, menší problémek" na můj vkus dost pije.. Každé volno se opíjí, večery dá přednost alkoholu než aby strávil večer se mnou třeba u filmu nebo jakkoliv jinak.. Často se kvůli tomu hádáme. Já mám kvůli tomu vždy skaženou náladu. Několikrát jsem mu řekla že se mě to nelíbí. Dokonce jsem odešla na nějakou dobu s malou z domu i ho vyhodila. Vždy slíbil že se změní. Chtěla jsem i druhý dítě, ale tím jeho stylem života to asi těžko půjde. On tvrdí, že by taky chtěl druhý ale pít očividně kvůli tomu nehodlá.
Vadí mě, když tahá malou do hospody a nehodlá to respektovat. Poslední hádka skrze to dopadla tak že mě řekl že jsem trapná a nemá to se mnou smysl. Vidím u něj už i to že nemá ani chuť se měnit.. Hlavně mu to nevěřím. Poslední dobou mě na něm vadí vše, tak přemýšlím už dost nad tím jaké by to bylo kdyby jsme žili bez něj.. doma mě nějak extra taky nepomůže, malé se věnuje, ale myslím si že by to šlo i víc, všechny dovolené volné časy zařizuju já.. on se jen veze.. i když kdyby nepil ani by mě tyto vedlejší věci až tak nevadili… Mám ho furt ráda, mrzí mě že by to mělo takto skončit, ale bohužel, když jemu ten styl života přijde normální asi s tím nic neudělám i kdybych se měla stavět na hlavu.. finančně bych to měla zvládnout to už mám spočítané. I když vím, že takto žít nechci už jen proto že náš táta pil a naší se furt kvůli tomu hádali a já nechci aby to samé měla malá. Z druhé strany se furt něčeho bojím. Že se třeba něco stane a budu na to sama, či tak..
Co by jste dělali na mém místě vy?? Děkuju.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 28.02.18 23:14

Než bych odešla tak bych s ním promluvila zda to pití nemůže trošku omezit a trochu se vám věnovat, a říct mu že tě takový vztah nebaví že jsi na vše sama :? Hodně štěstí :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 23:25

@Petruna21 to už proběhlo tolikrát, že už jsem to přestala počítat :,(

Uživatel je onlineLalelale
Ukecaná baba ;) 1655 příspěvků 28.02.18 23:25

Máme v rodině. Pokud není především z jeho strany vůle, neuděláš nic, i kdybyses točila na hlavě. Navíc je u toho docela slušná pravděpodobnost, že se dávky budou zvyšovat. Za mě takhle - on ví, že ti to vadí, hádáte se kvůli tomu, bere dítě do hospody… Zkusila bych dát první varování a pak ho asi rovnou postavit před volbu bud chlast, nebo já. Pil už když jste se poznali, nebo začal?

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 28.02.18 23:26
@Anonymní píše:
@Petruna21 to už proběhlo tolikrát, že už jsem to přestala počítat :,(

Aha, tak to je mi líto. Je na tobě zda by jsi měla kam jít a byla si schopna se o sebe a o dítko postarat :nevim:

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 7188 příspěvků 28.02.18 23:30

Zalezi, zda pije diky problemu, nebo jen tak. Pokud za tim nevezi problem, ktery jde odstranit, nepomuze asi nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 23:33

@Lalelale Jo vždycky si dal rád, dokud nebylo dítě tak i já se víc bavila, tak jsem to v té době moc neřešila. Ale je pravda že mě přijde že pije víc a víc, taky hodně začínám nacapavat že mě lže. už dá přednost i večeru s chlastem než se mnou.. tím pádem spolu ani téměř nespime… očividně ani to mu nevadí.. varování a promluv bylo tak tisíc snad už :nevim: už ani nemám chuť to s ním řešit pač je to furt dokola a on to furt nevidí /neslyší..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 23:35

@Petruna21 byt je můj, šel by on.. finančně bych to snad zvládnout měla. Ale i tak se bojím..

Petruna21
Echt Kelišová 9787 příspěvků 28.02.18 23:36
@Anonymní píše:
@Petruna21 byt je můj, šel by on.. finančně bych to snad zvládnout měla. Ale i tak se bojím..

Aha, aspoň že tak. Musíš se rozhodnout sama zda a takovým člověkem dal být nebo začít znovu.. Držím ti palečky :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.02.18 23:37

@Emimin7 pije jen tak.. už jsem mu i říkala ať si najde nějaký koníček.. chodi třeba na ryby ale i to kolikrát zruší jen protož přednost má chlast.

růžový achát
Závislačka 3626 příspěvků 28.02.18 23:37

Na stul dej rozvodový papíry nebo léčebna,, nic mezi tím neni. Nekompromisně a jasně vyjádřit požadavky. Konstruktivně nastínit dvě cesty dvě budoucnosti ať si vybere sám jakou chce jít. Tohle je jasný jak facka.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2266 příspěvků 28.02.18 23:47

Kolikrát do týdne pije?

Uživatel je onlineEmimin7
Kelišová 7188 příspěvků 28.02.18 23:48
@Anonymní píše:
@Emimin7 pije jen tak.. už jsem mu i říkala ať si najde nějaký koníček.. chodi třeba na ryby ale i to kolikrát zruší jen protož přednost má chlast.

A vydrzi to bez piti aspon dva dny? Ja jen jak moc je zavisly.

Pesee23
Závislačka 3831 příspěvků 01.03.18 00:05

Vis, ja to povim jinak… jake ma zamestnani? Neutika jen k alkoholu, jako k tzv. vypnuti? Chodi denne? Vraci se domu uplne ozraly?
Pises, ze dost penez vydela, zajisti Vas, je na Vas hodny a dcerce se venuje…
My treba mame dceru nemocnou (srdce, epilepsie, hypotonie…) muz utika od reality k pocitacovym hram a k tomu panaka… taky neznam, co je spolecny vecer u filmu (kazdy mame radi jiny zanr)
Neznam spolecne prochazky… kdyz se obcas podari hlidani, coz je jen malo, zajdem spolu odprdnout do hospudky na panaka…
A pravdou je, ze hodne dlouho (4 roky) mi trvalo to pochopit a chtela jsem odejit.
Ale… dnes uz vim, ze ja se vykecam kamoskam. On ne. A tak sve problemy z prace, srovnani se s dcerky nemoci atd… ventiluje u PC s panakem…
Nez udelas radikalni krok, zkus zjistit, zda manzela neco netrapi, zda to pro nej neni vypustni ventil… zvaz vsechny klady a zapory…
A pokud neni „ozraly“ denne, vydela, ma Vas rad, stara se o dcerku, tak neblazni…
Duvod muze byt hlubsi…

Pesee23
Závislačka 3831 příspěvků 01.03.18 00:10

Jantreba dnes vim, (diky srovnani) ze lepsiho chlapa pro zivot nenajdu. Jen jsem si to uvedomila, az v nejvic krizove situaci, kdy jsme bojovali o zivot dcerky… pritom byl porad stejny a ja jen ze vseho podrazdena a hledala jsem chyby…

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Šinkorová ve StarDance „hodně bude někde“: Dočkala se po deseti letech!

Desátou soutěžící, která zkusí štěstí v deváté řadě StarDance, je herečka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama