Žití s romem - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 01.03.18 10:20
Žití s romem

Ahoj vsichni,
Zije, nebo zila tu nektera z vas s romem? Jaky jste mely (mate) vztah?
Kdo by nezil, proc? :mavam:

Příspěvek upraven 01.03.18 v 11:41

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Blankaspl
Kecalka 222 příspěvků 01.03.18 10:28

V rodině jsme měli holčinu, která takový (velmi bouřlivý) vztah měla. Nakonec se rozešli, holčina nedávala jeho rodinu…

Petruna21
Echt Kelišová 9865 příspěvků 01.03.18 10:29

Mám strejdu a ten žije s romkou cca 4 roky a pro zatím dobrý :)
A pak maminky sestřenice žije s romem a už jsou spolu 20 let :)

yareah
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 01.03.18 10:51

Tak snad záleží jaký je on a jeho rodina ne? Je rom a rom, stejně jako bílý a bílý :roll:

Premek_Orac
Závislačka 4414 příspěvků 01.03.18 10:52

@DeniSsM Sestra mé ex něajkou dobu chodila s mužem, který byl poloviční Rom. Byl také jennapů spolehlivý, napůl věrný, napůl to byl pěknej kretén, ale byl to vášnivý romantik. Byl schopný impulzivního jednání nejen při hádkách, a le i v milostných a hezkých věcech.
Nemyslím ale, že z toho lze něco usuzovat. Každý člověk je nějaký, může se vymykat svému prostředí, byť to ho leckdy k nějakému chování, vzorci vztahů, způsobu žití atd. předurčuje.

Emimin7
Echt Kelišová 9362 příspěvků 01.03.18 10:55
@yareah píše:
Tak snad záleží jaký je on a jeho rodina ne? Je rom a rom, stejně jako bílý a bílý :roll:

Sranda je, že spousta romů má jméno Bílý. :D

Premek_Orac
Závislačka 4414 příspěvků 01.03.18 10:57

@DeniSsM Pro vysoce odborné studium na úrovni vědeckých prací doporučuji shlédnout toto:
 https://www.youtube.com/watch?…

yareah
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 01.03.18 10:58

@Emimin7 a spousta bílých jméno Černý? ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 11:04
@DeniSsM píše:
Ahoj vsichni,
Zije, nebo zila tu nektera z vas s romem? Jaky jste mely (mate) vztah?

Ahojky :hug: prosím anonym.. nemusí všichni vědět co jsem kdy dělala :D
Já jsem kdysi měla vztah s romem. A upřímně; vztah byl super.. byl hodně impulsivní.. a to se mi hrozně líbilo. Ale teď už si neumím představit že bych sním byla. Že bych na něj předala zodpovědnost za dítě a pod. ( ale každý jsme nějaký - takže rozhodně nikoho nesoudím! ) Ale zase ; ten sex! To bylo něco.. myslím že lepší sex už asi v životě nezažiju. Prostě mu nevadilo si mě vzít kdekoliv a atd.. bože! To bych klidně vrátila zpátky :D ale babička bydlí vedle Romů, a když otevřete dveře do jejich bytu.. tak to aby se normální člověk styděl.. tam je tak čisto, že bych klidně jedla snad ze záchodu… Rodina voní, čistá, klidná, takže to asi bude kus od kusu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 11:04

Mám manžela napůl roma, jsme spolu 15 let, tři děti. On ale romskou povahu nemá, vždycky to byla slušná rodina. Bratr je inženýr, sestra učitelka, i on má školu technického oboru.Je pracovitý, a jsme spolu šťastný.

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 01.03.18 11:08

@yareah presne tak, ja ziju take s romem. Je skvely, milujici, verny, je pro me schopny udelat snad cokoli a kdykoli. Zbavil se vsech svych kamaradu (na drogach), vsemi opovrhuje a venuje se jen me. Sem stihla blondyna, bila jak stena.. A prave ze spousta lidi ma negativni nazory, proto me to zajima. :)

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 01.03.18 11:10
@Anonymní píše:
Mám manžela napůl roma, jsme spolu 15 let, tři děti. On ale romskou povahu nemá, vždycky to byla slušná rodina. Bratr je inženýr, sestra učitelka, i on má školu technického oboru.Je pracovitý, a jsme spolu šťastný.

Vazne? Tak proc ten anonym?

Alkata
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 01.03.18 11:11

V “rodině” mame romku. Kradla, zadluzila koho šlo, o dítě se moc nestara. Zrovna takovy ten typictejsi exemplář :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.03.18 11:44

@DeniSsM Vážně.Anonymm protože píšu o jeho příbuzných. A po pravdě, i tak se na nás někdy lidé dívají přes prsty, hlavně rom a tři děti. Už je nezajímá, že se o ně dobře staráme, a že jsme normální rodina.

DeniSsM
Stálice 54 příspěvků 01.03.18 11:59
@Anonymní píše:
@DeniSsM Vážně.Anonymm protože píšu o jeho příbuzných. A po pravdě, i tak se na nás někdy lidé dívají přes prsty, hlavně rom a tři děti. Už je nezajímá, že se o ně dobře staráme, a že jsme normální rodina.

A co? Vam muze byt uplne fuk jak se divaji a co rikaji.. Co vam daji? Na chleba? :lol: me tedy nazory a pohledy ostatnich nezajimaji, naopak rada se jim zasmeju.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kazma nesplnil slib! Místo práce se jen baví a fanoušky nudí k smrti a kopíruje komika

Dříve svými kontroverzními kousky přiváděl lidi k šílenství, dnes je nudí k... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >