Reklama

Trvalé bydliště po rozvodu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 09:26
trvalé bydliště po rozvodu

Ahoj, našemu manželství hrozí rozvod, manžel asi chytá druhou mízu (po 12 letech vztahu a manželství a 2 dětech). Jelikož se ke mně chová jak k cizímu člověku, asi tomu nezabráním, i když ho mám stále ráda. Děti chce do střídavé péče, s čímž souhlasím. Máme společný dům jen s maličkou půjčkou (120 tis). Nemám na to, abych manžela vyplatila, takže se budu muset odstěhovat. Nevím ale, kde se usadím, v jakém městě a tak, proto uvažuju o dočasném pronájmu. Moje otázka je, jak to budu mít s trvalým bydlištěm? asi není nejlepší žádat o trvalé bydliště v pronájmu? Napadlo mě přihlásit se k rodičům. No a děti.. asi jim zůstane trvalé u otce, kvůli škole, školce atd. Jak jste to měly po rozvodu vy?

Reklama

Reakce:

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 02.03.18 09:29

Proč bys nemohla mít trvalé bydliště v nájmu?

Lama Lama
Hvězda diskuse 47804 příspěvků 02.03.18 09:31
@Anonymní píše:
Ahoj, našemu manželství hrozí rozvod, manžel asi chytá druhou mízu (po 12 letech vztahu a manželství a 2 dětech). Jelikož se ke mně chová jak k cizímu člověku, asi tomu nezabráním, i když ho mám stále ráda. Děti chce do střídavé péče, s čímž souhlasím. Máme společný dům jen s maličkou půjčkou (120 tis). Nemám na to, abych manžela vyplatila, takže se budu muset odstěhovat. Nevím ale, kde se usadím, v jakém městě a tak, proto uvažuju o dočasném pronájmu. Moje otázka je, jak to budu mít s trvalým bydlištěm? asi není nejlepší žádat o trvalé bydliště v pronájmu? Napadlo mě přihlásit se k rodičům. No a děti.. asi jim zůstane trvalé u otce, kvůli škole, školce atd. Jak jste to měly po rozvodu vy?

Ex uz je dva roky napsanej u me.

Sany80s
Kelišová 6276 příspěvků 02.03.18 09:32

Proč se nenecháš vyplatit z celého domu(-půjčka) a nekoupíš si byt?

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9622 příspěvků 02.03.18 09:52

Prodala bych dům, peníze rozdělila a hledala si vlastní bydlení. Docasne se asi nahlásit k rodičům i s dětmi, jde ale o to, kde by bydlel ex - ale pokud bys šla do jiného města, tak pak zvážit jak to bude se skolkou a školou tam. U nás bez trvalého bydliště dítěte nemáš se skolkou šanci

tini
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 5 inzerátů 02.03.18 10:25

Na stridavou peci nemas idealni stehovat se do jineho mesta, jak byste to delali se skolkou a skolou.Nech si zatim TP u nej, to nicemu prece nevadi, je to jen evidencni udaj. Dorucovaci adresu si muzes na evidenci obyvatel nahlasit jinou.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 10:31

@Sany80s plánuju to, ale nevím ještě kde budu bydlet. Jestli se nevrátím za rodiči. i práci mám jen na dobu určitou

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.03.18 10:32
@tini píše:
Na stridavou peci nemas idealni stehovat se do jineho mesta, jak byste to delali se skolkou a skolou.Nech si zatim TP u nej, to nicemu prece nevadi, je to jen evidencni udaj. Dorucovaci adresu si muzes na evidenci obyvatel nahlasit jinou.

bydlíme na vesnici a tady žádný nájem neseženu. syn stejně bude muset za 2 roky na druhý stupeň do většího města. město je od vesnice asi 15 km

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama