Vybrala jsem si špatně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  01.03.18 22:49
Vybrala jsem si špatně

Prosím o zachování anonymu nebo smažte, je to citlivé téma.
Mám skoro tříletou dceru s nevhodným partnerem.
Už od začátku jsem udělala chybu, vztah nebyl dobrý, ale já jsem ho strašně milovala.
Přítel se nechová jako milující přítel, až po letech mi došlo, že do mě není zamilovaný.
Nyní zaplatí inkaso, více nic. Nikam nechodíme, nic mi za celé roky nekoupil až na pár drobností za pár korun, nebyli jsme spolu ani třeba v restauraci.
Jsem na něm finančně závislá, na tom, že mi přispěje na inkaso, jsem na MD, bydlíme v mém domě.
Já nemám peníze nazbyt, obstarám vše pro dítě, zaplatím si běžné výdaje a dále mi nic nezbyde.
K předešlé partnerce se choval úplně jinak, to vím od známých.
K tomu ještě psychické týrání, ano, asi se to tak dá nazvat. Nemohu se ho na nic zeptat, hned se uráží a stěhuje. S dítětem nepomůže, nehraje si, nebaví ho to, přitom chce druhé dítě.
Zjistila jsem, že mě už i podvedl, k té ženě je velice milý, chce s ní vše sdílet, přečetla jsem si pár sms, sex mezi námi nefunguje, na začátku byl sex dobrý.
Pije, schovává přede mnou alkohol. Není naštěstí agresivní, je „jen“ urážlivý.
Tak dlouho jsem hledala, až jsem přebrala.
Potřebovala jsem se vypovídat.
Co byste dělaly na mém místě?
Je nám oběma 32let, chce druhé dítě, s tím mě štve, se zbláznil, po tom, jak se chová…
Snad jsem napsala vše dostatečně dobře, možná zmateně, jsem rozrušená… :(
Děkuji za vaše odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 01.03.18 22:51
@Anonymní píše:
Už od začátku jsem udělala chybu, vztah nebyl dobrý, ale já jsem ho strašně milovala.
Přítel se nechová jako milující přítel, až po letech mi došlo, že do mě není zamilovaný.
Nyní zaplatí inkaso, více nic. Nikam nechodíme, nic mi za celé roky nekoupil až na pár drobností za pár korun, nebyli jsme spolu ani třeba v restauraci.
Jsem na něm finančně závislá, na tom, že mi přispěje na inkaso, jsem na MD, bydlíme v mém domě.
Já nemám peníze nazbyt, obstarám vše pro dítě, zaplatím si běžné výdaje a dále mi nic nezbyde.
K tomu ještě psychické týrání, ano, asi se to tak dá nazvat. Nemohu se ho na nic zeptat, hned se uráží a stěhuje. S dítětem nepomůže, nehraje si, nebaví ho to, přitom chce druhé dítě.
Zjistila jsem, že mě už i podvedl, k té ženě je velice milý, chce s ní vše sdílet, přečetla jsem si pár sms, sex mezi námi nefunguje, na začátku byl sex dobrý.
Je nám oběma 32let, chce druhé dítě, s tím mě štve, se zbláznil, po tom, jak se chová…
Děkuji za vaše odpovědi.

hlavně proboha nepořizuj s něčim takovým druhý dítě.. co bych udělala? vyrazila s nim dveře :think: máš vlastní barák, tak to snad zvládneš, ne? Dítku jsou 3, školka, práce a letecký den.. co s nim jiného?

Zuzulunka
Kecalka 144 příspěvků 01.03.18 22:53

Druhe ani omylem! :cert: Odešla bych od něj, evidentně v tomhle stahu nejste vubec šťastná, řekla bych mu to.. Inkaso je malá věc, je spousta možností jak ho zaplatit jinak.. Uřady pomohou. Držet se někoho takového jen kvuli tomu je blbost. Podvedl? Uraží se? Věčně se stěhuje? Tak bych mu řekla fajn.. Klidně se odstěhuj k té se kterou všechno tak rád sdílíš :potlesk: :palec:..

Petruna21
Echt Kelišová 9679 příspěvků 01.03.18 22:53

Ty chceš dítě další s člověkem co tě podvedl?? 8o Vykopni ho ;)

nostress
Extra třída :D 12604 příspěvků 01.03.18 22:56
@Anonymní píše:
Děkuji za vaše odpovědi.

Ano, vybrala sis španě, to už víš i sama. Pořídit si další dítě s takovým tydýtem, bych ti teda nedoporučovala. On tě nemiluje, nemá vůči tobě ani úctu, ani respekt. K čemu ti je takový chlap? :nevim: Poslala bych ho do oběhu. Dítě můžeš dát do školky, najdi si práci, a postav se na vlatní nohy.

1Nikol1
Stálice 90 příspěvků 01.03.18 22:57

Určitě bych ho vyrazila… s finacema ti pomůže snad rodina, alimenty a příspěvky… lepší už to nebude ba naopak horší. Mluvila jso s ním o tom jak se cítíš? Co ti na to řek? Nechápu že chce další dítě když jak píšeš tě nemiluje což je z jeho chavání jasná věc…
zbav se ho, tebe ten pravej princ ještě někde čeká :andel: bude to ze začátku těžký ale jak to překonalš bude už jen lépe
Držím palce

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 01.03.18 22:58
@Anonymní píše:
K tomu ještě psychické týrání, ano, asi se to tak dá nazvat. Nemohu se ho na nic zeptat,hned se uráží a stěhuje. S dítětem nepomůže, nehraje si, nebaví ho to, přitom chce druhé dítě.
Zjistila jsem, žemě už i podvedl, k té ženě je velice milý, chce s ní vše sdílet, přečetla jsem si pár sms, sex mezi námi nefunguje, na začátku byl sex dobrý.
Děkuji za vaše odpovědi.

no… vytučnila jsem v tvém textu co mě praštilo do očí..- nepovím ti co dělat, řeknu ti, že já bych s podobným typem už nebyla a o druhé dítě si nepořizuj.. proč bys to dělala?

Zuzulunka
Kecalka 144 příspěvků 01.03.18 22:58

Souhlas, souhlas, souhlas :pankac:

Uživatel je onlineMarieP
Závislačka 2962 příspěvků 01.03.18 22:59
@martina.se píše:
hlavně proboha nepořizuj s něčim takovým druhý dítě.. co bych udělala? vyrazila s nim dveře :think: máš vlastní barák, tak to snad zvládneš, ne? Dítku jsou 3, školka, práce a letecký den.. co s nim jiného?

Souhlasím, plus snad bude platit alimenty a existují nějaké příspěvky ( na bydlení, dítě) pokud jsou ditku 3 roky, tak školka a práce…na zivoreni jsi mladá a co s lakotnym hnupem… Že chce druhé je jasné…chce tě mít jistou a tam kde jsi…na lopate… Servis a bydlení, taky asi není k zahození…kolik je to inkaso 7-8000?

Uživatel je onlineLalelale
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 01.03.18 23:03

Pokud máš barák, tak máš vyřešenou tu nejdůležitější věc ze všech. Opravdu tě finančně tak strašně vytrhne? Nemáš rodinu, co by pomohla? Z tvého popisu, buď bych šla do práce nebo bych se výrazně omezila jinde, ale jeho bych vyrazila. On asi vidí, jak závislá na něm jsi. Proto se k jiným partnerkám chová slušně a k tobě ne. Ať si ho ony vezmou domů. Upřímně, já bych snad radši prodala barák a šla do nájmu do města, než muset strávit život s tímto, pokud máš dojem, že dům bez toho chlapa neutáhneš. Pokud si s ním pořídíš ještě druhé dítě, pak ti asi není pomoci.

růžový achát
Závislačka 3428 příspěvků 01.03.18 23:07

Vyhodit bez milosti :cert:, druhe dítě by bylo chudák,, chce to proto aby te měl čim vydírat abys na něm byla pořad zavisla aby mel stale levny servis a ubytovaní. Chce si te pojistit, neboť hrozí, že brzy pujdes do prace a on nebude tolik potreba a s jeho alimenty se dokonce bedete mit vy dva lepe. Vyhodit a nebrat zpět.

Příspěvek upraven 01.03.18 v 23:08

Zuzulunka
Kecalka 144 příspěvků 01.03.18 23:08

@růžový achát přesně tak!!! :palec:

Uživatel je onlineLalelale
Ukecaná baba ;) 1330 příspěvků 01.03.18 23:09
@růžový achát píše:
Vyhodit bez milosti :cert:, druhe dítě by bylo chudák,, chce to proto aby te měl čim vydírat abys na něm byla pořad zavisla aby mel stale levny servis a ubytovaní. Chce si te pojistit, neboť hrozí, že brzy pujdes do prace a on nebude tolik potreba a s jeho alimenty se dokonce bedete mit vy dva lepe. Vyhodit a nebrat zpět.Příspěvek upraven 01.03.18 v 23:08
:pankac:

PaníBovaryová
Závislačka 3461 příspěvků 01.03.18 23:28

Dcera ma uz skoro tri roky, uz jsi skoro za vodou, pokud ji vezmou do skolky. Muzes zacit pomalu planovat, kterym smerem budes kopat :nevim:

brumdinka
Nadpozemská drbna 25230 příspěvků 01.03.18 23:55
@martina.se píše:

souhlas, ale chápu že je to pro zakladatelku těžké..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Vychcaný Bartoška to umí za každého režimu, míní Václav Klaus ml.

Poslanec za ODS a syn bývalého prezidenta Václav Klaus mladší opět dosáhl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Pět věcí, které chcete vědět o spodním prádle, ale bojíte se zeptat

Existují otázky, na které se stydíte zeptat i důvěrné kamarádky. Přitom o... číst dále >

Reklama