Reklama

Velký věkový rozdíl

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 17:12
Velký věkový rozdíl

Dobrý den, snad mě hned neodsoudíte ale zajímal by mě váš názor na moji situaci :( Je mi 22 let a bohužel jsem se zamilovala do o 7 let mladšího kluka a on do mě ???? Stydím se za to a nejspíše vám to přijde i směšné, ale nevím co mám dělat :( Působí mnohem vyspěleji než ostatní mladí kluci. Strašně bych s ním chtěla být ale bojím se co řekne okolí, koukali by na mě skrz prsty :( Kamarádky mi říkají abych se na to vykašlala ale nějak mi to nejde ☹️ Cítím se hrozně ☹️

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Reakce:

Markéta80
Hvězda diskuse 39326 příspěvků 17.03.18 17:17
@Anonymní píše:
Dobrý den, snad mě hned neodsoudíte ale zajímal by mě váš názor na moji situaci :( Je mi 22 let a bohužel jsem se zamilovala do o 7 let mladšího kluka a on do mě ???? Stydím se za to a nejspíše vám to přijde i směšné, ale nevím co mám dělat :( Působí mnohem vyspěleji než ostatní mladí kluci. Strašně bych s ním chtěla být ale bojím se co řekne okolí, koukali by na mě skrz prsty :( Kamarádky mi říkají abych se na to vykašlala ale nějak mi to nejde ☹️ Cítím se hrozně ☹️

8o to jeho rodiče jistě budou rádi koho si k sobě našel. Hlavně at neotěhotníš to by asi nikdo moc radost neměl. Ten rozdíl je vzhledem k jeho věku strašně moc, to moc šancí nemá ;)

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 17.03.18 17:19

Tak jestli ti vypadla u té 7 jednička a je starší o 17… Či 2 a je starší o 27… Tak to je dost. Ale 7 let? To je jak prd… Mám manžela o 7 a teda fakt mě nenapadlo řešit věkový rozdíl.

cecetka
Kelišová 7172 příspěvků 17.03.18 17:21
@MaličkáD píše:
Tak jestli ti vypadla u té 7 jednička a je starší o 17… Či 2 a je starší o 27… Tak to je dost. Ale 7 let? To je jak prd… Mám manžela o 7 a teda fakt mě nenapadlo řešit věkový rozdíl.

Ne, on je mladsi. Takze mu je 15 8o Do toho bych teda nesla :nevim:

Russet
Extra třída :D 10384 příspěvků 17.03.18 17:23
@Anonymní píše:
Dobrý den, snad mě hned neodsoudíte ale zajímal by mě váš názor na moji situaci :( Je mi 22 let a bohužel jsem se zamilovala do o 7 let mladšího kluka a on do mě ???? Stydím se za to a nejspíše vám to přijde i směšné, ale nevím co mám dělat :( Působí mnohem vyspěleji než ostatní mladí kluci. Strašně bych s ním chtěla být ale bojím se co řekne okolí, koukali by na mě skrz prsty :( Kamarádky mi říkají abych se na to vykašlala ale nějak mi to nejde ☹️ Cítím se hrozně ☹️

Tak do toho bych nešla. Nejde? Ale jde…

ontar
Ukecaná baba ;) 1221 příspěvků 17.03.18 17:25

A je mu vůbec už 15??? Je teprve březen…aby sis nezadělala na pohlavní zneužívání…

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 17:25

To abych si zašla do školky vybrat nějakého budoucího manžela :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 17:27

@Markéta80: ja to všechno vím :( nevybrala jsem si, že se do něj zamiluju…a ještě tak moc :( nikdy se mi to jeste nestalo :(

P4ja
Kelišová 5444 příspěvků 17.03.18 17:27

Tak pokud už mu bylo 15,tak asi OK. Ale bacha, abys mu neublížila. Ono 7 let není zase tak velký rozdíl, ale ve vašem věku je to opravdu propast. :,(
Otázka je, co je lepší, jestli to hned ukončit, ale je to na tobě, ty jsi ta starší a dospělejší. A nebo tomu dát šanci, ale moc to nevidím. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.18 17:28

@MaličkáD: jo jenže je mu 15…kdyby měl tady 18 a ja 25 je to jiný :/

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1030 příspěvků 17.03.18 17:29

@cecetka aha. To jsem přehlédla, pardon. No je to trochu divný. Patnáctiletí kluci jsou ještě jelítka, většinou teda. Ale kdyby to bylo obrácené tak to zas tak divné není. Já bych do toho klidně šla, ale mě je fakt šumák, co si říká okolí… Pokud bych z něj byla fakt pryč…

Russet
Extra třída :D 10384 příspěvků 17.03.18 17:30
@Anonymní píše:
@Markéta80: ja to všechno vím :( nevybrala jsem si, že se do něj zamiluju…a ještě tak moc :( nikdy se mi to jeste nestalo :(

A je to takový ten týpek ve slim džínečkách s nožičkami jako párátka, nebo to vypadá aspoň trochu jako chlap? Nezlob se, ale ve svém věku už v nich vidím syna.

nostress
Extra třída :D 12915 příspěvků 17.03.18 17:31
@Anonymní píše:

Pokud by mu bylo třeba dvacet, tak by to bylo něco jiného, ale takto bych do toho na tvém místě nešla.

Russet
Extra třída :D 10384 příspěvků 17.03.18 17:31
@MaličkáD píše:
@cecetka aha. To jsem přehlédla, pardon. No je to trochu divný. Patnáctiletí kluci jsou ještě jelítka, většinou teda. Ale kdyby to bylo obrácené tak to zas tak divné není. Já bych do toho klidně šla, ale mě je fakt šumák, co si říká okolí… Pokud bych z něj byla fakt pryč…

Mám synovce v tom věku. Je to dítě!

Markéta80
Hvězda diskuse 39326 příspěvků 17.03.18 17:32
@Anonymní píše:
@Markéta80: ja to všechno vím :( nevybrala jsem si, že se do něj zamiluju…a ještě tak moc :( nikdy se mi to jeste nestalo :(

a on co? Z toho nekouká nic dobrého, jeho rodiče nadšený nebudou. kdyby vám bylo víc je to jiné. Mě bylo 18 a manželovi 17 a i tak mě to bylo blbý :lol:, představa že by byl o 3 roky mladší to by bylo na nic :jazyk: Já tam tu budoucnost moc nevidím, až budeš chtít dítě tak si spočítej kolik bude jemu. Nebudeš si připadat divně že je mu teprve 15, sotva má občanku?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama