Chlap nezvládá moji práci

Anonymní
7.5.17 18:19

Chlap nezvládá moji práci

Ahoj všem. Seznámila jsem se s relativně fajn tvářícím se chlapem a zkusili jsme to spolu. A teď k jádru pudla… Mám super práci, do které se těším, baví mě a slušně vydělává. Stává se mi, že se třeba občas v práci zdržím (schůzky, jednání, něco potřebuju dotáhnout) a to dlouho do noci nebo do ní chodím i dřív, abych si vše v klidu připravila a zařídila a to ne z musu, ale protože chci a baví mě to. On má stereotipní práci z domova, prý vydělává slušne, ale je pořád sám doma a chybí mu společnost a přátelé. Dokonce se začal kůli mé práci urážet, že na něj nemám čas, při tom jsem s ním každý víkend 2 až 3 večery v týdnu. Když mu doma řeknu počkej chvíli něco mě napadlo, musím to domyslet (napadne mě třeba strategie) a chci to domyslet a zapsat si to, on je vzteklý a napadá mě se slovy hm a tobě jako někdo platí za to, že přemejšlíš jo (dost závistivě). Bavila jsem se s ním o dětech, samo že nechci, jen tak abych viděla reakci a jeho představy o nich a on se mohl zbláznit, že budu mít práci z domova a k čemu, že on by nás přeci uživil a kde si co si. Řekla jsem mu, že budu moct klidně pracovat z domova a vydělávat i při mateřské a že i proto teď tak makám (nonstop jsem s někým v kontaktu, pořád něco řeším)… a že to je super. Večer když chtěl, abych byla u něj - dopředu jsem ho upozornila, že budu tento den dotahovat projekt a slíbil, že mě nechá s notebookem do rána makat (den před tím jsem měla celý den volno a byli jsme nerušeně spolu) a sliboval jak bude rád, jen když budu u něj a nebude mě vůbec rušit. A ejhle v 9 večer mi začal zavírat noťas, že si musím odpočinout, a že nemám tolik pracovat a že to škodí zdraví, že to dodělám až ráno, že jsem chudinka co jí musí zachránit a otravoval s tím pořád. Mě to ale bavilo a on mi totálně přetrhl nit. :zed: Jasně jsem mu řekla, že budu makat do rána a on slíbil mě nerušit pak začne dělat tohle? Co s ním mám dělat? Mám k němu přestat chodit, když mám práci a scházet se jen o víkendu a jen 1 x večer?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

26531
7.5.17 18:21

Upřímně nejlépe se přestat scházet zcela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
7.5.17 18:22

No, to nevypadá na slibnou budoucnost. Já to chápu z obou pohledů, že to vadí tobě, i jemu. Já osobně bych vztah s někým tak vytíženým asi nechtěl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70131
7.5.17 18:24
@jenny.fields píše:
Upřímně nejlépe se přestat scházet zcela.

Jo, viděla bych to stejně… maximálně si ho nechat jen na sex a po něm ho hned vypakovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28799
7.5.17 18:25

Pro začátek bych si s ním zkusila promluvit. Třeba to tak nemyslí, jen na to není zvyklý :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
7.5.17 18:26
@Emimin7 píše:
No, to nevypadá na slibnou budoucnost. Já to chápu z obou pohledů, že to vadí tobě, i jemu. Já osobně bych vztah s někým tak vytíženým asi nechtěl.

Pohled chlapa? Takže žena nemá budovat kariéru? (To nemyslím útočně, opravdu jsem jen zvědavá)

• Citovat
  • Upravit
Anonymní
7.5.17 18:27
@Emimin7 píše:

Celý volný víkend od pátku od cca 8 večer až do pondělí cca do 10 hod ráno a dva až tři večery je jako málo 8o a jsem moc vytížená?

• Nahlásit
  • Citovat
Saatine
7.5.17 18:29
@Anonymní píše:
Celý volný víkend od pátku od cca 8 večer až do pondělí cca do 10 hod ráno a dva až tři večery je jako málo 8o a jsem moc vytížená?

Imho ne, jsem vytížená víc :D
Ale chlap vypadá nejistý sám sebou, že má potřebu takto rýt :think:

• Citovat
  • Upravit
3154
7.5.17 18:29

Tak je otázkou, zda to nepřeháníme a neritis se někam směrem k workoholismu, člověk by musel asi slyšet i tu druhou stranu.
Nicméně pokud by mě někdo srážel poznámkami l tom, zda mi někdo platí za myšlení, tak bych se s ním zřejmě rozloučila, přeci jen mám svou hrdost a co by se z něčeho takového vyklubalo, když tohle říká v době, kdy spolu jen chodíte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.5.17 18:43
@Saatine píše:
Imho ne, jsem vytížená víc :D
Ale chlap vypadá nejistý sám sebou, že má potřebu takto rýt :think:

No já mám velmi dobré přátele, kterým můžu volat 24 hodin denně on ne a přiznal, že mi je závidí, mám práci, kde se směju a řeším a stále s někým mluvím a něco tvořím což mi prý taky závidí, on se cítí opuštěný a celé dny vysedává doma u pc u práce (nejdřív se snažil vykládat jak je to zajímavé, není) nebo někam chodí sám a cítí se opuštěně. Dokonce se mi chtěl nacpat i do mé práce. To jsem radikálně odmítla, že tam nikoho bez čipu nepustí. To nízké sebevědomí tam je. Je mu 40cet, je svobodný, bezdětný, bydlí v nájmu, přátel pár má, ale nemají na něj čas. Asi je nevyrovnaný :(.

• Nahlásit
  • Citovat
17669
7.5.17 18:48
@j.a.n.i1 píše:
Jo, viděla bych to stejně… maximálně si ho nechat jen na sex a po něm ho hned vypakovat.

Taky to tak vidím. :mrgreen: Ještě by pak vydělávala víc než on a chtěla, aby doma něco dělal. Stejně by to nepřekousnul. viz @Emimin7 . Chlap může být vytížený, to se od něj očekává. Žena má v zástěře čekat, až on přijde a bude chtít papat. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17669
7.5.17 18:52
@Anonymní píše:
No já mám velmi dobré přátele, kterým můžu volat 24 hodin denně on ne a přiznal, že mi je závidí, mám práci, kde se směju a řeším a stále s někým mluvím a něco tvořím což mi prý taky závidí, on se cítí opuštěný a celé dny vysedává doma u pc u práce (nejdřív se snažil vykládat jak je to zajímavé, není) nebo někam chodí sám a cítí se opuštěně. Dokonce se mi chtěl nacpat i do mé práce. To jsem radikálně odmítla, že tam nikoho bez čipu nepustí. To nízké sebevědomí tam je. Je mu 40cet, je svobodný, bezdětný, bydlí v nájmu, přátel pár má, ale nemají na něj čas. Asi je nevyrovnaný :(.
Šutr na krku. Jestli se nějak sám nevzchopí, dopadne blbě. Kdyby byl takhle spokojený, tak to je jiná. Ale on spokojený není.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
7.5.17 18:54

Dala bych od nej ruce pryc…podle popisu bych tipovala, ze by za chvili zacal dost zarlit. Navic chlap ve 40 v najmu je docela desiva predstava…rekla bych, ze tam bude nejaky zakopany pes…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
7.5.17 18:55

@Saatine Nesnášim kategorie pohled chlapa, pohled ženy. Je to pohled člověka. Budovat karieru samozřejmě může, jen pak nejde zároveň budovat vztah, pokud na něj neni dostatek času.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9445
7.5.17 18:57
@Anonymní píše:

Mně osobně by to skutečně nestačilo. Jestli tobě ano a jemu ne, tak asi nejste kompatibilní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama