Chlapův vánoční večírek

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20557
21.12.12 16:50

Na firemním večírku bývá často veselo..Když si vzpomenu ja se z naší školy učitelé a mistři dokázali odvázat… :oops: :mrgreen:
Ale nezakazovala bych mu to..zahnout může kdekoliv a kdykoliv..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
722
21.12.12 19:19

Ten můj muzikant, takže někde přespává skoro každý výkend. já dvě děti na krku. každopádně uspím a pak si tu samotu opravdu užívám. Mám večery jen a jen pro sebe a to mě vyhovuje:palec: A to víte-všude okolo něj holky a ženský… Vůbec na to nemyslím, to bych si akorát ublížila, buďto mu věřím, nebo ne. Každopádně se druhý den, někdy když má turné, tak třeba po pěti dnech vrací domů a já ho vítám s otevřenou náručí :hug: Asi je mi jasné, že sekýrováním, proč je furt pryč, s kým byl, atd… bych to daleko nedotáhla. Tak ať si firemní večírek jednou začas taky užije, vždyť o nic nejde…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17657
21.12.12 19:53
@Anonymní píše:
Fakt to nejde. Ten můj se s tím páře - má děti moc rád a neumí jim zakázat např. další pohádku, když bulí a vynucují si to, prostě, jak někdo začne brečet, manžel se hned dostane do stavu těsně před zhroucením a není schopný normálních reakcí. To mu nemůžu udělat, protože by se toho týden dopředu děsil. Ledaže bych dala vědět taky až ten den sms, že nedorazím? :mrgreen: Abych mu to trápení zkrátila?
No, to byl jen vtip, on je hodnej manžel, takže tohle mu neprovedu.
Zakladatelka

Vydrž, děti poporostou a už to půjde. Až přijde domů, polib ho ve dveřích, uvař mu česnečku, aby si spravil chuť, zeptej se ho jestli není unavenej a nechce si jít odpočinout. Tohle čekat nebude a jestli byl hodnej, tak bude rád a jestli terochu zlobil, tak bude mít výčitky jak hrom. Stejně nic nenaděláš, tak si to užij. Že mu přijde otevřít naštvaná semetrika nebo ho bude čekat ledové mlčení - to si pak řekne, měl jsem to udělat, abych alespoň věděl za co to bylo. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38179
21.12.12 20:57
wobludka píše:
@vendulka72 jj mělo by to být založené právě na přirozeném vzájemném respektu a úctě - takový ten chlap, co schovává za zády cigaretu, aby to nedejbože někdo neprásknul jeho ženě, je pro mě totální looser

Tak schovávat za zády cigaretu je samozřejmě pitomost, nicméně můj názor je takový, že když už se náhodou něco semele, tak je lepší, když se to manželka nedozví a to ne kvůli mně, ale hlavně kvůli ní.
Prostě s některými věcmi by se na veřejnosti chlubit nemělo a doma už vůbec ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.12.12 22:15

Nesnáším vánoční večírky! Na jednom takovém se můj partner „zamiloval“ do své kolegyně, následovala půlroční krize, půl kroku k rozchodu. Ustáli jsme to, teď je vše v pohodě, přesto mám chuť vraždit, když mají v práci obdobné akce (a že jich není málo) :pocitac:

A.

• Citovat
  • Nahlásit
11844
21.12.12 22:18

@Heineken jj souhlas

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20557
22.12.12 12:11
@juchinka píše:
Ten můj muzikant, takže někde přespává skoro každý výkend. já dvě děti na krku. každopádně uspím a pak si tu samotu opravdu užívám. Mám večery jen a jen pro sebe a to mě vyhovuje:palec: A to víte-všude okolo něj holky a ženský… Vůbec na to nemyslím, to bych si akorát ublížila, buďto mu věřím, nebo ne. Každopádně se druhý den, někdy když má turné, tak třeba po pěti dnech vrací domů a já ho vítám s otevřenou náručí :hug: Asi je mi jasné, že sekýrováním, proč je furt pryč, s kým byl, atd… bych to daleko nedotáhla. Tak ať si firemní večírek jednou začas taky užije, vždyť o nic nejde…

U muzikanta je to pokušení víc než velké..to chce pevné nervy.. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8781
22.12.12 12:49

Tak zrovna letos vím o dvou večírcích, kdy se děly věci, které by se partnerům nelíbily :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38179
22.12.12 22:06

Tak na večírcích jsem naštěstí nikdy problémy v tomle směru neměl. 8o :think: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.12.12 22:13

Taky nesnášim vánoční večírky. Přítel dost flirtuje s jinýma, natož, když je opilej. Na začátku vztahu takhle šel s kámošema na pivo a druhej den mi řekl, že mě podvedl s kámoškou, že ho svedla :pocitac: Dneska je taky na večírku, ale udělali si ho naštěstí jen s 5 chlapama z práce, jinak bych asi šílela… :evil:

• Citovat
  • Nahlásit
5502
23.12.12 11:47
@Anonymní píše:
Taky nesnášim vánoční večírky. Přítel dost flirtuje s jinýma, natož, když je opilej. Na začátku vztahu takhle šel s kámošema na pivo a druhej den mi řekl, že mě podvedl s kámoškou, že ho svedla :pocitac: Dneska je taky na večírku, ale udělali si ho naštěstí jen s 5 chlapama z práce, jinak bych asi šílela… :evil:

promiň, ale to není večírkem, ale chlapem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38179
23.12.12 13:01
janica252 píše:
promiň, ale to není večírkem, ale chlapem :nevim:

Tak nějak. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
320
26.9.13 20:55

Ahoj všem, nevím zad tady ještě někdo bude přizpívat ale já to potřebuji vypsta… muj přítel vždy když přijde z fotbalu opilej tak se chová jaoo debil ale… tehdá když sem přišla, že jsem podruhé konečně těhotná a miminko je v pořádku-předtím pul roku jsme potratili.- byl na fir. večírku. přišel a všechno mi vyčítal…Mě tehdá…tikali hodiny a jak říkám pulroku po potratu, takže jsem dítě chtěl… ale on. Mojekolegině má narozeniny a já s ní to chci oslavit… no a tak to bylo každé dva měsíce v mem těhotenství… pokaždé byl nějaký firemní medan… dnes máme dvouapul měsíční miminko a odjel na tři dny na firemní teambuilding…
v jeho firmě je 90 procent žen…

Když přijde z těchto večírku, tak mi vyčítá uplně všechno… že nemuže jít s kolegama do… tzv bordelu (koziček) a že jsem buh ví co všechno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
polajka
29.11.13 08:59

Ahoj, je trochu nefér, že manžel ti napsal až v den konání večírku, že nedorazí…ale aspoň se ti ozval, to je zase dobře než aby ses celou stresovala kde je. Co se týče nevěry, nemusíš ho hned podezírat - večírky pro tohle nejsou zrovna ideální. Já třeba po firemním večírku taky nespím doma, ale to je z toho důvodu, že šéf má nějaké známé na brněnské kaskádě, takže firemní večírek je pravidelně každý rok tam a domů to pak mám 100 km, takže vždycky přespávám u kamarádů v Brně. Příteli se to taky moc nelíbí, ale když mu řeknu, že jestli mu to vadí, tak ať pro mě přijede a nebo jde večer s klukama v brně na pivo a pak se potkáme u nich, až dorazím z večírku, tak řekne, že ne a že nechce vypadat jako stíhačka. No asi bych mu to být tebou řekla po návratu domů, že se mi to moc nelíbilo, pokud mu teda nebude špatně a nebude protivný.
@Anet.M přítel asi nebude zlatíčko. To ti vyčítá potom co si vypije a nebo je střízlivý? Možná bych si s ním sedla a popovídala si o tom, co ti po návratech říká a že ti to vadí.

• Citovat
  • Nahlásit
Virginian
29.11.13 09:06

IMHO se zaplést v práci a ještě na vánočním večírku může jen chlap o kterýho není co stát.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat