Chodí na chat

Anonymní
13.11.18 23:21

Chodí na chat

Dobrý den,
už dlouho se trápím tím, že přítel chodí na chat, konkrétně na lidi. Seznámili jsme se spolu právě tam, dlouho jsme si spolu psali. Já si v té době založila profil po rozchodu, bývalý mě po dlouhodobém vztahu začal podvádět. Takže v době kdy jsem si připadala odkopnutá, jsem zaháněla deprese psaním s dalšími chlapy a tajně doufala, že tam natrefím na někoho normálního s vidinou toho, že si aspoň s někým třeba vyjdu. Netrvalo dlouho a napsal mi můj současný přítel, psali jsme si spolu hrozně dlouho a s čistým svědomím o něm mohu říct, že ve vší slušnosti, nikdy žádné dvojsmysly a tak, vážně si chtěl jen povídat, že prý nemá moc přátel (což je pravda jak jsem následně měla možnost zjistit)… Asi po měsíci jsme se potkali a oboustranně tam něco bylo, scházeli jsme se spolu čím dál častěji a teď je to od našeho seznámení přes půl roku a už jsme oficiální pár a chystáme se na společné bydlení. Je hrozně hodný, spolehlivý, pracovitý, takový ideální chlap do života, ale hlavně je mi s ním hrozně hezky a dokážu si s ním představit budoucnost. Dlouho jsem si v sobě rovnala své vlastní pocity, že je to moc brzo po rozchodu a když přišel s návrhem na vlastní bydlení asi týden jsem byla taková přešlá, jestli je to tak má opravdu být, ale teď už vím, že ano. Jen mě pořád trápí jedna věc – stále má profil na lidech a ano, stydím se za to, občas se tam přihlásím pod novým profilem, abych se koukla, jestli tam stále chodí. A chodí. Já svůj profil hned, jak jsme se poprvé potkali, zrušila a přešli jsme na jinou formu komunikace. Hrozně dlouho jsem měla problém s důvěrou, teď je to mnohem lepší až se sama divím. Snažím se na tohle nemyslet a třeba měsíc si na to ani nevzpomenu. Hrozně moc mu chci důvěřovat, chová se ke mně hezky a udělal by pro mě první poslední, jenže za tu chvíli co jsem tam tenkrát byla, byl on snad jediný normální, kdo se mi ozval. Je to opravdu takový ten slušný typ a byl i strašně dlouho stydlivý, když jsme se poznali. O vztah s ním moc stojím a nevím, jak se teď mám zachovat. Nechci být za hysterku, která to na něj vybalí, že vím, že tam pořád chodí, ale ani to nechci v sobě pořád nosit a kontrolovat, zda je online. Co byste dělali v mé kůži vy? Říkám si, že jsem mohla potkat normálně někoho jiného a ani se to nikdy nedozvědět, že chodí na chat. Taky si uvědomuji, že jsem paranoidní víc, než je zdrávo, po tom co jsem byla podváděná. Ale nerada bych byla hloupá a vědomě se dostala do nějaké nepříjemné situace. Ještě bych podotkla, že facebook má, ale na něj třeba vůbec nechodí. Ach ty problémy moderních technologií. Kdybych o tom bývala nevěděla, byla bych šťastná až na půdu. Jinak mu nemůžu nic vytknout. Děkuji za názory.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

920
13.11.18 23:29

Probirali jste to? Myslim obecne, ne ze na nej uhodis, ze vis, ze je aktivni ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
13.11.18 23:30

Dej si pár facek…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Hroznej puberťák
13.11.18 23:36

Chudák chlap, je mi ho normálně líto, taky určitě tajně doufal, že tam třeba potká nějakou normální holku, no a vyfasuje tohle… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.11.18 23:38

Proč pár facek? Já se nechci schovávat za to, že mě někdo jiný podváděl, jenže mám opravdu strach, abych nebyla jednou zase zklamaná, kor když jsem to věděla a trápí mě to. Asi je víc chyba ve mě. Říkám si, že je to to samé, jako kdyby on vyčítal mě, že si s někým píšu na messengeru. Jenže to jsou moji skuteční přátelé. Když si dám pár facek s mými myšlenkami mi to moc nepomůže. Tak nevím jestli to pro jednou přestat řešit a nebo si o tom popovídat. Prozatím jsme to nijak neřešili. On ví, že já profil už dávno nemám (což je defakto lež a opravdu se stydím)…

• Nahlásit
  • Citovat
2417
13.11.18 23:58

Dnes je takových možností…hele, když bude chtít podvádět, podvede tě. Tím, že ho budeš šmírovat, tomu nezabráníš. Spíš se snaž, aby k tomu neměl důvod. KdybY nechodil na lidé (nebo co to je), ale na facebook, bylo by to jedno? Nebo by ti to taky vadilo? Zamakej na svym sebevedomí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2417
13.11.18 23:59

A dej mu trochu volnosti kua…takhle dusit chlapa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2013
14.11.18 00:00
@Anonymní píše:
Proč pár facek? Já se nechci schovávat za to, že mě někdo jiný podváděl, jenže mám opravdu strach, abych nebyla jednou zase zklamaná, kor když jsem to věděla a trápí mě to. Asi je víc chyba ve mě. Říkám si, že je to to samé, jako kdyby on vyčítal mě, že si s někým píšu na messengeru. Jenže to jsou moji skuteční přátelé. Když si dám pár facek s mými myšlenkami mi to moc nepomůže. Tak nevím jestli to pro jednou přestat řešit a nebo si o tom popovídat. Prozatím jsme to nijak neřešili. On ví, že já profil už dávno nemám (což je defakto lež a opravdu se stydím)…

Ja mám strach že mě porazí auto, radši tedy zabiju všechny řidiče, aby se to nestalo…

To jsou prostě dětský problémy, nedospělích lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
14.11.18 00:21

Tak ho zkus oslovit z toho tveho druhyho profilu a uvidis co bude psat…a nemusis byt z toho vubec spatna…
Duveruj ale proveruj …v dnesni dobe je to uplne normalni :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
256
14.11.18 00:26
@danula6 píše:
Tak ho zkus oslovit z toho tveho druhyho profilu a uvidis co bude psat…a nemusis byt z toho vubec spatna…
Duveruj ale proveruj …v dnesni dobe je to uplne normalni :mavam:

Tohle udela jen uplna slepice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 00:30

Neříkám, že mi to neproběhlo hlavou, ale okamžitě jsem tu myšlenku, zahnala. To bych nikdy neudělala. To by nenaletěla snad jen matka Tereza. Nemohla bych se mu podívat do očí a ani sama na sebe. To fakt ne.

• Nahlásit
  • Citovat
13622
14.11.18 00:41

Promiň, ale jsi hysterická. Hoď se do klidu a přestaň ho šmírovat. Kážeš vodu a piješ víno. Ty tady snad nejsi na chatu? Ty sama nemáš profil na Lidech? Rozdíl je v tom, že on se tím netají. Jestli si chceš zlikvidovat vztah, tak na to jdeš celkem dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
67
14.11.18 00:57

Tak radsi budu slepice ted, nez za par promarnenych let s nevernikem.

Ale v tvym pripade se jedna o normalni Chat na Lide, nebo to je ram nejaka skupina seznamka. Jesli si jenom normalne pise tak bych za tim nic spatnyho nevidela.
Jak si na to prisla ze tam je? A jak reagoval kdyz jsi se odhlasila? Treba by mu to nevadilo kdyby si tam byla taky a jenom si psala o vsem moznem tak jako asi i on :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.11.18 00:59

Tyjo, moc se tu se mnou nemazlíte, ale jsem ráda, za to, co jste všichni napsali. Vztah zlikvidovat nehci, moc mi na něm záleží a právě pro to nechci udělat nějakou blbost. Není to tak, že bych denně kontrolovala, jestli byl online. Nevím co mě to dnes popadlo, dva měsíce jsem si na to ani nevzpomněla. Možná jsme čekala, že tam uvidím že tam dlouho nebyl a bude to pro mě uzavřená kapitola. Ale i tak bude nejlepší na to zapomenout. Jen jsem asi potřebovala slyšet, že jsem zbytečně paranoidní. Já byla vždycky ta poslední, která by někoho šmírovala, podezřívala nebo žárlila. Jen je to teď složité, po tom co se mi bývalý do očí vysmál, že nechápe, že jsme si toho půl roku nevšimla, že má jinou…

• Nahlásit
  • Citovat
235
14.11.18 05:04

Základem vztahu je důvěra, aktuální partner nemůže za bývalého. Pokud tvůj partner nemá moc kamarádů, je možné, že tam má nějaké virtuální, to že chodí na podobnou síť ještě nic znamenat nemusí. Probrala bych s ním, co tě trápí, že máš kvůli bývalému problém s důvěrou a rozhodně bych vymazala ten druhý profil. Osobně si myslím, že jsi ještě nevstřebala poslední vztah a měla jsi být déle sama, chápu, že nevěra nabourá důvěřivost i sebevědomí, ale pokud si to nesrovnáš v hlavě, nezačneš si víc věřit a nepřestaneš partnera kontrolovat kvůli něčemu, za co on nemůže, tak celkem snadno můžeš aktuální vztah zničit. Zkus zapracovat na sobě, třeba si najdi novou zálibu atd, něco, čím se zaměstnáš a dostaneš víc do pohody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama