Přítel žárlí na mého ex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.11.18 10:28
Přítel a můj ex

Ahoj holky, ráda bych znala váš názor. S mým ex přítelem jsme se rozešli po čtyřech letech po vzájemné dohodě v dobrém. Teď mám nového přítele, on je skvělý až na jednu věc a to tu že strašně žárlí na mého ex. Dneska mi udělal strašnou scénu kvůli tomu že jsem olajkovala jeho fotky na kterých ani není on jen se to týkalo jeho práce (ano možná to zní jako když nám je 15). Řekl že mu to nepřijde normální, že to snad nemyslím vážně a že k němu určitě něco cítím, ale to není vůbec pravda. Jen nemám tu potřebu si ho všude zablokovat a dělat že ten člověk nikdy neexistoval. Ani nehrozí to že by měl on můj ex nějaké skryté city pořád ke mě, on má taky nový vztah a je spokojen. Můj nynější přítel mi řekl, že mu ani nepřijde normální aby jsem se bavila s kámoškama/ká­moškama se kterýma se baví i on i to zakázal. Nevím co mám dělat, jestli tohle žárleni není něco co by se v budoucnu mohlo více a více zhoršovat.
Jaký na to máte názor vy? Opravdu nemůžou spolu dva bývalí partneři normálně fungovat? Opravdu jsem tak hrozná? :,(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
andelka83
Generální žvanilka 20168 příspěvků 13.11.18 10:30

Můžou fungovat. Nejsi hrozná. Vymen současného přítele,bude to horší.

Bethuska
Zasloužilá kecalka 757 příspěvků 13.11.18 10:31
@andelka83 píše:
Můžou fungovat. Nejsi hrozná. Vymen současného přítele,bude to horší.

Absolutní souhlas!

terien
Echt Kelišová 8431 příspěvků 13.11.18 10:31

Můžou spolu fungovat a tvůj přítel by si měl dát studenou sprchu. Problém je v něm, ne v tobě.

Lama Lama
Hvězda diskuse 49463 příspěvků 3 inzeráty 13.11.18 10:34

Můžou fungovat. Naopak mi to přijde normální. nemám ráda takové to ode zdi ke zdi. nejdřív leta velká láska a pak si nemůžou přijít na jméno a popřou cokoli pěkného na tom vztahu i člověku.

Motýlek17
Povídálka 25 příspěvků 13.11.18 10:37

Nejsi hrozná. Problém není v tobě. Ale ve tvém současném partnerovi. Jak dlouho jste spolu?

Sadgirlclub
Povídálka 38 příspěvků 13.11.18 10:39

@Motýlek17 půl roku

Bábrdl
Generální žvanilka 21710 příspěvků 13.11.18 10:39
@Anonymní píše:
Ahoj holky, ráda bych znala váš názor. S mým ex přítelem jsme se rozešli po čtyřech letech po vzájemné dohodě v dobrém. Teď mám nového přítele, on je skvělý až na jednu věc a to tu že strašně žárlí na mého ex. Dneska mi udělal strašnou scénu kvůli tomu že jsem olajkovala jeho fotky na kterých ani není on jen se to týkalo jeho práce (ano možná to zní jako když nám je 15). Řekl že mu to nepřijde normální, že to snad nemyslím vážně a že k němu určitě něco cítím, ale to není vůbec pravda. Jen nemám tu potřebu si ho všude zablokovat a dělat že ten člověk nikdy neexistoval. Ani nehrozí to že by měl on můj ex nějaké skryté city pořád ke mě, on má taky nový vztah a je spokojen. Můj nynější přítel mi řekl, že mu ani nepřijde normální aby jsem se bavila s kámoškama/ká­moškama se kterýma se baví i on i to zakázal. Nevím co mám dělat, jestli tohle žárleni není něco co by se v budoucnu mohlo více a více zhoršovat.
Jaký na to máte názor vy? Opravdu nemůžou spolu dva bývalí partneři normálně fungovat? Opravdu jsem tak hrozná? :,(

:? Vždycky, když se někdo (nějaká ženská) zeptá „jestli je normální?“, že ji takhle někdo kontroluje a ovládá, mám chuť udělat tohle :zed:

Micaella22
Zasloužilá kecalka 525 příspěvků 13.11.18 10:40

Kolik mu je??? On nelajkuje nic kamoskam, tomu neverim

Annabela11
Závislačka 2567 příspěvků 13.11.18 10:43
@Anonymní píše:
Jaký na to máte názor vy? Opravdu nemůžou spolu dva bývalí partneři normálně fungovat? Opravdu jsem tak hrozná? :,(

A opravdu mu nedáváš důvody k žarleni?

Uživatel je onlinekruel
Kecalka 305 příspěvků 13.11.18 10:43

Zbavila bych se současného přítele co nejdříve…tohle bude jen horší a po půl roce takové scény, kvůli ničemu :roll: ten by letěl…

Eemii
Neúnavná pisatelka 17063 příspěvků 13.11.18 10:43

Jak jako, ze ti zakazal bavit se s kamarady, co zna i on? Jak jsi reagovala? Kdyby tohle na me zkusil muj chlap, tak se mu vysmeju.

kve-tinka
Závislačka 4451 příspěvků 6 inzerátů 13.11.18 10:45

On kdyby lajkoval fotky sve byvale,hnulo by to s tebou?

Lama Lama
Hvězda diskuse 49463 příspěvků 3 inzeráty 13.11.18 10:47
@Annabela11 píše:
A opravdu mu nedáváš důvody k žarleni?

Sim tě, jaké jsou pro tebe oprávněné důvody k žárlení?

Janli
Kelišová 6251 příspěvků 13.11.18 10:48

Normální není tvůj přítel. Já se teda se svým ex nevídám, rozešli jsme se hodně ve zlým, ale s manželovýma bývalkama se běžně navštěvujeme a nenapadlo by mě žárlit. Bude to jenom horší! Po tvým ex přijdou na řadu kolegové z práce, kamarádi, prodavači v obchodech… Dej mu nůž na krk ať se sebou něco dělá nebo ho pošleš do oběhu…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Všechno zlé pro něco dobré: Nové album Vondráčkové opanovalo hitparády

V osobním životě ji sice největší bitva teprve čeká, na poli hudebním však... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >