Chodím s kamarádčiným synem

Anonymní
2.1.21 15:11

Chodím s kamarádčiným synem

Prosím o zachování anonymu. Už pár měsíců chodím se synem své nejlepší kamarádky, je mu 17 a i přes věkový rozdíl nám to klape. Nejsem žádná naivka a je mi jasné že nám to možná nevyjde, ale momentálně nám to skvěle funguje a rozejít se nechci. Mám ale strach, jak zareaguje kamarádka a moje pubertální dcera, která byla do přítele zamilovana. Nějaké rady a nápady jak to říct?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36
2.1.21 15:13

Ten kluk musí být pořádný zoufalec když si nabali starou herku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1976
2.1.21 15:14
@ochzr123123 píše:
Ten kluk musí být pořádný zoufalec když si nabali starou herku

A nebo chce sexuální zkušenosti, to je docela dobrá cesta, jistota sexu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30340
2.1.21 15:15

Kolik ti je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52577
2.1.21 15:16

Naivka budeš když píšeš že vám to třeba nevyjde :lol: Nikomu nic neříkejte pro klid všech ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 15:17

@veria 33

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 15:19

@Markéta80 A co když spolu budeme delší dobu to máme pořád tajit? Navíc si myslím že by bylo horší, kdyby se to kamarádka dozvěděla jinak, než od nás.

• Citovat
  • Nahlásit
30340
2.1.21 15:22

No delsi dobu spolu zrejme nebudete… ted je moderni mit mladsiho pritele, taky znam par s takovym rozdilem, ale jsou o neco starsi… ten tvuj je prilis mlady a syn kamaradky k tomu… byla bych obezretna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19127
@Anonymní píše:
@Markéta80 A co když spolu budeme delší dobu to máme pořád tajit? Navíc si myslím že by bylo horší, kdyby se to kamarádka dozvěděla jinak, než od nás.

A jak dlouho už vám to klape? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52577
@Anonymní píše:
@Markéta80 A co když spolu budeme delší dobu to máme pořád tajit? Navíc si myslím že by bylo horší, kdyby se to kamarádka dozvěděla jinak, než od nás.

otázka je co je dlouho? Takhle máte klid, jak se tím pochlubíte může nastat velký problém a ani bych se nedivila :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17320
2.1.21 15:25

Zcela klidně ti tady můžu napsat, že z pozice matky s téměř devatenáctiletým synem, bych ti dala tak přes hubu, že bys to nerozchodila :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 15:25

@jahuhudka 6 měsíců

• Citovat
  • Nahlásit
9731
2.1.21 15:26

Já si myslím, že kamarádku ztratíš tak jako tak. Já mám syna, je ještě malý a spát mi s ním v sedmnácti nějaká tricitka, tak jí taky nebudu mít v lásce. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17320
2.1.21 15:27
A co když spolu budeme delší dobu to máme pořád tajit? Navíc si myslím že by bylo horší, kdyby se to kamarádka dozvěděla jinak, než od nás.

Nezlob se na mě, ale ty máš mít rozum a neměla ses do toho vůbec pouštět.
Mentálně je to ještě nevyzrálý muž, někdy i dítě.
Dost to vypovídá i p tobě.

Příspěvek upraven 02.01.21 v 15:27

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 15:27

@Cattus Neměla bych problém ty to oplatit větší sílou ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat