Sny a budoucnost

Anonymní
2.1.21 13:41

Sny a budoucnost

Zdravím, najde se tu někdo komu se zdály sny a potom se v budoucnosti staly? Pokud ano tak za jak dlouho?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1604
2.1.21 13:54

Mne se to obcas stane, ale ne vzdy se to splni.Ale vetsinou je to par let, treba se mi zdalo, ze prochazim mistem, kde jsem byla na brigade, ale uz jsem tam pracovala, pak se mi sen vybavil, kdyz se mi ta situace stala.Ted cekam, kdy se mi splni, ze porodim toho chlapecka :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 14:09

@podzim tak to vám přeji :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2.1.21 14:39

Já to měla v pubertě, zdál se mi sen a druhý den se odehrál - v jednom snu jsem se dověděla rodinné tajemství, které mi máma v hádce prozradila. V druhém snu se ke mě vrátil přítel. Vše se odehrálo úplně stejně. Šlo jen o dva sny. V dospělosti jsem to zmínila své terapeutce - prý je to možné, vzhledem k tomu, co se mi v dětství dělo, asi jsem byla nějaká hodně citlivá. Můj manžel zas míval předtuchy - a vždy se něco zlého stalo. Teď už dlouho nic, asi to vyšumělo.

Pořiď si knihu: Sny jako řeč nevědomí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 14:45

Mojí máme se často zdály sny, které se pak vyplnily. Nebi často měla sen, ve kterém účinkoval jeden člen naší rodiny a vždy když tento sen měla, stalo se něco hrozného. Moje babička (matka, moji matky), pak měla sen, jak se s naší mámou loučí a máma následující den zemřela. Mě se pak asi měsíc po pohřbu mé mámy zdálo, jak se s mámou locim, ale to bylo asi nějaké vnitřní vypořádání se se smrtí.

• Citovat
  • Nahlásit
2627
2.1.21 14:48

Jsou to dve odlisne situace. Deja vu a pak to ze se ti zda jak tady bylo receno ze se pritel k tobe vrati. Coz je dost pravdepodobna situace a s deju vu nema nic spolecneho. To je jako se mne bude stat, ze me zitra polibi kolegyne v praci. Kdyz s ni mesic flirtuji, tak je to dost pravdepodobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 15:10

@Pavlik Morozov No, kromě toho, že návŕat přítele nebyl moc pravděpodobný (již to bylo hodně dlouho od rozchodu), tak mě děsilo to, že se vyplnilo i vše kolem. Stejné auto, stejná vůně, stejné klíče, které jsem žmoulala v ruce, prozradil mi věci, které jsem nevěděla a nemohla vědět atd. Vše do detailu. Že se mi to zdálo, mi došlo až v tom autě, když jsme se dívala na klíče v ruce, a říkala si, proč jsem ve spěchu vzala klíče mámě a najednou mi cvaklo, že už jsem to jednou řešila a vybavil se mi ten sen.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51617
2.1.21 15:24

Bohužel ano. Stalo se to přesně tak, jako v tom snu- zhruba za měsíc. Je to smutné - jde o pohřeb mojí ženy. Tehdy by mě ani nenapadlo, že se to skutečně stane…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2627
2.1.21 15:33
@Kazimíra Olejovka píše:
@Pavlik Morozov No, kromě toho, že návŕat přítele nebyl moc pravděpodobný (již to bylo hodně dlouho od rozchodu), tak mě děsilo to, že se vyplnilo i vše kolem. Stejné auto, stejná vůně, stejné klíče, které jsem žmoulala v ruce, prozradil mi věci, které jsem nevěděla a nemohla vědět atd. Vše do detailu. Že se mi to zdálo, mi došlo až v tom autě, když jsme se dívala na klíče v ruce, a říkala si, proč jsem ve spěchu vzala klíče mámě a najednou mi cvaklo, že už jsem to jednou řešila a vybavil se mi ten sen.

Stejny auto stejne klice jsou logicke, stejne jako vune. Ale tohle neni deja vu. Deja vu by znamenalo to, kdyby se ri to stalo s muzem, ktereho jsi predtim vubec neznala. Tohle je o podvedomi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2627
2.1.21 15:34
@Anonymní píše:
Mojí máme se často zdály sny, které se pak vyplnily. Nebi často měla sen, ve kterém účinkoval jeden člen naší rodiny a vždy když tento sen měla, stalo se něco hrozného. Moje babička (matka, moji matky), pak měla sen, jak se s naší mámou loučí a máma následující den zemřela. Mě se pak asi měsíc po pohřbu mé mámy zdálo, jak se s mámou locim, ale to bylo asi nějaké vnitřní vypořádání se se smrtí.

Jde asi o to, jestli byla naprosto zdrava jako rybicka a nejednou prisla smrt nebo dotycna osoba na tom byla zdravotne spatne a smrt se dala predpokladat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.1.21 15:38
@Pavlik Morozov
@Pavlik Morozov píše:
Stejny auto stejne klice jsou logicke, stejne jako vune. Ale tohle neni deja vu. Deja vu by znamenalo to, kdyby se ri to stalo s muzem, ktereho jsi predtim vubec neznala. Tohle je o podvedomi

Vždyť to píšu. Žádné deja vu. O deja vu jsem nikde nic nepsala. Logické mi nepřišlo právě že nic. Normálně jezdil jiným autem, ale přijel půjčeným, klíče nebyly moje… :nevim: Ano, jde o podvědomí, však jsem to také psala. Ale tenkrát jsem to vůbec nechápala a bála se, protože jsem měla období hodně zlých snů ve zlé době.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 15:41

Mě se 4.roky zpět ve 22letech v noci zdál sen který mě vzbudil, v tom snu jsem viděl autonehodu, přicházel sem k ní jako chodec no a ráno sem zaspal a měl autonehodu, naštěstí jen já sám.

• Citovat
  • Nahlásit
14
2.1.21 16:19

Stalo se mi to, nebo si to aspoň myslím, už několikrát…Zda-li to tak je, nebo si to člověk jen vsugeroval, to už je otázka druhá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 17:12

U nás se říká, že pokud někde spíš poprvé a něco se ti zdá, že se sen vyplní. Stalo se mi to 2×, poprvé se mi zdálo, že jsem se rozvedla a i když naše manželství nebylo 100%, tenkrát mi to přišlo absurdní. Rozvedla jsem se do 2 let. Podruhé jsem byla na služební cestě a první noc se mi zdál sen, že se vyspím s člověkem, který tam měl konkrétní funkci a kterého jsem nikdy před tím neviděla a stalo se :mrgreen:.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.21 18:49

@Kazimíra Olejovka umělá by jste mi říct něco víc o tom snu kdy se k vám přítel vrátil? Pokud to nebude chtít rozebírat, pochopím to. ;) Zdálo se mi něco podobného a docela jsem z toho měla zvláštní pocit. A chtěla bych se dovědět něco víc. Moje matka má něco podobného na první pohled pozná jestli je ten člověk dobrý a nebo špatný, je v něm nějaká faleš. A taky má různé předtuchy, někdy zvláštní, ale vždy tomu tak je.
Jinak na tu knížku se určitě kouknu :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat