Chodíte teď ven s dětmi?

70
10.2.21 21:16

Chodíte teď ven s dětmi?

Ahoj, chci se zeptat, kdo máte rok a půl staré dítko nebo podobne stare, chodíte teď v těch v mrazech ven a na jak dlouho? Mám za to, že na 20min to batole zvladne(v kočárku). Obejdu tu 3× blok a jdu zase domů. Samozřejmě před procházkou mazu oblicejik krémem. Čerstvý vzduch potřebujeme všichni. Díky za názory.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26352
10.2.21 21:20

Včera jsme byli asi 1,5 hodiny sáňkovat se starší a 15m. Ale nechodím každý den, jen když si to vyjde časově

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
10.2.21 21:20

Mam dceru rok a půl starou a chodíme ven jako jindy… Dovádí ve sněhu se starším bráchou a zabaví se klidně i hodinu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1733
10.2.21 21:21

Co je to za otázku… jistě, že chodíme normálně ven. A na mnohem dýl než na 20 minut a světě div se, já to dítě i vytáhnu do sněhu. Dnes mi to batole jezdilo na bobech, v kocare by se unudila, a to ona zimu nemá ráda takže oproti letu a podzimu se teď vozí moc ráda. Ale i tak, nedovedu si představit být celý den doma a jen na pár minut ji vyvézt v kocare. Normálně běž ven, dej dítě do sněhu a je to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
553
10.2.21 21:21

Ahoj, mám sice trošku starší, ale to neva. Chodíme aspoň na hodinku, klidně i dyl. V kočárku teda nejsou, chodíme do sněhu a na aboby atd… Dělala bych to stejně, i kdyby jim byl třeba ten rok a půl, pokud by venku neřvali (což mladší ještě nedávno rvala, venku to prý nenávidí). Zvlášť když prcek může bejt pěkně zachumlanej v kočárku :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8433
10.2.21 21:22

Mám děti větší, ano chodí ven, ale chodí ven jenom každý s jedním kamarádem- sourozenci..
V partě a tak ne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
10.2.21 21:23

Já mám starší děti 3 a 6, ale chodíme v Praze po škole a školce na cca 1,5 - 2hodiny nějak od těch 15:30 na sáňky. A jsou tam i menší děti..
Jinak chodí i se školkou i s družinou na hodku a kousek ven ještě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1809
10.2.21 21:24

Včera jsme byli, ale dneska teda ne.. Tady bylo minus deset, to už ani školky nesmějí ven, pro batole mi na tom nepřijde nic super.

Jo, teď čtu že na dvacet minut a v kocaru… To jo, to asi nevadí, já myslela na dvě hodiny na boby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
660
10.2.21 21:24

Mam 1,5 roku a 4 roky stary deti a ano chodi ven oba. Klidne i na hodinu, hodinu a pul a to dopoledne ( ten mladsi, starsi je ve skolce ) a po skolce zustavame jeste tak na hodinu znova venku. Mladsi se vubec netvari, ze by mu to nejak vadilo, ve snehu se vali, jezdi po zadku z kopce.. Zda, ze jedina kdo mrzne, jsem ja :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2233
10.2.21 21:28

Už mám teda holky velký, ale v tomhle věku jsme byly venku klidně celé odpoledne, akorát byla jak medvídek jak byla nabalená. nějak zkracovat (cca na hodinu) jsem to začala až když bylo víc jak -10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1477
10.2.21 21:30

Dcera má přesně rok a půl…ráno 45 minut do školy se starší, plus venčení psa, je v nosítku v bundě, od půl 11 do cca 13 spí na zahradě v kočáru a ve 14 jdeme procházkou zase do školy, teď jsem ji vozila na bobu nebo v kočáru na střídačku s kočárkem… pokaždé je teda nabalená jako pumpa, ale sama chce odpo ven…takže tvých dvacet minut :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
603
10.2.21 21:32

Mám syna 2 roky. Každý den jsme venku min. hodinu, většinou i dvě. Neexistuje špatného počasí, jen špatného oblečení. Nešla bych ven akorát kdyby bylo mínus 20, což u nás přes den snad ještě nikdy nebylo. A malý ještě nikdy nemocný nebyl. S dětmi ve školce se taky může do minus 10.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70
10.2.21 21:33

@Platanka zatím jsme boby nezkoušeli.. právě, že dnes bylo -10 a koukám, že to většina maminek neřeší. Předpokládám, že když je nabalena, tak za 20min ji mráz neublíží

Příspěvek upraven 10.02.21 v 22:10

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17123
10.2.21 21:35

Kazdy den, někdy dvakrát. Hodina až hodina a půl. Dcera má 2roky, v kočárku není uz dlouho. Ve sněhu se vyblbne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3598
10.2.21 21:39

Jo, chodíme. Aspoň na hodinu, někdy 2× denně. Chodí sama, s kočárem chodím jen nakupovat jednou týdně. U nás bývá kolem - 4 stupňů, pocitově mi Google píše i - 8. Dcera není nikdy prochlazena, má teplé nohy, zmrzla bývám spíš já :-) A tváře jí mažu, má je i normálně červené.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat