Chodítko Vtech a lino

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sona9
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 25.10.14 15:04
chodítko Vtech a lino

Ahojky holky, uvažujeme že malé koupíme chodíto od Vtechu :) někde jsem se ale dočetla, že nejdou přibrzdit kolečka. Máme v celém bytě lino (není uplně tvrdé, ale je to lino). Ráda bych věděla, jestli má nějaká z vás zkušenost, bojím se aby jí to neujíždělo, nebo neezdilo moc rychle a ona si nerozbila papulku. :zed: :cert:

Děkuji :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Chodítka, odrážedla, kola

Reakce:
zuzu98
Nováček 8 příspěvků 26.10.14 23:05

Já bych chodítko ani nekupovala, není to pak přirození vývoj. AZ bude chtít dítko samo se rozejde. A když už, tak bych koupila jen nějaký vozík na oporu. Tak se rozchodila naše mala. Sama chodila kolem nábytku jak diva, ale ne a ne sama az jednou dostala hraci desku na kolečkách, ktera se tlačí a začala litat I sama. Mimochodem je to taky od vtechu.

sona9
Zasloužilá kecalka 708 příspěvků 08.11.14 07:06

Však ano. Diskuzi jsem založila proto, abych zjistila zda je přímo tento druh choditka vhodný na lino. Diskuzi typu zda choditkobkoupit nebo ne je tady plno. Moje otázka je ale uplne hina. Navíc, kdyby jste se alešon podívala jak chodito vypada, zjistila byste ze je to zrovna to, jak před sebou dítko tlaci. :) 8)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >