Dítě chrápe - má ucpaný nos

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 25.10.10 10:44
Moje dítě chrápe jak starý chlap

Tak jsem se zase nevyspala. V noci přišla malá ke mě do postele a během chvilky usnula. Ale já pak nemohla 3 hodiny zabrat. Chrápe jak starej dědek. Nosem! Má ho ucpaný, kapky nepomáhají, ale nic jí z něj neteče, nic nevysmrká, zkoušela jsem dokonce i odsávat vysavačem, i když smrká dobře. Tohle už trvá dobře měsíc. To se nachladila, tekl jí sopel, tak jsme přeléčili mořskou vodou a začalo tohle. Nasivin nepomohl, větrat nepomáhá, mořská voda nepomáhá..už jsem zoufalá :cry:
Jinak teda dýchá přes den pusou a mluví tzv.přes nos. Je slyšet, že má ten frňáček ucpaný, ale jak to z něj dostat??

Reakce:

stepi1
Kecalka 154 příspěvků 25.10.10 10:50

Ahoj, máme to samý. Nic nepomáhá, přes den je v poho, ale celé noci chrápe. Začala chodit do školky, tak si myslím, že tělo bojuje…k MUDr. se mi jít nechce, protože si myslím, že stejně nic nedoporučí

vevci
Zasloužilá kecalka 944 příspěvků 25.10.10 10:56

Nechci strasit, ale ja kdyz jsem byla mala, jsem mela neco podobneho a museli mi trhat nosni mandle. Ale opravdu nevim jak to presne vypadalo, uz si to nepamatuju. :-)

fidla
Kecalka 468 příspěvků 25.10.10 11:05

S chrapanim se taky potykame asi uz 2 mesice, kluk i prestava dychat. Uz jsem z toho nervozni, konzultovala jsem to s pediatrem, muze mit pry tak velkou nosni mandli, ze skoro uzavira dychaci otvor :nevim: Kazdopadne napsala zadanku na vysetreni ORL, uvidime co nam tam reknou

stepi1
Kecalka 154 příspěvků 25.10.10 11:10

V létě mi na ORL řekla, že má zvětšenou nosní mandly, ale operovat nechci

PetiteFillette
Extra třída :D 13847 příspěvků 25.10.10 11:16

Někde jsem zaslechla, že na to existujou homeopatika, ale nevím, jestli je to pravda :nevim:

eviska22
Ukecaná baba ;) 2011 příspěvků 25.10.10 12:00

Mým dětem pomáhá Sinupret, je supr na zadní rýmu (kterou normálně nevysmrkají, stéká do krku..bléé:-))a celkové odhlení. POdkládat hlavičku a hodně zvlhčovat vzduch.

Nelík 01
Ukecaná baba ;) 1402 příspěvků 25.10.10 12:11

Souhlasím s Eviskou22 Sinupret je nej :dance: rozpouští hlen. nic jiného už ani nepoužívám :-D

dzarunka
Neúnavná pisatelka 15038 příspěvků 3 inzeráty 25.10.10 15:19

kamarádky malej měl stejný problém a zabralo mu až odstranění nosních mandlí :-(

Vec01
Stálice 81 příspěvků 438 inzerátů 19.09.14 08:26

Maminky, poprosím o oživení diskuze. Také nás nyní trápí teto problém. Přesně jak je výše uvedeno, po prodělaném pořádném nachlazení naše 4 letá slečna nemůže dýchat nosem, v noci chrápe a mluví hodně přes nos. Jinak nebývá příliš nemocná. O trhání mandlí nerada slyším, mohu se zeptat, jakou máte zkušenost, případně jaké bylinky nebo kapky do nosu pomohly? Moc děkuji za radu.

malavelka
Povídálka 32 příspěvků 19.04.17 22:25

@Vec01 prosím jak jste dopadly? pomohlo dceři něco?

Vec01
Stálice 81 příspěvků 438 inzerátů 20.04.17 07:31

@malavelka Zdravím Vás, už je to nějakou dobu, ale pamatuji si, že velmi pomohly jedny homeopatika, které mi doporučila paní lékárnice. Ani jsem tomu nechtěla věřit, zkusím najít ten název :-)

Misel111
Povídálka 11 příspěvků 07.08.18 18:35

@Vec01 Zdravim,vite prosim nazev tech homeopatik? Dekuji

Vec01
Stálice 81 příspěvků 438 inzerátů 09.08.18 09:39

@Misel111 Bohužel, už je to dlouho, nepodařilo se mi dohledat, krabičku už nemám. Zkuste popsat problém v lékárně, třeba poradí.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Jandová po letech na párty: Zvítězila konečně nad svými démony?

Zuzana Jandová (31) bezesporu patří k nejpůvabnějším a nesmyslnějším... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >