Chronická kvasinka a otěhotnění

141
18.7.19 07:12

Chronická kvasinka a otěhotnění

Ahoj holky,
ani nevím čím začít, napíšu to jen ve zkratce. Už 5 let trpím chronickou kvasinkou, poslední dva roky je to horší. Zkoušela jsem opravdu vše, krom protikvasinkové diety, ohledně léků byhc tady mohla dělat přednášky :-( přírodní cesta, opět nic nepomohlo, přeléčení partnera, podpora imunity. Kvasinky chytám každý měsíc, po celý měsíc krom menstruace, nejhorší je uprostřed cyklu, přes ovulaci nejhorší :-( jsem hodně unavená a unavený je ze mě už i přítel, protože ho opravdu obdivuji, že to se mnou nějak zvládá a podporuje mě. Sex..někdy ano někdy nejde :-(mám už asi i podrážděné sliznice, každopádně infekci mám ve střevech. Snažíme se už půl roku o miminko. Můj dotaz zní, přes tak silný výtok a silnou infekci, lze otěhotnět?**** Jak se vyléčit, se nemá cenu ptát, načetla jsem toho dost, spíše otěhotněl někdo, kdo je vy stejné situaci?? a probíhalo těhotenství v pořádku? Můj lékař se opravdu snaží, neměnila bych, ale je to na dlouhou trať. Děkuji vám za přečtení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
229
18.7.19 07:22

Myslím, že jediným možným a trvalým řešením je komplet změna stravy, kvasinky začínají ve střevech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
18.7.19 07:35
@Tejina píše:
Myslím, že jediným možným a trvalým řešením je komplet změna stravy, kvasinky začínají ve střevech.

ano, to vím, jsem dost hubená a bojím se jakéhokoliv zhubnutí, ale mám i dost zažívací problémy, po sebemenším jídle mám nafouklé břicho, ale tak, že vypadám jako v 5 měsíci :-( a táhne to, je fakt, že jím docela dost, jídlo miluju a neomezuju se..na sladké moc nejsem. Ke stravě jsem přidala každý den kefírové a acidofilní mléko, activiu, grepové kapky ráno večer, probiotika hilak forte a na imunitu Colostrum. Už týden mám šílené křeče :-(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7705
18.7.19 07:42
@Lilianka1990 píše:
ano, to vím, jsem dost hubená a bojím se jakéhokoliv zhubnutí, ale mám i dost zažívací problémy, po sebemenším jídle mám nafouklé břicho, ale tak, že vypadám jako v 5 měsíci :-( a táhne to, je fakt, že jím docela dost, jídlo miluju a neomezuju se..na sladké moc nejsem. Ke stravě jsem přidala každý den kefírové a acidofilní mléko, activiu, grepové kapky ráno večer, probiotika hilak forte a na imunitu Colostrum. Už týden mám šílené křeče :-(

Máte zvíře?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
18.7.19 07:43
@pannda píše:
Máte zvíře?

dva psy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7705
18.7.19 07:53

Nezkoušela jsi testy na infekční parazity třeba? nemířím tím na problémy s kvasinkami, ale na to zažívání…Hlavně ne nějaké šarlatánské vyšetření stupidními přístroji, ale třeba vzorkem stolice.
Ono když se sem tam odčervují psi, člověk by taky mohl…A věř, je to jen můj názor..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64077
18.7.19 08:05
@Lilianka1990 píše:
ano, to vím, jsem dost hubená a bojím se jakéhokoliv zhubnutí, ale mám i dost zažívací problémy, po sebemenším jídle mám nafouklé břicho, ale tak, že vypadám jako v 5 měsíci :-( a táhne to, je fakt, že jím docela dost, jídlo miluju a neomezuju se..na sladké moc nejsem. Ke stravě jsem přidala každý den kefírové a acidofilní mléko, activiu, grepové kapky ráno večer, probiotika hilak forte a na imunitu Colostrum. Už týden mám šílené křeče :-(

Ty problemy strevni mas prave z tech kvasinek. Musis nasadit prisnou dietu proste. A vydrzet nekolik mesicu, pomohlo mi to.

Jinak jsem s nimi otehotnela 2×, i ted, to se mi dieta nechtela drzet (stres v praci), lecila jsem se kazdy mesic necim na zavadeni a otehotnela jsem, jsem 25.tt, vse v poradku, sem tam kvasinky dole. Pomohlo mi zavadet ted lactobacily dolu na radu dr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
18.7.19 08:23
@pannda píše:
Nezkoušela jsi testy na infekční parazity třeba? nemířím tím na problémy s kvasinkami, ale na to zažívání…Hlavně ne nějaké šarlatánské vyšetření stupidními přístroji, ale třeba vzorkem stolice.
Ono když se sem tam odčervují psi, člověk by taky mohl…A věř, je to jen můj názor..

ještě nezkoušela, ale určitě se na to zeptám. Pes je odmalička nemocný, má nebo měl parazita Demodexe, kožní onemocnění, plísně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
18.7.19 08:26
@blumen píše:
Ty problemy strevni mas prave z tech kvasinek. Musis nasadit prisnou dietu proste. A vydrzet nekolik mesicu, pomohlo mi to.Jinak jsem s nimi otehotnela 2×, i ted, to se mi dieta nechtela drzet (stres v praci), lecila jsem se kazdy mesic necim na zavadeni a otehotnela jsem, jsem 25.tt, vse v poradku, sem tam kvasinky dole. Pomohlo mi zavadet ted lactobacily dolu na radu dr.

dieta, vím, musím, nic jiného už mi nezbývá :-( leze mi to na palici, někdy se mi nechce už ani žít, vím, nedá se to srovnat s vážným onemocněním, ale svědí mě to pořád, jen když pím tak né :-( pořád spím a zaspávám to.. ono to je i jakoby pálení..jako močák, který mam v přádku, byla jsem na vyšetření. Můžu se zeptat, jaké přesně lactobacily užíváte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
18.7.19 08:27

Me na kvasinky pomohla protikvasinkova dieta, jinak nic. A to jsem s tim bojovala roky.
Jen me slo otehotnet normalne, asi jsem to nemela tak zly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3491
18.7.19 08:29

Na tvem miste bych sla na imunologii a konzultovala podani antimykotik systémově ve formě tablet a nadále dlouhodobé užívání autovakcíny-lyzátu. 100% návštěva výživového specislisty s vysokou školou oboru Výziva člověka. Je nutna uprava stravy. Stručně řečeno nasadit do stravy denne kvašenou zeleninu, tzv. kimci, snizit jednoduche cukry, nahradit polysacharidy. Například testoviny a rýzi spíše celozrnné, zapomenout na sladkosti, slazení čaje, zmrzliny, bílé pečivo, mléčné vyrobky v omezené míře apod. Ovoce také jen správné množství za den. Jíst hodně luštěniny, zeleninu, dulezita je i spravna priprava pokrmů apod. Tekutiny bez alkoholu a cukru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3491
18.7.19 08:33

Jinak by jestě bylo dobré vyloucit potravinové alergie a na zavádeni jsou dobrá probiotika Flor femina (Dr. MAX.) minimalne 3 kury s odstupem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
18.7.19 08:34
@1mila2 píše:
Me na kvasinky pomohla protikvasinkova dieta, jinak nic. A to jsem s tim bojovala roky.
Jen me slo otehotnet normalne, asi jsem to nemela tak zly.

asi to mám v silnější formě.. mám to prakticky každý měsíc, nejvíce ve dny ovulace

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
141
18.7.19 08:36
@sediza píše:
Na tvem miste bych sla na imunologii a konzultovala podani antimykotik systémově ve formě tablet a nadále dlouhodobé užívání autovakcíny-lyzátu. 100% návštěva výživového specislisty s vysokou školou oboru Výziva člověka. Je nutna uprava stravy. Stručně řečeno nasadit do stravy denne kvašenou zeleninu, tzv. kimci, snizit jednoduche cukry, nahradit polysacharidy. Například testoviny a rýzi spíše celozrnné, zapomenout na sladkosti, slazení čaje, zmrzliny, bílé pečivo, mléčné vyrobky v omezené míře apod. Ovoce také jen správné množství za den. Jíst hodně luštěniny, zeleninu, dulezita je i spravna priprava pokrmů apod. Tekutiny bez alkoholu a cukru.

udělám pro to vše, mockrát děkuji za podrobné informace. Zaměřím se na stravu a vyhledám odborníka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64077
18.7.19 08:39
@Lilianka1990 píše:
asi to mám v silnější formě.. mám to prakticky každý měsíc, nejvíce ve dny ovulace

To je normalni, ze je to nejhorsi ve druhe pulce cyklu, kvuli progesteronu.
Ja drzela pak dietu pri kojeni (dite jsem totiz nakazila, predavas mu svuj strevni mikrobiom;) proto lepsi zacit uz ted. A pri te diete to zmizelo, dcera byla mpzivace. Dokojila jsem a zacala jist postupne normalne a vratilo se to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama