Chuť na mladšího

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  19.04.18 13:41
chuť na mladšího

Omlouvám se za anonym… žiji s partnerem 10 let, je mi 35 a letos jsem jak utržená ze řetězu nebo se mnou cloumají hormony, ale mám strašnou chuť na nějakého mladého, vypracovaného kluka! Poslední 3 roky je to celkem nuda, přítel pracuje, společné chvíle trávíme spolu ale chybí tam tomu vášeň…děti nemáme, jen barák postavený.
Zažila jste některá něco podobného? Mám to

Reklama

Reakce:

Emimin7
Kelišová 6199 příspěvků 19.04.18 13:49

Podle pohledů, které na mě hází sousedka, tohle asi zažívá ona. :think:

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 19.04.18 14:05

Já myslím, že to je naprosto v pořádku. Je to biologická potřeba, není zdrave to potlačovat a když ten tvůj ňouma ze na nic nezmůže, tam si zajdi v minisukni do baru, nebo dej inzerát na seznamku a jdi do toho.

Stejně chlapi jen podvádějí, jak je vidět tady na emiminu, tak proc ne ženy taky! Přece nezijeme ve středověku, že!
Beztak ten tvůj tě už roky podvádí, tak co.

Na něj se vůbec neohlížej, stejně je jeho chyba, že tvoji větší potřebu nepoznal, a více se nevěnuje. Má se snažit a koupit ti i něco hezkého, jako třeba velkou kytku, platinové náušnice nebo ostrov v Karibiku.

Příspěvek upraven 19.04.18 v 14:13

jannina1
Závislačka 3839 příspěvků 19.04.18 14:10

Asi ten Tvůj je k ničemu, když za 10 let nemáte děti, tak jsi usoudila, že s mladším by se mohlo zadařit :D

Anonymní  19.04.18 14:21

Taky me to chytlo, byl zprvu zajimavy a na pohled fakt pekny. Ale pri blizsim zkoumani me to preslo. Byl o 8 let mladší a bylo to hrozně znat. Nejak se mnou nedokazal mluvit jako s zenou, bylo to takove hrozne pubertalni. Nevedel co rikat, jak se chovat a me chybel ten model chlapa co objima, pecuje, rozmazluje. Dal nez k puse nedoslo. V rozhovoru mi hrozne chybel ten budovatelsky typ. Miluji silne sebejiste muze co někam miri. Tenhle nikam nemiril. Pral u maminky, chodil k ni o vikendu na obedy a to me tezce odradilo. Ale zkusenost zajimava. Do postele to nedošlo. Stacili 3 rande a nebylo o cem mluvit. Ale kdybych to nezkusila asi bych nedala pokoj, tak silné to bylo.

Anonymní  19.04.18 15:00

Tak presne toto zažívam posledné dva roky, myslím, že je to kríza stredného veku. Stále pokukujem po mladých chalanoch, je to asi dosť trápne, ale nemôžem si pomôcť :mrgreen: Napriek skvelému manželstvu som svoje chúťky aj realizovala a bolo to strašné, ale ani to ma nevyliečilo. Prosím anonym, inak zmazať.

Heinich
Závislačka 3023 příspěvků 19.04.18 15:07
@Anonymní píše:
Omlouvám se za anonym… žiji s partnerem 10 let, je mi 35 a letos jsem jak utržená ze řetězu nebo se mnou cloumají hormony, ale mám strašnou chuť na nějakého mladého, vypracovaného kluka! Poslední 3 roky je to celkem nuda, přítel pracuje, společné chvíle trávíme spolu ale chybí tam tomu vášeň…děti nemáme, jen barák postavený.
Zažila jste některá něco podobného? Mám to

Doufám, že nejsi taková ta nudící se, co jí tzv. pálí dobré bidlo. A nebo je to opravdu třeba skrytou touhou po dítěti?

Paola21
Závislačka 3193 příspěvků 19.04.18 15:33
@Anonymní píše:
Zažila jste některá něco podobného? Mám to

Tak po 10 letech cos tak čekala, to je přirozený vývoj vztahu, že už to nebude vášeň až na půdu. Tak ho podveď no, když ti to stojí za to. :nevim: Ale aby ses pak nedivila, jaké to bude mít důsledky.

z chebu
Povídálka 11 příspěvků 19.04.18 16:39

Vrať se do hrobu :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bývalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Reklama